Rzeszów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Rzeszowie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Rzeszowie, ale i innych pozostałości się zmieniają. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Rzeszowie. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Rzeszowie, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Rzeszowie ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Rzeszowie rządzi bardzo wiele czynników, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem zarządzasz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i wywóz ich na złom kabli miedzianych w Rzeszowie , także Twoja lokalizacja odgrywa znaczącą rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące surowców miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować zmienność cen, warto przytoczyć przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku orientacyjna cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Rzeszowie to 16,50 zł/kg netto. Obecnie zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo rozbudowaną wiedzę na temat rynku, dlatego dokładnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Ceny usługi od WasteMaster

Świadczone przez nas usługi są kompletnie darmowe. Nie pobieramy opłat za wycenę odpadu, Opiekuna Klienta ani przekazanie listy potencjalnych ofert. Zależy nam na satysfakcji klienta oraz tym, aby jak najszybciej znalazł dobry złom kabli miedzianych w Rzeszowie. Dlaczego? Ponieważ w ten sposób, stopniowo, uda nam się zrewolucjonizować zarządzanie odpadami w Polsce! Im szybciej będzie przebiegało wyszukanie skupu kabli miedzianych w Rzeszowie, tym szybciej przeprowadzona zostanie utylizacja i recykling, a odzyskany surowiec wróci do obiegu!

W jaki sposób można zamówić usługi oferowane przez WasteMaster?

Usługi, które oferujemy można zamówić na dwa sposoby. Albo za pomocą rozmowy z konsultantem albo samodzielnie używając naszej aplikacji. Pierwszy wariant polega na tym, że to Twój Opiekun Klienta zajmuje się (po krótkim wywiadzie z Tobą) dodaniem i koordynowaniem Twojego zlecenia. Po wycenie oraz dodaniu w aplikacji ogłoszenia, otrzymasz listę najlepszych skupów kabli w izolacji w Rzeszowie. Możesz także pominąć etap rozmowy i zgłosić się do nas poprzez formularz zgłoszeniowy (kliknij w ofertę - tam znajdziesz i formularz i numer telefonu do pracownika). Drugą opcją jest zamieszczenie ogłoszenia na własną rękę - czy to z poziomu przeglądarki, czy pobierając aplikację na telefon. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie przekierowywał do Ciebie ciekawe oferty skupów kabli w izolacji w Rzeszowie. W obu wariantach, to Ty decydujesz, z której oferty ostatecznie skorzystasz!

Jak zrealizować wywóz odpadów na złom kabli w Rzeszowie?

Pamiętaj, że zakazuje się wyrzucania starego okablowania do zwykłych śmieci, a już zwłaszcza w nieprzystosowane do tego miejsca. Obowiązkiem, każdego producenta tego typu odpadów jest wywózka na złom kabli w Rzeszowie. Jeśli posiadasz małe ilość przewodów najbliższy punkt typu PSZOK może je zabrać. Jednak nie dzieje się tak za każdym razem - placówki tego rodzaju rządzą się własnymi prawami. Zatem jak znaleźć najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Rzeszowie? Zadzwoń do WasteMaster! Nasz wykwalifikowany zespół z pewnością znajdzie dla Ciebie wartościowe oferty. Zazwyczaj te skupy w izolacji w Rzeszowie, które znajdują się w okolicy, są najkorzystniejsze, jednak czasami nie przetwarzają wszystkich typów przewodów.

Dokumenty i formalności skupione wokół sprzedaży przewodów do skupu kabli w Rzeszowie

Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym w posiadaniu do 75 ha gospodarstwa, musisz prowadzić kontro i bieżącą ewidencję w Bazie Danych Odpadowych. Jeśli tego nie zrobisz - czekają Cię bolesne kary finansowe. Dodatkowym dokumentem dedykowanym dla tej grupy jest Karta Przekazania Odpadu (jeśli realizujesz wywóz odpadu ze swojej lokalizacji), dla zapewnienia prawidłowego transportu do skupu kabli miedzianych w Rzeszowie. Jeżeli jesteś osobą prywatną nie musisz się tym martwić - wystarczy przy przekazaniu okazać dowód tożsamości. Dodatkowo należy wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest świadectwem legalności całego procesu w razie kontroli. Ponadto osoby prywatne otrzymają FPO, które stanowi dowód transakcji. Aby wypełnić powyższe dokumenty, konieczne w przypadku współpracy z np. skupem kabli samochodowych w Rzeszowie, musisz znać system kodów odpadów. Wszystkie wyszukasz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska ze stycznia 2020 roku. Przykładem takiego oznaczenia może być kod kabli, które mają właściwości groźne dla zdrowia lub życia (17 04 10).

Typy okablowania

Jak już wyżej zostało wspomniane, skup kabli w Rzeszowie przyjmuje najróżniejsze typy przewodów. Dlatego niektóre placówki utylizujące się specjalizują albo rozszerzają swoją działalność o nowe rodzaje kabli. W związku z tym, często zdarza się, że skupy wytwarzają swoje własne kategoryzacje okablowania, co nieco komplikuje sprawę. Najłatwiejszym sposobem podziału tego odpadu jest rozdział na zawartość kabla i jego zastosowanie. Najczęściej spotykanymi metalami stosowanymi w żyłach przewodów są: miedź, aluminium, ołów (rzadko) oraz tzw. mix kabli, czyli mieszanka kilku metali w jednej żyle. Zastosowana izolacja, również jest istotna, jednak nie najważniejsza. Zazwyczaj jest to kauczuk, polietylen czy polwinit. Jednak to na metalach możesz zyskać i Ty i placówka skupująca. Z tego powodu powstają następujące specjalizacje: skupy kabli miedzianych w Rzeszowie lub skupy kabli aluminiowych w Rzeszowie. Ze względu na zastosowanie możemy wyróżnić: przewody energetyczne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne, budowlane, telekomunikacyjne lub specjalne. Oprócz tego powstały skupy kabli samochodowych w Rzeszowie oraz skupy kabli elektrycznych w Rzeszowie, które zajmują się wiadomymi odpadami. Pamiętaj, że znajomość typu kabla, którym dysponujesz to podstawa!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Rzeszowie, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam w firmie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Zadzwoniłam do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym znalezieniem dobrego skupu kabli miedzianych w Rzeszowie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon