Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kielcach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jakie rodzaje przewodów zostaną przyjęte w skupie kabli w Kielcach?

Na samym początku trzeba podkreślić, że różne skupy kabli w Kielcach przyjmują różne materiały. Głównie te aluminiowe oraz miedziane. Są one składnikami najrozmaitszych przewodów podpiętych do urządzeń o wszelakim zastosowaniu. Czyli w czym dokładnie? W wiązkach samochodowych, tych, które posiadają skrzynki bezpiecznikowe oraz tych, które ich nie mają, w przewodach komputerowych, AGD, w drutach budowlanych, sieciowych, energetycznych, ale i sznurach lampek choinkowych. To, jakim odpadem dysponujesz determinuje, do jakiego typu skupu kabli w Kielcach powinieneś się udać. Wartym zaznaczenia jest także to, że od zawartości okablowania zależy wysokość ceny sprzedaży. Jeśli interesuje Cię powyższe zagadnienie - czytaj do końca!

Jak wygląda recykling przewodów miedzianych w skupie kabli w Kielcach?

W momencie, kiedy przekazujesz swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Kielcach, placówka ta zaczyna zabiegi utylizacyjne. Na początku maszyna przecina kable na malutkie kawałki, a później obiera je z izolacji. Później pod wpływem wstrząsów Cu zmienia kształt i powstaje tzw. granulat miedziany. Złom kabli miedzianych w Kielcach sprzedaje właśnie taki materiał - ze względu na plastyczność tego metalu, można go dowolnie przekształcać. Prawie tak samo dzieje się w skupie kabli aluminiowych w Kielcach. Warto dodać, że w obu przypadkach, odzyskany metal jest prawie tak samo wydajny, jak w pierwotnej wersji! Przez recykling zużywa się mniej energii (niż przy wydobyciu) i zapobiega się nadmiernej eksploatacji planety. A w dodatku jest to opłacalne! Skontaktuj się z WasteMaster, aby znaleźć jak najszybciej najlepszy skup!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Kielcach ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Kielcach rządzi bardzo wiele czynników, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem dysponujesz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i wywóz ich na złom kabli miedzianych w Kielcach , także Twoja lokalizacja odgrywa znaczącą rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące surowców miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować niestałość cen, warto przywołać przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku orientacyjna cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Kielcach to 16,50 zł/kg netto. Obecnie zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo szeroką wiedzę na temat rynku, dlatego precyzyjnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Formalności wokół sprzedaży i wywozu kabli do skupu w Kielcach

Do legalnego transportu na skup kabli miedzianych w Kielcach, czy tez innego rodzaju placówki utylizacyjnej, niezbędne jest spełnienie kilku formalności. Ma to na celu monitorowanie wytwarzania odpadów oraz ich utylizacji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Dodatkowo, aby zapewnić legalny przewóz do np. skupu kabli samochodowych w Kielcach, musisz wypełnić Kartę Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś osobą fizyczną - przy oddawaniu kabli, musisz jedynie okazać dowód tożsamości. Za każdym razem należy wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, ponieważ jest to dowód na legalność Twojej działalności w razie kontroli. Dodatkowo, osoby prywatne dostaną Formularz Przekazania Odpadu, który jest świadectwem sfinalizowania transakcji. Jest to całość dokumentacji wymaganej przez prawo, należy o niej nie zapomnieć, bo w innym razie można otrzymać karę grzywny w zależności od sytuacji. Warto także wspomnieć o kodach odpadów (które są konieczne w wyżej wymienionych dokumentach) - na kable są to np. 17 04 11 lub 17 04 10, w przypadku zagrażających człowiekowi przewodów. Więcej znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska ze stycznia 2020 roku.

Ceny usługi od WasteMaster

Świadczone przez nas usługi są całkowicie darmowe. Nie pobieramy opłat za oszacowanie ceny odpadu, Opiekuna Klienta ani przekazanie listy potencjalnych ofert. Zależy nam na zadowolonych klientach oraz tym, aby jak najsprawniej znalazł dobry złom kabli miedzianych w Kielcach. Można by zapytać: dlaczego? Ponieważ w ten sposób, stopniowo, uda nam się zrewolucjonizować zarządzanie odpadami w Polsce! Im szybciej będzie przebiegało wyszukanie skupu kabli miedzianych w Kielcach, tym szybciej przeprowadzona zostanie utylizacja i proces recyklingu, a odzyskany surowiec wróci do obiegu!

Jak zamówić usługi, które oferujemy?

Usługi WasteMaster można zamówić dwojako. Za pośrednictwem rozmowy z konsultantem (bądź wariantu z formularzem zgłoszeniowym) lub samodzielnie korzystając z aplikacji. Pierwszy wariant polega na udzieleniu naszemu ekspertowi (numer do niego znajdziesz po wejściu w ofertę, która Cię interesuje, jest tam również dostępny nasz formularz) najważniejszych danych o Twoim odpadzie oraz Twoich wymaganiach dotyczących skupu kabli w izolacji w Kielcach. Następnie wyceni on odpad i zamieści w Twoim imieniu ogłoszenie w naszej aplikacji. Następnie wyśle Ci listę zgromadzonych ogłoszeń. Następny wariant polega na tym, że samodzielnie zamieszczasz w aplikacji zdjęcia odpadów, prametry i wymogi dotyczące skupu kabli w izolacji w Kielcach. I w tym przypadku pomoże Ci Opiekun Klienta, który będzie wysyłał na Twoje konto najlepsze oferty. Za każdym razem to Ty decydujesz, z której placówki chcesz skorzystać - nie zobowiązujemy Cię do niczego!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Naprawdę polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Polecam serdecznie - oszczędzicie mnóstwo czasu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Kielcach. Niesamowite!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Kielcach. Polecam serdecznie!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat