Lublin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Lublinie

Ciężko określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Lublinie, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim skład okablowania wpływa na wzrost ceny skupu kabli w Lublinie. Aby ułatwić naszym klientom orientację na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, zaktualizowany cennik skupu kabli w Lublinie. Oparliśmy go nie tylko na poprzednich transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Recykling kabli w skupie w Lublinie - warto czy nie warto?

Jak najbardziej warto! Okablowanie zawiera mnóstwo użytecznych substancji, które mogą zostać wykorzystane ponownie w bardzo prosty i efektywny sposób. Złom kabli miedzianych w Lublinie potrafi odzyskać z przewodów miedź, która jest niemalże w stu procentach tak samo wartościowa, co jej pierwotna wersja! Podobnie dzieje się w skupach kabli aluminiowych w Lublinie, które zużywają 5% energii, która jest potrzebna do wytworzenia tego surowca i wydobycia boksytu (z którego wytwarzamy aluminium). W ten prosty sposób możesz nie tylko zyskać pieniądze, ale i zadbać o naszą planetę! Odzyskiwanie miedzi i innych surowców zmniejsza ich wydobycie oraz wszystko to, co wiąże się z tym procesem. W placówce złomu kabli miedzianych w Lublinie, przewody tnie się na kawałeczki, a późnej obiera się z nich izolację i wytwarza granulat miedzi. Jest on plastycznym i potrzebnym na rynku materiałem. Jeśli chcesz szybko i sprawnie zorganizować wywóz kabli do skupu lub po prostu znaleźć najkorzystniejszą opcję - zgłoś się do WasteMaster - z pewnością udzielimy Ci pomocy!

Jakie okablowanie przyjmą w skupie kabli w Lublinie?

Należy podkreślić, że różne skupy kabli w Lublinie przyjmują różne kategorie okablowania. Jest to związane z różnymi sposobami odzysku materiałów oraz różnymi specjalizacjami tego typu miejsc. Jakie przykładowe odpady możesz wywieźć do skupów kabli w Lublinie? Przykładowo: wiązki samochodowe zawierające skrzynki bezpiecznikowe (oraz te, które skrzynek nie mają), kable pochodzące ze sprzętów AGD, druty budowlane, sieciowe, energetyczne, a nawet lamki choinkowe! To tylko kilka przykładów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z WasteMaster ! Nasi eksperci zajmują się odpadami od lat, z pewnością Ci pomogą. Jeśli jesteś zainteresowany powyższym zagadnieniem, czytaj dalej!

Jak zrealizować wywóz odpadów na złom kabli w Lublinie?

Pamiętaj, że zabrania się wyrzucania starego okablowania do zwykłych śmieci, a już zwłaszcza w nieprzystosowane do tego miejsca. Obowiązkiem, każdego wytwórcy tego typu odpadów jest wywózka na złom kabli w Lublinie. Jeśli dysponujesz małą ilością przewodów najbliższy punkt typu PSZOK może je przyjąć. Jednak nie dzieje się tak za każdym razem - placówki tego rodzaju rządzą się własnymi prawami. Zatem jak znaleźć najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Lublinie? Skontaktuj się z WasteMaster! Nasz wykwalifikowany zespół z pewnością znajdzie dla Ciebie wartościowe oferty. Zazwyczaj te skupy w izolacji w Lublinie, które znajdują się najbliżej, są najkorzystniejsze, jednak czasami nie przetwarzają wszystkich typów przewodów.

W jaki sposób można zamówić nasze usługi?

Nasze usługi można zamówić za pomocą dwóch sposobów. Są one dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Możesz zadzwonić do naszych ekspertów i udzielić informacji o swoim odpadzie. Numer znajdziesz po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam także formularz zgłoszeniowy, który możesz wykorzystać zamiast rozmowy z konsultantem. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta, w Twoim imieniu zamieści zlecenie w naszej aplikacji i dokona wyceny kabli. Po czasie, w którym zgromadzi opłacalne oferty od skupów kabli w izolacji w Lublinie, przekaże Ci je drogą mailową. Jeżeli nie masz kłopotów z obsługą naszej aplikacji, możesz zamieścić ogłoszenie samodzielnie. Dodaj informacje o kablach, zrób im zdjęcie, a także określ swoje dodatkowe wymagania. Wówczas przydzielony do Ciebie z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia od skupu kabli w izolacji w Lublinie, a Ty będziesz mógł dowolnie spośród nich wybierać. Wszystkie dane o Twoim zleceniu będą przesyłane na Twoją skrzynkę e-mailową. Rozpoczynając z nami współpracę, miej świadomość, że satysfakcja klienta jest dla nas najważniejsza!

Jakie można wyróżnić typy kabli?

Wcześniej wspominaliśmy, że istnieją różne typy okablowania. Skupy w związku z tym się specjalizują i przyjmują tylko konkretne materiały. Jednak jakie typy kabli wyróżniamy? Jest to dość skomplikowana sprawa, ponieważ każda placówka skupująca może wytworzyć własną klasyfikację - z tego powodu należy bardzo dokładnie zapoznać się z ofertą danego skupu kabli w Lublinie. To, jaki metal jest zawarty w okablowaniu niezwykle wpływa na jego ostateczną cenę. Zatem możemy podzielić kable według kategorii składu. Najczęściej spotykane to kable aluminiowe, miedziane, zdarzają się także ołowiane lub tzw. mix kabli (niejednolity skład, najczęściej mieszanka aluminium i miedzi). Istotne jest także to, jaką izolację wykorzystano - kauczukowa, polietylenową lub polwinitową - chociaż na niej skupy nie zarabiają. W wyniku takich rozdziałów możemy wyróżnić np. skupy kabli miedzianych w Lublinie czy skupy kabli aluminiowych w Lublinie. Kolejnym kryterium podziału jest wykorzystanie. Można tutaj wymienić skup kabli samochodowych w Lublinie, skup kabli elektrycznych w Lublinie, ale i inne. Przyjmują one oczywiste rodzaje okablowania, ale oprócz tego mamy jeszcze przewody budowlane, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne, energetyczne oraz tzw. specjalne. Aby być pewnym, że dany złom kabli w Lublinie przyjmie nasz odpad, należy się dokładnie zapoznać z jego ofertą.

Jak wyglądają kwestie formalne w związku ze sprzedażą kabli do skupu w Lublinie?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa), to koniecznie musisz mieć konto w systemie BDO. W innym wypadku grożą Ci bolesne grzywny. Ponadto, jeśli realizujesz odbiór kabli ze swojej lokalizacji, musisz uzupełnić KPO, tak, aby ładunek mógł zostać w zgodzie z prawem przewieziony do skupu kabli miedzianych w Lublinie. Osoby fizyczne muszą w takim wypadku okazać dowód tożsamości. W przypadku wszystkich, trzeba wypełnić KEO, która stanowi dowód legalności utylizacji śmieci w razie kontroli policyjnej. Ponadto osobu fizyczne otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest udokumentowaniem transakcji. Do wypełnienia powyższych formalności, konieczna jest znajomość kodów odpadów. Wyszukasz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska ze I 2020 roku. Aby właściwie zrealizować sprzedaż bądź wywóz do np. skupu kabli samochodowych w Lublinie, musisz pamiętać o powyższych formalnościach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Bardzo pomocna usługa - w parę minut wycenili moje kable i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Lublinie. Godne podziwu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było się skusić! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szczerze polecam! Usługi na wysokim poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem przeznaczyć swój czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie korzystny skup kabli miedzianych w Lublinie - serio polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon