Rzeszów - Utylizacja opon | WasteMaster

Utylizacja opon w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny utylizacji opon w Rzeszowie – jak je poznać?

Właściciele przedsiębiorstw, które generują dużą ilość starego ogumienia, często nie wiedzą, skąd wziąć sprawdzoną wiedzę na temat ceny utylizacji opon w Rzeszowie. Kwoty w tym zakresie potrafią być różne, w zależności od skupu. Aby nie być dużo stratnym, najlepiej jest skorzystać z naszej darmowej aplikacji WasteMaster, dzięki której w łatwy i skuteczny sposób poznasz cenę odbioru opon w Rzeszowie. Wystarczy, że wypełnisz formularz online. Jeżeli wolisz tradycyjniejsze metody pozyskiwania informacji, nic straconego. Po drugiej stronie telefonu czeka na Ciebie jeden z naszych doradców klienta, który pomoże ustalić Ci aktualne ceny odbioru opon w Rzeszowie. Jeżeli zależy Ci na szybkiej utylizacji starego ogumienia, nie ma co zwlekać. Załatw to z WasteMaster już teraz.
Ceny
Opona osobowa cena min. 3,5 zł netto
Opona osobowa cena max. 8 zł netto
Opona ciężarowa min. 18 zł netto
Opona ciężarowa max. 30 zł netto
Opona rolnicza Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Nie wiesz, gdzie oddać opony w Rzeszowie, które już się zużyły? Mamy dla Ciebie fantastyczne rozwiązanie! Sprawdź aplikację WasteMaster i zamów usługę odbioru zużytych opon w Rzeszowie.

Na początku jednak przygotowaliśmy dla Ciebie informacje dotyczące tego, jakie odpady gumowe w Rzeszowie mogą być przyjęte w ramach prezentowanej usługi. Do usługi odbioru zużytych opon w Rzeszowie należy wyróżnić następujące kategorie odpadu, a dokładnie: odpady osobowe, dostawcze, rolnicze, ciężarowe, a także przemysłowe. W sytuacji, gdy nie masz pewności, do jakiej grupy zaliczyć odpady, które posiadasz lub gdy nie wiesz, czy odpad którym dysponujesz, w ogóle wlicza się do jednej z wymienionych grup, zapraszamy do nawiązania kontaktu z naszą firmą. Przypisany do Ciebie Opiekun Klienta z pewnością rozwieje wszelkie Twoje wątpliwości i pomoże Ci w rozwiązaniu nurtującego Cię problemu. Nie zwlekaj więc, zainstaluj aplikację i odbierz zużyte opony w podkarpackim!

Najważniejsze wiadomości dotyczące usługi odbioru opon w aplikacji WasteMaster. Jakie czynności pozwolą skutecznie zamówić usługę utylizacji zużytych opon za pośrednictwem aplikacji WasteMaster?

Dzięki wyjątkowej aplikacji, jaką jest system WasteMaster, uda Ci się skutecznie zamówić usługę odbioru odpadów, w tym także utylizacji zużytych opon i oszczędzić przy tym cenny czas. Dzięki temu dowiesz się, gdzie oddać opony i pozbędziesz się problemu ze starym ogumieniem. Mamy dla Ciebie dwie drogi, które pozwolą Ci doprowadzić sprawę do satysfakcjonującego końca. Pierwsza polega na nawiązaniu kontaktu z naszym konsultantem, który pozyska potrzebne informacje. Dzięki temu wyszuka najkorzystniejsze dla Ciebie oferty. Podczas rozmowy możesz rozwiać też wszelkie swoje wątpliwości i zapytać przedstawiciela naszej firmy o różne nurtujące kwestie. Możesz również zamówić usługę bezpośrednio przez stronę mamodpad. W tym celu trzeba wypełnić formularz znajdujący się w górnej części tej witryny. W tym celu wybierasz kategorie odpadu, wpisujesz lokalizację, a także ilość odpadu, którą chcesz przekazać profesjonalnej organizacji. Następnie należy nacisnąć przycisk „Szukaj usług” i gotowe. Pojawi się lista ofert dotyczących odbioru opon i spełniających wpisane przez Ciebie wymagania. Dzięki temu z łatwością porównasz wiele propozycji równocześnie. Z nami znajdziesz najlepsze przedsiębiorstwa, które utylizują opony w podkarpackim.

Jaki rodzaj odpadów nie podlega recyklingowi opon w Rzeszowie?

Odpady gumowe w Rzeszowie segreguje się podobnie, jak każdy inny typ odpadu. Zatem recyklingowi ani utylizacji opon w Rzeszowie nie podlegają opony, które zanieczyszczono innymi odpadami. Co więcej, w ramach usługi nie przyjmuje się również opon ubrudzonych ziemią, a także materiałów pomalowanych farbą. Istotne jest także to, że opony, które uległy uszkodzeniu na przykład od wystrzału lub rozcięcia także wyłączone są z tej usługi i niestety nie uda Ci się ich przekazać do recyklingu opon gumowych w Rzeszowie. Koleiną grupę stanowią opony z felgami, ponieważ w tym przypadku specjalistyczne firmy działające w branży także nie przyjmą tych przedmiotów od Ciebie do recyklingu opon w Rzeszowie. Ciekawym rozwiązaniem jest wycenianie opon przemysłowych, gdyż najczęściej jest tak, że wycenia się je w sposób indywidualny, zależnie od budowy opony i możliwości późniejszego przetworzenia. Zatem w tej sytuacji zachęcamy do nawiązania kontaktu telefonicznego z pracownikiem naszej firmy, który pomoże znaleźć najlepsze rozwiązanie dla konkretnego odpadu gumowego w Rzeszowie.

Czy publikacja ogłoszenia dotyczącego utylizacji opon w Rzeszowie w aplikacji WasteMaster wiąże się z ponoszeniem jakichś kosztów?

Dodanie zapytania dotyczącego utylizacji opon w aplikacji WasteMaster nie wymaga ponoszenia żadnych opłat za to działanie. Ponadto, nie musisz też martwić się tym, że zapłacisz za pomoc konsultanta, ponieważ analiza rynku realizowana jest również zupełnie za darmo.

W jakim czasie realizowana jest usługa odbioru zużytych opon w Rzeszowie?

Ciężko z góry założyć jakiś termin, jeżeli chodzi o odbiór opon w Rzeszowie. Duży wpływ na to ma lokalizacja, z której odbiór ma nastąpić. Jednak są pewne prawidłowości w tym aspekcie. Odbiór małych ilości (pod warunkiem, że lokalizacja jest przystępna) odbywa się przeważnie w ciągu paru dni. Natomiast większe ilości odpadu są odbierane w terminie wolnym dla danego pojazdu i w tym przypadku czas oczekiwania może wydłużyć się nawet do miesiąca.

Jak wygląda sprawa związana z recyklingiem odpadów gumowych w Rzeszowie?

Usługa, którą się zamawia w tym przypadku, dotyczy odbioru opon w Rzeszowie. Zatem przedsiębiorstwo, które będzie odpowiedzialne za realizację usługi zweryfikuje, a także wybierze materiały, które można przekazać do recyklingu odpadów gumowych w Rzeszowie. Z kolei materiały, które nie zakwalifikują się do tej grupy, zostaną oddane do utylizacji opon w Rzeszowie.

Utylizacja opon podkarpackie - jakie opłaty pobiera się za usługę utylizacji opon?

Płatność za usługę odbioru zużytych opon następuje po wykonaniu usługi. Przy czym proponujemy trzy sposoby rozliczania zamówienia. Nie musisz się tym martwić, ponieważ w razie potrzeby nasz konsultant zaprezentuje Ci te metody, a potem Ty wybierzesz taką, która spełni Twoje wymagania. Możesz wybrać następujące sposoby rozliczania: za wagę odpadu, za kontener, solówkę lub zestaw i trzeci sposób polegający na rozliczeniu za liczbę opon. Stawki różnią się także w zależności od tego czy materiały zostaną dostarczone do punktu skupu, czy odebrane przez firmę działającą w branży. Zatem w ostatnim przypadku ważna jest odległość. Koszt utylizacji odpadów gumowych w Rzeszowie i z samochodów osobowych zaczyna się od kwoty 3,50, z kolei, a jeśli chodzi o materiały z samochodów ciężarowych, wartość ta wynosi 20 złotych i więcej. Gdy zdecydujesz się na przekazanie materiałów do recyklingu opon w Rzeszowie i zamówisz pojazd, który będzie musiał pokonać dość odległość, możesz zapłacić nawet powyżej 2200 złotych za solówkę i więcej niż 4000 złotych za zestaw. Stąd inaczej będą kalkulowały się ceny w  Dlatego zapraszamy do złożenia zapytania bezpośrednio w naszej aplikacji lub za pośrednictwem pracownika naszej firmy, który wyszuka najkorzystniejsze oferty na odbiór odpadu. 

Więc co zyskujesz dzięki WasteMaster?

Z aplikacją WasteMaster zdobędziesz cenną wiedzę i dowiesz się, gdzie oddać opony w Rzeszowie. Dlatego już dzisiaj wypróbuj naszą wyjątkową aplikację!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie utylizować opony rolnicze?
02-09-2022
Gdzie utylizować opony rolnicze?

Utylizacja opon rolniczych jest płatna. Aby jak najlepiej wyjść na tego typu transakcji, warto skorzystać z usług WasteMaster. Wypełnij formularz na stronie lub skontaktuj się z...

Więcej -->
Ile waży zużyta opona ciężarowa?
31-08-2022
Ile waży zużyta opona ciężarowa?

Zużyte opony ciężarowe są dużo cięższe niż osobowe. Waga opony ciężarowych waha się od 30 kg do nawet 80 kg. Tego typu informacja jest istotna, kiedy planujemy utylizację opon, ...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja opon?
30-08-2022
Ile kosztuje utylizacja opon?

Jaka jest opłata za utylizację opon? To zależy od wagi, rodzaju i ilości posiadanych opon. Ceny skupów zależą od różnych czynników, dlatego najlepiej złożyć bezpłatne zapytanie ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić stare opony?
29-08-2022
Gdzie wyrzucić stare opony?

Często mamy problem ze starymi oponami. Utylizacja tego typu odpadu jest płatna, o czym mało ludzi pamięta. Dlatego często szukanym zapytaniem jest „gdzie oddać zużyte opony za ...

Więcej -->
Co zrobić ze starymi oponami?
25-08-2022
Co zrobić ze starymi oponami?

Zastanawiasz się, gdzie oddać stare opony? Tego typu odpad trzeba oddać do specjalnego punktu skupu i zutylizować. Aktualne ceny utylizacji opon znajdziesz tutaj. Jeśli masz fir...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Skontaktowanie się z WasteMaster przed skorzystaniem z konkretnego skupu to była dobra decyzja! Dzięki przygotowanej przez nich liście ofert, mogłam porównać ceny skupu gumy w w Rzeszowie i zweryfikować moje zamiary. Koniec końców oszczędziłam - nie tylko czas!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to prawdziwa przyszłość gospodarowania odpadami. Szybko, solidnie i za darmo zorganizowali dla mnie utylizację opon w w Rzeszowie. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mimo że, wiem gdzie oddać opony w w Rzeszowie, nie byłam *3*pewna|przekonana#*#, czy to najkorzystniejsza opcja. Postanowiłam skontaktować się z WasteMaster i dowiedzieć się wszystkiego. Nie żałuję! Znalazłam skup, w którym naprawdę zaoszczędziłam dużo pieniędzy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Kieruję warsztatem samochodowym mojego męża i często mamy kłopot z tym, żeby znaleźć skup, który zajmie się utylizacją ogumienia rolniczego. Dlatego zwracam się zawsze do WasteMaster, konsultanci tej firmy zawsze znajdą dla nas tani punkt recyklingu opon w w Rzeszowie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

WasteMaster to godne zaufania źródło informacji - dlatego kiedy szukam czegoś więcej na temat cen skupu gumy w w Rzeszowie, rozmawiam z ich konsultantami!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór zużytych opon
04-09-2022
Odbiór zużytych opon

Pewnie każdy kierowca chociaż raz w życiu zastanawiał się, lub będzie zastanawiał się, co zrobić ze starymi oponami. Ich zużycie zależy od szeregu czynników w tym: stylu jazdy, ...

Więcej -->
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?
03-09-2022
Skup zużytych opon – gdzie legalnie oddać stare opony?

Stare i porzucone opony w lasach oraz przydrożnych rowach to niestety cały czas częsty widok w Polsce. A przecież stara opona, aby się samoistnie rozłożyć może potrzebować nawet...

Więcej -->
Utylizacja opon samochodowych
03-09-2022
Utylizacja opon samochodowych

Z roku na rok coraz więcej ludzi decyduje się na samochód. W dzisiejszych czasach jest to jeden z podstawowych środków transportu, bez którego wielu z nas nie wyobraża sobie cod...

Więcej -->
Gdzie oddać opony?
15-06-2022
Gdzie oddać opony?

Każdy przedsiębiorca, którego działalność wiąże się z produkcją lub wymianą ogumienia, zastanawia się gdzie oddać opony i odpady gumowe. Pytanie to wiąże się przede wszystkim ze...

Więcej -->
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?
05-04-2022
Jak przeprowadzić utylizację i recykling opon?

Jakie dokumenty są wymagane przy odbiorze do utylizacji zużytych opon? Opony jako odpad podlegają pod przepisy związane z rejestrem BDO. W efekcie, do zlecenia utylizacji zużyty...

Więcej -->
Praktycznie o recyklingu opon
17-03-2022
Praktycznie o recyklingu opon

Jak przebiega proces recyklingu opon? Gdy opony zostają dostarczone do recyklera, muszą zgodnie z przepisami zostać w odpowiedni sposób zagospodarowane. Należy przy tym pamiętać...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat