Rzeszów - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Rzeszowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Na jakim poziomie kształtują się ceny elektrośmieci w Rzeszowie?

Wytwarzasz duże ilości elektrośmieci i zależy Ci na zyskownym oddaniu tych odpadów do punktu ich odbioru? Jeśli odpowiedziałeś twierdząco, powinieneś wybrać jednostkę, która zaoferuje Ci najlepsze ceny złomu komputerowego w Rzeszowie. Sposobem na to, aby skutecznie obliczyć, ile możesz zyskać na tej transakcji, jest wypełnienie oferowanego przez nas formularza online. Dzięki niemu możesz za darmo poznać bieżące ceny złomu elektronicznego w Rzeszowie o dowolnej porze roku.
Ceny
Płyty główne 37,2 zł netto
Dyski twarde HDD 5,7 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1323,0 zł netto
RAM - złote 168,6 zł netto
RAM - srebrne 146,0 zł netto
Układy scalone 63,7 zł netto
Komputery samochodowe 16,7 zł netto
Warunki współpracy

Jak wykonuje się usługę odbioru odpadów elektronicznych w Rzeszowie?

Gdy wybierzesz konkretną ofertę odbioru odpadów elektronicznych w Rzeszowie, przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta uzgodni wszystkie najważniejsze kwestie związane z procesem odbioru. Jedną z najistotniejszych spraw jest w tym przypadku termin realizacji zlecenia. Co więcej, pragniemy też zauważyć, że przez cały czas dotyczący odbioru odpadów elektronicznych w Rzeszowie będziemy oferować Ci pomoc. Dla przykładu możesz liczyć na naszą pomoc przy sprawach związanych z wymaganymi dokumentami i innych działaniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezpiecznie, a usługa zostanie zrealizowana z pełnym sukcesem.

Elektroodpady Rzeszów. Gdzie oddać elektrośmieci w Rzeszowie?

Zastanawiasz się gdzie oddać elektrośmieci w Rzeszowie? Nie ważne czy masz zepsuty komputer czy stare radio, z nami znajdziesz rozwiązanie! Znalezienie odpowiedniego skupu elektrośmieci w Rzeszowie i okolicach wcale nie musi być czasochłonne. Ale czym jest tak naprawdę zużyty sprzęt elektroniczny? Jako odpady elektroniczne w Rzeszowie (lub inaczej ZSEiE – zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny) możemy definiować jako wszelkiego rodzaju nieużywane, niepotrzebne oraz oczywiście zużyte urządzenia elektryczne. Sprzęt musi być zasilany na prąd (niezależnie czy z sieci elektronicznej, czy na baterie). Jeśli nie wiesz, do jakiej kategorii zalicza się odpad, również chętnie pomożemy w tym zakresie. W końcu nam wszystkim zależy na prawidłowym recyklingu elektrośmieci w Rzeszowie i nie tylko.

Odbiór elektrośmieci Rzeszów

Nie musisz martwić się tym, gdzie oddać elektrośmieci w Rzeszowie. Wystarczy, że zdecydujesz się na zamówienie usługi za pomocą naszej aplikacji WasteMaster, a sprawa odbioru odpadów elektronicznych w Rzeszowie będzie załatwiona. Dzięki temu oszczędzisz również cenny czas. Informacje związane z procesem zamawiania usługi odbioru elektrośmieci za pomocą narzędzia WasteMaster – co musisz wiedzieć?

Proces zamawiania usługi odbioru elektrośmieci jest niezwykle prosty. Oferujemy wybór jednej z dwóch dostępnych metod. Możesz nawiązać kontakt z konsultantem, który pozyska od Ciebie wszystkie najważniejsze informacje. Dzięki temu opublikuje odpowiednie ogłoszenie w systemie, a Ty uzyskasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia na usługę odbioru elektrośmieci w Rzeszowie do realizacji. Co więcej, działanie to możesz też zrobić samodzielnie przez wypełnieni formularza dostępnego na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której obecnie jesteśmy. Dzięki temu ogłoszenie dotyczące odpadów elektronicznych w Rzeszowie zostanie opublikowane w naszym systemie. Dla wygody udostępniliśmy także możliwość zarejestrowania się bezpośrednio w aplikacji. Gdy wybierzesz taką drogę, samodzielnie dodasz ogłoszenie dotyczące usługi odbioru elektrośmieci. Niezależnie od tego , która technika jest dla Ciebie najlepsza, zapewniamy wsparcie pracownika naszej firmy. Jego zadaniem będzie znalezienie dla Ciebie najlepszych ofert odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Rzeszowie. Ponadto, gdy zdecydujesz się na konkretną firmę, przydzielony dla Ciebie Opiekun Klienta będzie czuwał nad prawidłowym przebiegiem całej transakcji. Dzięki temu załatwisz sprawę i oszczędzisz przy tym swój cenny czas. Dlatego nie zastanawiaj się długo, wybierz nasze rozwiązanie i zapomnij o problemie, gdzie oddać elektrośmieci w Rzeszowie.

Czy za dodanie odpadów elektronicznych w Rzeszowie w aplikacji WasteMaster należy ponosić jakiś koszt?

Za dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Rzeszowie w narzędziu WasteMaster nie trzeba ponosić żadnych kosztów finansowych. Co więcej, w naszym narzędziu niezależnie od tego czy dokonasz całego procesu przy pomocy przedstawiciela naszej firmy, czy też bezpośrednio w systemie działanie to jest bezpłatne. Utylizacja elektroodpadów w Rzeszowie powinna być łatwa i przyjemna. Ponadto, musisz zdawać sobie sprawę z tego, że nie pobierzemy od Ciebie opłaty nawet za opublikowanie zapytania w aplikacji. Zatem z pewnością warto zdecydować się na naszą ofertę i uzyskać informacje, gdzie oddać elektrośmieci w Rzeszowie.

Zużyty sprzęt elektroniczny w Rzeszowie, czyli co warto wiedzieć o odpłatności za odbiór? Jakie stosuje się ceny za odpady elektroniczne?

Kwestia związana z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Rzeszowie niestety nie należy do prostych kwestii. Zagadnienie jest skomplikowane, ponieważ po pierwsze firmy działające w tej branży mają swoje ustalone minimalne ilości logistyczne. Co więcej, należy wskazać również to, że duże znaczenie ma w tym przypadku typ odpadu, jakim dysponujemy. Na przykład, jeśli chodzi o świetlówki, to obowiązują ceny na poziomie 6 złotych netto za kilogram i wyższe. Natomiast pozostałe odpady należące do tego typu mają stawki kształtujące się na poziomie od 0,08 złotych netto za kilogram. Chcemy podkreślić również fakt, że przy małych ilościach odpadów możesz liczyć na bezpłatny odbiór elektrośmieci w Rzeszowie. Za pomocą naszego narzędzie równie szybko co i prosto sprawdzić, które firmy w pobliżu są w stanie zaoferować Ci darmowy odbiór elektrośmieci w Rzeszowie.

Odbiór elektrośmieci w Rzeszowie za pośrednictwem aplikacji WasteMaster. Jakie wymienia się sposoby na to, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

W naszym działaniu dążymy głównie do oferowania naszym klientom najlepszych rozwiązań dla każdego rodzaju odpadu. Dlatego dajemy gwarancję, że z nami zrealizujesz odbiór elektrośmieci w Rzeszowie z różnych rodzajów. Zatem firmy, które z nami współpracują, chętnie przyjmą od Ciebie sprzęt elektryczny należący do kategorii wielkogabarytowego. Wymienia się tutaj między innymi: pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, klimatyzatory, grzejniki i wiele, wiele więcej. Co więcej, oddasz także urządzenia małogabarytowe, a więc: żelazko, sprzęt wi-fi, wagi, zegarki, radia i inne urządzenia. Zachęcamy również do przeznaczania do odbioru elektrośmieci w Rzeszowie następujących zużytych maszyn elektronicznych: wiertarki, piły, maszyny do szycia czy też sprzęt do spawania. Oczywiście nie są to wszystkie urządzenia, ponieważ to tylko przykłady. W sytuacji, gdy nurtują Cię wątpliwości co do tego, czy zepsute urządzenia, które masz w domu zostaną przyjęte przez specjalistyczną firmę, możesz zadzwonić do nas i porozmawiać o tym z doświadczonym przedstawicielem naszego przedsiębiorstwa. W rezultacie możesz liczyć na to, że konsultant znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci niestety firmy nie przyjmą sprzętów, które nie są kompletne, a więc pozbawione na przykład silnika czy agregatu. Warto mieć to na względzie, organizując wywóz elektrośmieci w Rzeszowie.

Zbiórka elektrośmieci Rzeszów. Ceny złomu elektronicznego w Rzeszowie

Jeśli interesuje nas utylizacja odpadów elektronicznych w Rzeszowie, warto mieć na względzie aktualne kwoty elektrozłomu. Niestety to zagadnienie nie jest takie jednoznaczne i trudno na nie odpowiedzieć jednym zdaniem. Ceny złomu elektronicznego w Rzeszowie są uzależnione od wielu czynników. Jego wartości są bardzo dynamiczne i mogą zmieniać się nawet kilka razy do roku. Ma na to wpływ między innymi sytuacja polityczno-gospodarcza w kraju, poziom inflacji, rodzaj oraz jakość elektroodpadu czy jego ilość. To wszystko trzeba mieć na względzie, chcąc utylizować sprzęt AGD w Rzeszowie, ale również w całej Polsce.A może interesuje Cię utylizacja komputerów w Rzeszowie? Również i w tym przypadku zarówno cena, jak i wpływająca na nią zmienne, grają kluczową rolę przy skupie elektroodpadów.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany co do aplikacji WasteMaster, ponieważ umiarkowanie sobie radzę z komputerami. Zainstalowałem ją na telefonie i mig znalazłem interesującą mnie ofertę odbioru elektrośmieci w Rzeszowie. Polecam skorzystać!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie sądziłem, że odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Rzeszowie to taka łatwizna! Zgłosiłem się do WasteMaster, gdzie pokazali mi listę interesujących mnie ofert i wybrałem najlepszą z nich. Później kontakt telefoniczny z firmą wywozową i tyle! Problem z głowy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Moje biuro zostało niedawno zmodernizowane i musieliśmy się pozbyć dziesiątek starych monitorów i komputerów. Dzięki WasteMaster cały proces organizacji odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Rzeszowie przebiegł szybko i bez problemów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Słyszałem już wcześniej o WasteMaster, ale nie miałem możliwości ich wypróbować. Ostatnio realizowałem z ich pomocą wywóz zużytego sprzętu elektronicznego w Rzeszowie. Jestem niezwykle kontent! Pozytywne opinie nie kłamały

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam do wyrzucenia dziesiątki kilogramów przepalonych żarówek, świetlówek itd. Nie wiedziałam, gdzie oddać takie elektrośmieci w Rzeszowie. Dzięki WasteMaster już wszystko wiem i nawet wyszukano mi stałego partnera biznesowego, który regularnie współpracuje z moją firmą. Warto skorzystać!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat