Sosnowiec - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sosnowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Sosnowcu – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Sosnowcu ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są najświeższe i zgodne z obecnymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało brać je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Sosnowcu nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Sosnowcu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób można zamówić nasze usługi?

Nasze usługi można zamówić za pomocą dwóch sposobów. Są one dostosowane do zróżnicowanych preferencji naszych klientów. Możesz zadzwonić do naszych ekspertów i udzielić informacji o swoim odpadzie. Numer znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię ofertę na naszej stronie internetowej. Znajdziesz tam także formularz zgłoszeniowy, którego możesz użyć zamiast rozmowy z konsultantem. W obu przypadkach, Twój Opiekun Klienta, w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w naszej aplikacji i dokona wyceny kabli. Po czasie, w którym zgromadzi korzystne oferty od skupów kabli w izolacji w Sosnowcu, przekaże Ci je na skrzynkę mailową. Jeżeli nie masz problemów z obsługą naszej aplikacji, możesz zamieścić ogłoszenie samodzielnie. Dodaj dane o kablach, zrób im zdjęcie, a także określ swoje dodatkowe wymagania. Wówczas przydzielony do Ciebie z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia od skupu kabli w izolacji w Sosnowcu, a Ty będziesz mógł dowolnie spośród nich wybierać. Wszystkie dane o Twoim zleceniu będą dostarczane na Twoją skrzynkę e-mailową. Rozpoczynając z nami współpracę, miej świadomość, że zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne!

Co przyjmie skup kabli w Sosnowcu?

Skupy kabli w Sosnowcu przyjmują najróżniejsze typy okablowania. Każdy materiał może się przydać, każdy ma trochę inną specyfikę - więc z tego względu należy mieć na uwadze, co dokładnie chcemy oddać do takich placówek. Przykładowe przewody, które przyjmie skup kabli w Sosnowcu to: wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, kable sieciowe, energetyczne czy sznury choinkowe. Każdy skup ma jakąś konkretną specjalizację, więc uważnie należy przestudiować oferty. Jeśli interesuje Cię temat okablowania i chciałbyś wiedzieć więcej o realizacji ich sprzedaży, cenach i recyklingu - czytaj do końca!

Jak wygląda recykling przewodów miedzianych w skupie kabli w Sosnowcu?

W momencie, kiedy przekazujesz swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Sosnowcu, placówka ta rozpoczyna zabiegi utylizacyjne. Na początku maszyna przecina kable na malutkie kawałki, a później obiera je z izolacji. Następnie pod wpływem wstrząsów Cu zmienia postać i powstaje tzw. granulat miedziany. Złom kabli miedzianych w Sosnowcu sprzedaje właśnie taki surowiec - ze względu na plastyczność tego metalu, można go dowolnie przekształcać. Prawie tak samo dzieje się w skupie kabli aluminiowych w Sosnowcu. Warto dodać, że we wszystkich przypadkach, odzyskany metal jest niemalże tak samo wydajny, jak w pierwotnej wersji! W ramach recyklingu zużywa się mniej energii (niż przy wydobyciu) i zapobiega się nadmiernej eksploatacji planety. A w dodatku się to opłaca! Skontaktuj się z WasteMaster, aby znaleźć jak najszybciej najkorzystniejszy skup!

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby oddać odpady do skupów kabli w Sosnowcu ?

Aby legalnie wywieźć okablowanie do skupu kabli miedzianych w Sosnowcu lub do innej tego typu placówki, musisz wypełnić parę dokumentów. Jest to element działań zapobiegających nielegalnemu zaśmiecaniu środowiska. Zatem, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (powyżej 75 ha ziemi), musisz prowadzić ewidencję w BDO. Także koniecznie wypełnij Kartę Przekazania Odpadu, która zapewnia legalny wywóz kabli do np. skupu kabli samochodowych w Sosnowcu. Karta Ewidencji Odpadów dotyczy wszystkich podmiotów, ponieważ jest ona dowodem podczas ewentualnej kontroli służb. Jeżeli jesteś osobą prywatną, która organizuje wywóz okablowania, nie musisz uzupełniać KPO - wystarczy dokument potwierdzający tożsamość. W takim przypadku powinieneś również otrzymać Formularz Przekazania Odpadu, który jest potwierdzeniem transakcji. W każdym z powyższych dokumentów musisz się posłużyć kodami na dane okablowanie. Zostały one wprowadzone w związku z dyrektywami UE. Kabel, który jest osobnym urządzeniem to 17 04 11, a ten sam kabel o właściwościach niebezpiecznych to 17 04 10. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o oznaczeniach numerycznych na dany przewód - odsyłamy do Rozporządzenia Ministra Środowiska ze stycznia 2020 roku. Wszystkie powyższe formalności gwarantują legalny wywóz i utylizację na złomie kabli w Sosnowcu - dzięki nim nie otrzymasz żadnej kary!

Ceny usługi od WasteMaster

Świadczone przez nas usługi są kompletnie darmowe. Nie pobieramy opłat za wycenę odpadu, Opiekuna Klienta ani dostarczenie listy potencjalnych ofert. Zależy nam na zadowolonych klientach oraz tym, aby jak najsprawniej znalazł dobry złom kabli miedzianych w Sosnowcu. Można by zapytać: dlaczego? Ponieważ w ten sposób, krok po kroku, uda nam się zrewolucjonizować gospodarkę odpadową w Polsce! Im szybciej będzie przebiegało znalezienie skupu kabli miedzianych w Sosnowcu, tym szybciej przeprowadzona zostanie utylizacja i proces recyklingu, a odzyskany surowiec wróci do obiegu!

Jak najsprawniej wywieźć kable na złom w Sosnowcu?

Przepisy obowiązujące w naszym kraju zabraniają wyrzucania odpadów w losowe miejsca - dotyczy to także kabli. Jesteśmy zobligowani do wywozu zużytych przewodów na złom kabli w Sosnowcu. W momencie, kiedy dysponujesz mniejszą ilością okablowania, możesz przekazać go punktom typu PSZOK. Jednak większe ilości muszą zostać wywiezione do skupów kabli w izolacji w Sosnowcu. Tam zostaną poddane zabiegom utylizacyjnym oraz będą przerobione w ramach recyklingu. Jeśli chcesz wyszukać wartościowy skup kabli w izolacji w Sosnowcu, rozpocznij współpracę z WasteMaster! Znajdziemy dla Ciebie najbliższe placówki, dopasowane do Twoich preferencji!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

WasteMaster to nie jedynie aplikacja dla przedsiębiorców. Dla mnie - osoby prywatnej - znaleźli super skup kabli samochodowych w Sosnowcu - jestem pozytywnie zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Sosnowcu, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wyszukałam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco sprawnie pozbyłem się kabli energetycznych. Zrealizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Sosnowcu. Warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat