Łańcut - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łańcucie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Łańcucie – poznaj cenę!

Niżej umieszczony został cennik skupu kabli w Łańcucie oparty o aktualne dane i badania specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości stałe, dlatego warto na bieżąco kontrolować ceny skupu kabli w Łańcucie za pomocą naszej aplikacji. Jednak na ten moment, koszt skupu kabli w izolacji w Łańcucie wygląda w ten sposób. Nie zapominaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle proste. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też wypełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Łańcucie. Udzielasz informacji, nasz pracownik wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy ze skupem. Możesz również sam skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na witrynie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga jedynie pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest całkowicie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę sprawnie znaleźć dobry złom kabli w Łańcucie, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Jakie dokumenty musisz wypełnić? Czy procedura wygląda tak samo w przypadku osób fizycznych?

Procedury różnią się w przypadku osób prywatnych i grupy rolników i przedsiębiorców wymienionych wcześniej. Osoba prywatna nie musi prowadzić ewidencji w BDO, ponadto, jeśli organizuje wywóz przewodów do skupu kabli w izolacji w Łańcucie, nie musi uzupełniać KPO - wystarczy pokazanie dowodu osobistego. Jednak musi, tak samo jak właściciele firm i rolnicy, wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód w razie kontroli. Jednak osoba fizyczna dodatkowo otrzyma Formularz Przekazania Odpadów. Pamiętaj o grzywnach za nieprzestrzeganie powyższych procedur. Zostały one stworzone po to, aby zapobiegać bezprawnemu wywozowi m.in. kabli, a także przeciw powstawaniu dzikich wysypisk. Dodatkowo druki niezbędne podczas współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Łańcucie, wykorzystują system kodów i oznaczeń numerycznych określonych Rozporządzeniem Ministra Środowiska.

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Łańcucie

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W nawiązaniu do tego postały skupy kabli miedzianych w Łańcucie oraz skupy kabli aluminiowych w Łańcucie. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. Analogicznie następne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Łańcucie. Jeżeli nie jesteś pewien, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych pracowników!

Odzysk kabli na złomie w Łańcucie i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Łańcucie jest niezwykle ważny. Za pomocą relatywnie niewielkiego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży przewodów do skupów kabli w Łańcucie nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zreadukowania wydobycia miedzi i boksytu (z którego wytwarza się aluminium). Nie wahaj się - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najkorzystniejsze oferty!

Jakie okablowanie możemy sprzedać w skupie kabli w Łańcucie?

Skup kabli w Łańcucie przyjmie od Ciebie najrozmaitsze materiały. Jednak zanim sprzedasz okablowanie na złom - warto dowiedzieć się więcej o tym odpadzie. Składa się on z metalowych żył i izolacji, warto wiedzieć, że im więcej żył posiada przewód - tym większą cenę w skupie kabli w Łańcucie otrzymasz. A jakie faktycznie materiały możemy oddać do placówek tego typu? Z pewnością wiązki kabli samochodowych, druty budowlane, przewody pochodzące z urządzeń RTV i AGD, a nawet lampki choinkowe! Nie za wszystko można otrzymać dużo gotówki, jednak każdy z powyższych materiałów zostanie przyjęty na złomie kabli w Łańcucie. Chcesz wiedzieć więcej? Doczytaj poniższy atykuł do końca!

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Łańcucie?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Łańcucie jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najbardziej pożądana w placówkach utylizujących. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto zestawić ją z dużo tańszym (i bardzo popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Łańcucie możemy otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za pojedynczy kabel - 3-7 zł/kg netto. Jednak za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz dowiedzieć się więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Łańcucie, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie zostałam oszukana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco szybko pozbyłem się kabli energetycznych. Zorganizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Łańcucie. Warto korzystać z takich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Łańcucie, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon