Sosnowiec - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Sosnowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny za makulaturę w Sosnowcu

Dynamicznie zmieniająca się cena w skupie makulatury jest zależna zarówno od bieżącej sytuacji gospodarczej na świecie, jak i jakości samego surowca. Znając cenę skupu makulatury w Sosnowcu, można oszacować, czy przekazanie tego odpadu będzie intratne dla klienta firmowego lub indywidualnego. Cennik skupu makulatury w Sosnowcu dotyczy nie tylko odpadów zanieczyszczonych, lecz także tych najwyższej jakości. Aby poznać cenę posiadanych odpadów, można skorzystać z naszego bezpłatnego formularza online, który służy właśnie do wyceny makulatury.
Ceny
Karton -0,35 zł netto
Karton - belowany -0,10 zł netto
Gazeta 0,20 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

Sprzedaż makulatury w Sosnowcu z pomocą firmy WasteMaster

Chcesz wiedzieć, gdzie oddać makulaturę w Sosnowcu? Do makulatury w Sosnowcu zalicza się do niej niepotrzebne artykuły papiernicze. Odpad ten przeznacza się albo do ponownego wykorzystania, albo stosuje jako składnik do produkcji papieru na co bezpośredni wpływ cena skupu makulatury w Sosnowcu. Ten surowiec znany jest od dłuższego czasu i wykorzystywany jest w różnych dziedzinach, zarówno w przemyśle, jak i przez gospodarstwa domowe. Dlatego nie ma się czemu dziwić, że skup makulatury w Sosnowcu to cały czas niezbędny element w obrocie odpadami. Dlatego, gdy masz jakieś gazety, książki lub kartony skorzystaj z naszego rozwiązania i zamów usługę za pośrednictwem aplikacji WasteMaster i dłużej nie zastanawiaj się nad odbiorem makulatury w Sosnowcu. Dzięki temu znajdziesz skup makulatury w Sosnowcu, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże rozwiązać problem z niepotrzebnymi wyrobami papierniczymi.

Makulatura w Sosnowcu - zamówienie usługi za pośrednictwem aplikacji WasteMaster

Nasza firma dąży do tego, aby odbiór makulatury w Sosnowcu był optymalnie uproszczony. Możesz tego dokonać z uwzględnieniem, jednego z dwóch możliwych sposobów. Możesz nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Dzięki temu pozyska on najważniejsze informacje i poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy związane ze złożeniem zamówienia, od tego, gdzie oddać makulaturę w Sosnowcu aż po pytanie, ile kosztuje kilogram makulatury w skupie w Sosnowcu. Drugim sposobem jest założenie konta i opublikowania ogłoszenia bezpośrednio w naszej aplikacji WasteMaster. Ciekawym rozwiązaniem jest też wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz, pracownik naszej firmy wykona dla Ciebie analizę rynku i znajdzie gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury w Sosnowcu dla Ciebie. Ponadto na tej podstawie wybierze najlepsze dla Ciebie oferty. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z umieszczeniem ogłoszenia w naszym systemie. Co więcej, nie zapłacisz też za wsparcie Opiekuna Klienta. Pamiętaj też o tym, że złożenie zapytania i otrzymanie ofert od konsultanta do niczego Cię nie zobowiązuje. Ty decydujesz o tym, czy skup makulatury w Sosnowcu wykona dla Ciebie usługę. Zatem warto skorzystać z naszego narzędzia WasteMaster!

Jak przebiega realizacja usługi odbioru makulatury?

Po dodaniu ogłoszenia w naszej aplikacji przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze dla Ciebie najatrakcyjniejsze oferty skupu makulatury w Sosnowcu. Gdy zaakceptujesz jedną z ofert, pracownik naszej firmy zajmie się dalszą obsługą zlecenia. Ustali podstawowe wytyczne, a w szczególności termin odbioru. Czas odbioru odpadów, jakim jest makulatura w Sosnowcu zależy w dużym stopniu od lokalizacji. Im dalej jest miejsce odbioru, tym później zostanie wykonana usługa. W tym przypadku liczy się też ilość odpadu. Przy większych ilościach odbiór makulatury w Sosnowcu realizowany jest specjalistycznym sprzętem. Z kolei przy małych ilościach, makulatura odbierana jest przy okazji. Najczęściej potrzeba 14 dni, aby firma zrealizowała usługę. Co więcej, zdarzają się sytuacje, w których termin odbioru zostaje przedłużony do 30 dni. Makulatura w Sosnowcu jest produkowana przez każdą jednostkę, a więc zarówno firmę, jak i gospodarstwo domowe. Zatem, gdy Ty również chcesz pozbyć się tego odpadu skorzystaj z systemu WasteMaster, znajdź skup makulatury w Sosnowcu i sprawdź cennik skupu makulatury.

Jaka makulatura jest odbierana w ramach tej usługi?

Makulatura w Sosnowcu to 4 typy odpadu i 54 odmiany, a co za tym idzie te kategorie mają wpływ na ceny skupu makulatury w Sosnowcu. Podział ten jest dość trudny, dlatego postanowiliśmy ułatwić całą sprawę. W naszym narzędziu WasteMaster proponujemy znacznie łatwiejsze rozwiązanie. Wymienia się zatem następujące rodzaje makulatury: • makulatura jakościowa, czyli papier kredowy, offsetowy, gazetowy różnych gramatur, • czasopisma i gazety, • tektura falista i karton, • tektura lista oraz inne typy makulatur opakowaniowych, • ścinki poprodukcyjne i drukarskie, • makulaturę z selektywnej zbiórki odpadów i z sortowni, • inne niewymienione rodzaje makulatury, po uzgodnieniu telefonicznym.

Niejednorodna makulatura w Sosnowcu - jakich rodzajów makulatury skup nie przyjmie?

Nie wszystkie odpady należące do tej kategorii przyjmowane są przez skup makulatury w Sosnowcu. Organizacje niechętnie przyjmują książki w twardej oprawie, ponieważ podlegają one oddzielnym zasadom sortowania. Dlatego traktowane są jako karton. Co więcej, w przypadku kartonów preferuje się odpad belowany. Punkty odbioru makulatury w Sosnowcu przyjmują przede wszystkim gazety, karton i książki w miękkiej oprawie. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy makulatura w Sosnowcu, którą posiadasz zostanie odebrana przez firmę, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. Z pewnością rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości w tym zakresie. Ponadto, makulatura musi też spełniać pewnie zasady. Nie może być zanieczyszczona, pomalowana farbą czy nasączona olejem. Skup makulatury w Sosnowcu nie przyjedzie również po karton belowany z pozostałymi zanieczyszczeniami. Nie wyrazi zainteresowania też odpadem spleśniałym czy przemoczonym. Pamiętaj o tym, że gdy pragniesz zamówić odbiór makulatury w Sosnowcu musi on być we właściwym stanie fizycznym, czyli nie może być przemoczony lub poddany działaniu wody.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Skup złomu elektronicznego z jakim współpracowałem przeniósł swoją siedzibę. Myślałem, że będę mieć problem ze znalezieniem nowych kontrahentów. Ale wtedy dowiedziałem się o WasteMaster i mam już nowe, zaufane miejsce.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z aplikacją jestem związany od początku. Cenię to, że kiedy pojawiały się problemy techniczne to były bezzwłocznie usuwane. Widać też, że twórcy uczą się na błędach i udoskonalają apkę. To warte podkreślenia, bo przecież nie mają się na kim wzorować.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Odbieramy odpady przemysłowe od klienta. Później zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Dlatego nasza oferta jest polecana i cieszymy się dużym zaufaniem. Chcieliśmy się zareklamować w WasteMaster i to się udało.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W WasteMaster mogę sprawdz [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon