Lubań - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Lubaniu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Lubaniu – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Lubaniu to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Lubaniu, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłaca sprzedawać miedź, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Lubaniu. Pamiętaj, że wywożąc kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,8 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,7 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Podział w skupie kabli w Lubaniu - jakie kategorie wyróżniamy?

Kategorie podziału okablowania są zazwyczaj umowne - każda placówka może losowo podzielić swoje kable. Jednak głównie kategorie są związane z zawartością danego okablowania oraz jego zastosowaniem. Do pierwszego rodzaju zaliczamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym pojawiły się na rynku wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Lubaniu oraz skupy kabli aluminiowych w Lubaniu. Grupa kolejnego ciągle się powiększa, w związku z rozwijającymi się technologiami. Jest nią kategoria wykorzystania. W jej ramach wyróżniamy: przewody telekomunikacyjne, światłowodowe, sygnalizacyjne, sieciowe, komputerowe oraz tzw. specjalne. Oprócz tego wyróżniamy okablowanie, które można sprzedać w skupie kabli samochodowych w Lubaniu czy skupie kabli aluminiowych w Lubaniu. Jeżeli nie wiesz czym charakteryzuje się Twój przewód - warto się z nami skontaktować, ponieważ jest to bardzo istotne w kontekście sprzedaży!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Lubaniu

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli w Lubaniu. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym wzrasta cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak ważna, ponieważ zostaje usunięta w procesie recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co weźmie od Ciebie skup kabli w Lubaniu. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Lubaniu, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Lubaniu?

Jeśli masz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Lubaniu, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej lokalizacji. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – bezpłatnie wyszuka za Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Lubaniu (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie wykaz ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz wybrać ten skup kabli miedzianych w Lubaniu, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Najczęściej wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz przekazać ten dokument kierowcy, który odbierze Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Lubaniu. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Dlaczego ceny kabli w skupie w Lubaniu są tak zmienne?

Ceny przewodów na złomie kabli miedzianych w Lubaniu są zależne nie tylko od rodzaju okablowania, jaki dostarczysz. Jako, że skupy zarabiają na sprzedaży przetworzonych metali, sytuacja na rynku tych surowców gra kluczową rolę. A ze względy na bieżące problemy gospodarcze, inflację, etc. - ceny z pewnością będą się dynamicznie zmieniać. Dla przedstawienia tej kwestii, warto podać przykład: za wiązkę samochodową rok temu otrzymałbyś 16,50 zł/kg netto, a obecnie będzie to 11-14 zł/kg netto. Jeśli przerasta Cię codzienne obserwowanie zmian na rynku metali - zleć to zadanie WasteMaster - z chęcią Cię wyręczymy! Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o cenach okablowania - wejdź na naszego firmowego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Ile zapłaci skup za kable w Lubaniu?

Jest to dość skomplikowane pytanie. Na ceny przewodów w skupach kabli w izolacji w Lubaniu wpływa bardzo wiele czynników, dlatego nie da się określić na zawsze i ostatecznie, ile otrzymasz pieniędzy za dany metal zawarty w okablowaniu. Warto podkreślić, że za miedź uzyskasz najwięcej, aluminium jest znacznie tańsze. Przykładem może być wiązka samochodowa bez skrzynek bezpiecznikowych, która kosztuje ok. 11-14 zł/kg netto. Sam przewód na złomie kabli miedzianych w Lubaniu to koszt 3-7 zł/kg netto (w zależności od ilości żył). A okablowanie aluminiowe to kwota ok. 1-3 zł/kg netto. WasteMaster trafnie określi to, za ile sprzedasz dany materiał w swojej lokalizacji!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego bycie w BDO jest tak ważne. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie inspekcji np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty powinny otrzymać od skupu kabli w izolacji w Lubaniu FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnych interesach z np. skupami kabli samochodowych w Lubaniu.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jedna rozmowa z pracownikiem WasteMaster rozwiązała sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Lubaniu. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Lubaniu, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat