Będzin - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Będzinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Będzinie

Opłaca się być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Będzinie, bo choć są one stosunkowo zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Będzinie, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie znalazłeś tutaj swojego odpadu – skontaktuj się z nami, z pewnością wyszukamy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Będzinie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak korzystać z usług WasteMaster?

Korzystanie z naszych usług jest niezwykle łatwe. Możesz wykonać telefon do naszych konsultantów bądź też uzupełnić formularz zgłoszeniowy – i numer, i formularz znajduje się na naszej stronie w interesującym Cię ogłoszeniu dotyczącym np. skupów kabli aluminiowych w Będzinie. Udzielasz informacji, nasz pracownik wycenia Twoje przewody, konstruuje listę ofert i przesyła ją na Twojego e-maila. Pomaga także w finalizacji umowy z placówką. Możesz również samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji dostępnej na stronie – sam wówczas wybierasz interesujące Cię oferty, a Twój Opiekun Klienta pomaga tylko pod koniec, przy ustaleniu warunków umowy. Całość naszych usług jest absolutnie darmowa! Z WasteMaster możesz naprawdę szybko znaleźć dobry złom kabli w Będzinie, oszczędzając przy tym czas i maksymalizując zyski!

Cena w skupie kabli w Będzinie - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable zawierające miedź. Jest to zasada, która jest zawsze aktualna, nieważne jakie zmiany zaszły w skupach kabli w izolacji w Będzinie. Trudno określić właściwą wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje materiały. Niestety specyfika tej gałęzi handlu odpadami jest taka, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy podać np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Samo okablowanie na złomie kabli miedzianych w Będzinie to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłaca się go sprzedawać: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Będzinie - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że ciężko jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Będzinie, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak najważniejszym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły sprzedajesz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby pokazać wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to prawodpodobny związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tej przyczyny, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach złomu kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Będzinie

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Będzinie, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Będzinie. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym przejmować. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Spora ilość skupów kabli w izolacji w Będzinie nie organizuje wywózki dla odpadów poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem firm - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo ważne!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Będzinie?

Oczywiście przewody! Jednak jakiego rodzaju konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście przekaznia do skupu kabli w Będzinie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - poszczególne wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Będzinie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet lampki choinkowe! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Będzinie - zapraszamy do lektury!

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli chcesz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Będzinie i tak musisz spełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wspomniane, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązuje ich prawo. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Będzinie. W zamian dostają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem sfinalizowania usługi. Wszystkie powyższe dokumenty stosują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać niektóre z nich: 17 04 11 to przewód będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie parę dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szczerze polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna usługa - w parę minut wycenili moje okablowanie i w kolejne kilka przysłali listę ofert złomu kabli miedzianych w Będzinie. Niesamowite!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat