Oława - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Oławie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Oławie

Poniżej umieściliśmy cennik skupu kabli w Oławie. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o bieżący kształt rynku odpadowego w Polsce. Trzeba podkreślić, że ceny skupu kabli w Oławie nie są określone raz na zawsze, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie znalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania z zakresu skupu kabli w izolacji w Oławie – skontaktuj się z nami za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na witrynie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Wywóz przewodów na złom kabli w Oławie

Jeśli posiadasz za dużo zużytych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego problemu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Oławie. WasteMaster w krótkim czasie zrealizuje cały proces za Ciebie! Za darmo wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Oławie, który oferuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego przewodu oraz określić swoje preferencje. W kontekście wywozu odpadów musisz mieć na uwadze tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy wywożą np. do skupu kabli miedzianych w Oławie. Często jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak z tym wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Oławie, w którym nie przepłacisz za transport!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Oławie ma sens?

Oczywiście! Na złomie kabli miedzianych w Oławie dzieje się prawdziwa magia! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Oławie nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie organizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Oławie

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Oławie. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak ważna, ponieważ zostaje usunięta w procesie recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Oławie. To bardzo zróżnicowana grupa odpadów! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się więcej o złomie kabli w Oławie, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Oławie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Oławie są zróżnicowane. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje cechy oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Oławie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium dostaniemy 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego bycie w BDO jest tak ważne. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia konta w BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty powinny otrzymać od skupu kabli w izolacji w Oławie FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów, wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie powyższe elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Oławie.

W jaki sposób dzielimy kable w skupie w Oławie?

Podziały są raczej umowne, każdy skup może w zasadzie podać swoje własne kategorie, jednak wszystkie korzystają z podstawowego podziału - ze względu na metal zwarty w żyle oraz ze względu na wykorzystanie. Do pierwszej grupy zaliczamy głównie okablowanie miedziane oraz aluminium - dlatego powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Oławie lub skupy kabli aluminiowych w Oławie. Kolejna grupa jest bardzo pojemna, a w związku z tym, że technika nieustannie się rozwija - ciągle się rozszerza. Zatem w grupie "zastosowanie" mieszczą się kable telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, energetyczne, sygnalizacyjne oraz tzw. specjalne. Tak jak w przypadku aluminium i miedzi, tutaj także mamy do czynienia z wyspecjalizowanymi placówkami. Są to między innymi skupy kabli samochodowych w Oławie lub skupy kabli elektrycznych w Oławie. Jeśli potrzebujesz wsparcia w określeniu rodzaju swojego okablowania - zgłoś się do WasteMaster - nasze konsultacje także są darmowe!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie faktycznie tani skup kabli elektrycznych w Oławie - nie spodziewałam się, że tak szybko działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, który skup kabli miedzianych w Oławie oferuje najlepsze ceny. Nie chciałam tracić czasu, więc wypełniłam formularz od WasteMaster i w kilka chwil dowiedziałam się najważniejszego - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Oławie, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon