Sosnowiec - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Sosnowcu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!
Ceny za makulaturę obowiązujące w Polsce
W prawie każdym gospodarstwie domowym, jak również w firmach, produkuje się sporą ilość odpadów makulaturowych. Można odpłatnie przekazać je do jednostek specjalizujących się ich skupem. Warto pamiętać, że działanie to stanowi transakcję sprzedaży. Dlatego też warto znać cenę skupu makulatury w Sosnowcu. Cennik skupu makulatury w Sosnowcu zależy od bieżącej sytuacji politycznej, społecznej i gospodarczej. Aby dowiedzieć się jaki jest aktualnie, warto skorzystać z naszego formularza internetowego.
Ceny
Karton 0,10 zł netto
Karton - belowany 0,20 zł netto
Gazeta 0,40 zł netto
Mix 0,15 zł netto
Warunki współpracy
Sprzedaż makuatury w Sosnowcu z pomocą firmy WasteMaster
Chcesz wiedzieć, co to jest makulatura w Sosnowcu? Zalicza się do niej niepotrzebne artykuły papiernicze. Odpad ten przeznacza się albo do ponownego wykorzystania, albo stosuje jako składnik do produkcji papieru. Ten surowiec znany jest od dłuższego czasu i wykorzystywany jest w różnych dziedzinach, zarówno w przemyśle, jak i przez gospodarstwa domowe. Dlatego nie ma się czemu dziwić, że skup makulatury w Sosnowcu to cały czas niezbędny element w obrocie odpadami. Dlatego, gdy masz jakieś gazety, książki lub kartony skorzystaj z naszego rozwiązania i zamów usługę za pośrednictwem aplikacji WasteMaster. Dzięki temu znajdziesz skup makulatury w Sosnowcu, który spełni Twoje oczekiwania i pomoże rozwiązać problem z niepotrzebnymi wyrobami papierniczymi.
A jakich rodzajów makulatury skup nie przyjmie?
Nie wszystkie odpady należące do tej kategorii przyjmowane są przez skup makulatury w Sosnowcu. Organizacje niechętnie przyjmują książki w twardej oprawie, ponieważ podlegają one oddzielnym zasadom sortowania. Dlatego traktowane są jako karton. Co więcej, w przypadku kartonów preferuje się odpad belowany. Punkty odbioru makulatury w Sosnowcu przyjmują przede wszystkim gazety, karton i książki w miękkiej oprawie. Gdy masz jakiekolwiek wątpliwości, czy makulatura w Sosnowcu, którą posiadasz zostanie odebrana przez firmę, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. Z pewnością rozwieje on wszystkie Twoje wątpliwości w tym zakresie. Ponadto, makulatura musi też spełniać pewnie zasady. Nie może być zanieczyszczona, pomalowana farbą czy nasączona olejem. Skup makulatury w Sosnowcu nie przyjedzie również po karton belowany z pozostałymi zanieczyszczeniami. Nie wyrazi zainteresowania też odpadem spleśniałym czy przemoczonym. Pamiętaj o tym, że gdy pragniesz zamówić odbiór makulatury w Sosnowcu musi on być we właściwym stanie fizycznym, czyli nie może być przemoczony lub poddany działaniu wody.
Jaka makulatura jest odbierana w ramach tej usługi?
Makulatura w Sosnowcu to 4 typy odpadu i 54 odmiany. Podział ten jest dość trudny, dlatego postanowiliśmy ułatwić całą sprawę. W naszym narzędziu WasteMaster proponujemy znacznie łatwiejsze rozwiązanie. Wymienia się zatem następujące rodzaje makulatury: • makulatura jakościowa, czyli papier kredowy, offsetowy, gazetowy różnych gramatur, • czasopisma i gazety, • tektura falista i karton, • tektura lista oraz inne typy makulatur opakowaniowych, • ścinki poprodukcyjne i drukarskie, • makulaturę z selektywnej zbiórki odpadów i z sortowni, • inne niewymienione rodzaje makulatury, po uzgodnieniu telefonicznym.
Zamówienie usługi za pośrednictwem aplikacji WasteMaster, czyli podstawowe informacje na ten temat
Nasza firma dąży do tego, aby odbiór makulatury w Sosnowcu był optymalnie uproszczony. Możesz tego dokonać z uwzględnieniem, jednego z dwóch możliwych sposobów. Możesz nawiązać kontakt telefoniczny z przedstawicielem naszej firmy. Dzięki temu pozyska on najważniejsze informacje i poprowadzi Cię krok po kroku przez kolejne etapy związane ze złożeniem zamówienia. Po drugie możesz też założyć konto i opublikować ogłoszenie bezpośrednio w naszej aplikacji WasteMaster. Ciekawym rozwiązaniem jest też wypełnienie formularza znajdującego się na stronie internetowej mamodpad.wastemaster.pl. Niezależnie od tego, na co się zdecydujesz pracownik naszej firmy wykona dla Ciebie analizę rynku. Ponadto na tej podstawie wybierze najlepsze dla Ciebie oferty. Nie ponosisz żadnych kosztów w związku z umieszczeniem ogłoszenia w naszym systemie. Co więcej, nie zapłacisz też za wsparcie Opiekuna Klienta. Pamiętaj też o tym, że złożenie zapytania i otrzymanie ofert od konsultanta do niczego Cię nie zobowiązuje. Ty decydujesz o tym, czy skup makulatury w Sosnowcu wykona dla Ciebie usługę. Zatem warto skorzystać z naszego narzędzia WasteMaster!
Jak przebiega realizacja usługi odbioru makulatury?
Po dodaniu ogłoszenia w naszej aplikacji przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wykona analizę rynku i wybierze dla Ciebie najatrakcyjniejsze oferty skupu makulatury w Sosnowcu. Gdy zaakceptujesz jedną z ofert, pracownik naszej firmy zajmie się dalszą obsługą zlecenia. Ustali podstawowe wytyczne, a w szczególności termin odbioru. Czas odbioru odpadów, jakim jest makulatura w Sosnowcu zależy w dużym stopniu od lokalizacji. Im dalej jest miejsce odbioru, tym później zostanie wykonana usługa. W tym przypadku liczy się też ilość odpadu. Przy większych ilościach odbiór makulatury w Sosnowcu realizowany jest specjalistycznym sprzętem. Z kolei przy małych ilościach, makulatura odbierana jest przy okazji. Najczęściej potrzeba 14 dni, aby firma zrealizowała usługę. Co więcej, zdarzają się sytuacje, w których termin odbioru zostaje przedłużony do 30 dni. Makulatura w Sosnowcu jest produkowana przez każdą jednostkę, a więc zarówno firmę, jak i gospodarstwo domowe. Zatem, gdy Ty również chcesz pozbyć się tego odpadu skorzystaj z systemu WasteMaster, znajdź skup makulatury w Sosnowcu i sprawdź cennik skupu makulatury.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Skup złomu elektronicznego z jakim współpracowałem przeniósł swoją siedzibę. Myślałem, że będę mieć problem ze znalezieniem nowych kontrahentów. Ale wtedy dowiedziałem się o WasteMaster i mam już nowe, zaufane miejsce.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z aplikacją jestem związany od początku. Cenię to, że kiedy pojawiały się problemy techniczne to były bezzwłocznie usuwane. Widać też, że twórcy uczą się na błędach i udoskonalają apkę. To warte podkreślenia, bo przecież nie mają się na kim wzorować.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Odbieramy odpady przemysłowe od klienta. Później zajmujemy się wszystkim kompleksowo. Dlatego nasza oferta jest polecana i cieszymy się dużym zaufaniem. Chcieliśmy się zareklamować w WasteMaster i to się udało.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jako pracownica urzędu jestem odpowiedzialna również za bieżące pozbywanie się makulatury i innych odpadów. Dlatego postanowiłam korzystać z WasteMaster i moja praca jest o wiele prostsza.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W WasteMaster mogę sprawdz [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat