Krosno - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Krośnie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Krośnie – poznaj cenę!

Niżej umieszczony został cennik skupu kabli w Krośnie oparty o aktualne dane i wyliczenia specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości stałe, dlatego warto na bieżąco kontrolować ceny skupu kabli w Krośnie za pomocą naszej aplikacji. Jednak w tym momencie, koszt skupu kabli w izolacji w Krośnie wygląda w ten sposób. Pamiętaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Krośnie? Czy ma on rację bytu?

Zdecydowanie ma! W ramach recyklingu organizowanego w skupach kabli w Krośnie można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Krośnie, są one cięte na kawałki i pozbaiwane izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zarobić! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Krośnie?

Największe zyski spowoduje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Krośnie - najbardziej opłacalna zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego rodzaju przewodów na złomie kabli miedzianych w Krośnie. Za wiązkę samochodową możemy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za zaniedbanie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na legalne przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Krośnie. Ponadto takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto podkreślić, że wszystkie powyższe dokumenty używają systemu kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli chcesz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Krośnie.

Co weźmie od nad skup kabli w Krośnie?

Oczywiście skup kabli w Krośnie zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak wygląda ich budowa? Co faktycznie zostanie przyjęte? Definicja kabla głosi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył oddzielona jest od siebie warstwą izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość wartościową informacją! Zatem, co zabierze od nas złom kabli w Krośnie? Na pewno przewody pochodzące ze sprzętów AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to nieliczne przykłady mające zobrazować, jakie konkretnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Krośnie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj do końca!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

Dlatego, że chcemy się jak najlepiej dopasować do preferencji klienta, stworzyliśmy kilka sposobów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdziesz w ofercie dot. np. złomu kabli w Krośnie). W ten sposobu udzielisz nam informacji o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi pracownicy wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka opcja. Możesz w każdej chwili kontaktować się z Opiekunem Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Krośnie nie zapłacisz ani grosza!

Przetransportowanie kabli na złom w Krośnie

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Krośnie nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz za dużo odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo znajdziemy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Krośnie, który organizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie dopasować do Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Krośnie zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przetransportować poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój kłopot! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Krośnie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie wywóz do skupu kabli miedzianych w Krośnie oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie rzeczywiście tani skup kabli elektrycznych w Krośnie - nie spodziewałam się, że tak szybko działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Krośnie jest najlepszy, więc zwróciłam się do konsultantów z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem na bieżąco śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Krośnie - wielki plus!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat