Katowice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Katowicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Katowicach – poznaj cenę!

Niżej umieszczony został cennik skupu kabli w Katowicach oparty o aktualne dane i wyliczenia specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości niezmienne, dlatego warto na bieżąco monitorować ceny skupu kabli w Katowicach za pomocą naszej aplikacji. Jednak na ten moment, koszt skupu kabli w izolacji w Katowicach wygląda w ten sposób. Nie zapominaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak zrealizować sprzedaż lub wywózkę na złom kabli w Katowicach?

Nie można wyrzucać kabli do zwykłych śmieci zmieszanych, ponieważ muszą zostać prawidłowo zutylizowane oraz przetworzone. Jeśli nie chcesz ich sprzedawać, zawsze możesz oddać je do punktu typu PSZOK. Jednak w przypadku większych ilości jest to niemożliwe - należy oddać pozostałość na złom kabli w Katowicach. W takim miejscu czeka ich odpowiednia utylizacja i recykling metali, które są w nich najbardziej wartościowe. W jaki sposób najlepiej zrealizować sprzedaż bądź wywóz do skupu kabli w izolacji w Katowicach? Wystarczy użyć do pomocy WasteMaster! Dostarczymy Ci całość informacji o najlepszych skupach w okolicy, spośród których możesz wybierać. Do Ciebie będzie należało zdecydowanie się, z którego skupu kabli w izolacji w Katowicach chciałbyś skorzystać. To naprawdę jest takie proste!

Koszt usług WasteMaster

Usługi, które świadczymy są całkowicie darmowe. Nie zapłacisz ani za konsultacje, ani za aplikację, ani za pomoc Opiekuna Klienta. Z jakiego powodu? Zależy nam na poszerzeniu zasięgów naszej firmy, tak aby zrewolucjonizować gospodarowanie odpadami w Polsce. Dlatego znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszy złom kabli miedzianych w Katowicach, kompletnie za darmo - aby Cię zachęcić. Im szybciej wypróbujesz nasze usługi, tym szybciej znajdziesz odpowiedni skup kabli miedzianych w Katowicach, tym szybciej otrzymasz gotówkę, a skupy będą mogły wprowadzać odpad z powrotem do obiegu. WasteMaster służy nie tylko klientom, ale i całej gospodarce odpadowej!

Ile jest rodzajów kabli?

Bardzo trudno określić konkretną liczbę typów kabli. Każdy skup kabli w Katowicach może dowolnie wymyślać nowe kategorie, jednak zazwyczaj są one oparte na schemacie zawartości i zastosowania. W ramach pierwszego podziału możemy wyróżnić: kable miedziane, aluminiowe, czasami jeszcze ołowiane lub o zmieszanej zawartości. To właśnie tutaj rodzi się cena - to za metale zapłacą Ci skupy kabli miedzianych w Katowicach czy skupy kabli aluminiowych w Katowicach. Jeżeli mówimy o wykorzystaniu, to da się wyróżnić np. przewody budowlane, energetyczne, sygnalizacyjne, sieciowe, światłowodowe, telekomunikacyjne lub specjalne. Oprócz tego istnieją skupy kabli samochodowych w Katowicach oraz skupy kabli elektrycznych w Katowicach zajmujące się zawartym w nazwie okablowaniem.

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Katowicach ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Katowicach rządzi bardzo wiele czynników, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem zarządzasz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i transport ich na złom kabli miedzianych w Katowicach , także Twoja lokalizacja odgrywa kluczową rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące materiałow miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować niestałość cen, warto przywołać przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku średnia cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Katowicach to 16,50 zł/kg netto. Obecnie zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo szeroką wiedzę na temat rynku, dlatego precyzyjnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Jak wyglądają kwestie formalne w związku ze sprzedażą kabli do skupu w Katowicach?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa), to koniecznie musisz prowadzić BDO. W innym wypadku grożą Ci bolesne grzywny. Ponadto, jeśli realizujesz odbiór kabli ze swojej lokalizacji, musisz uzupełnić KPO, tak, aby ładunek mógł zostać w zgodzie z prawem przewieziony do skupu kabli miedzianych w Katowicach. Osoby fizyczne muszą w takim wypadku okazać dowód tożsamości. W przypadku wszystkich, należy wypełnić KEO, która stanowi dowód legalności utylizacji śmieci w razie kontroli odpowiednich służb. Ponadto osobu fizyczne otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest udokumentowaniem transakcji. Do wypełnienia powyższych formalności, niezbędna jest znajomość kodów odpadów. Wyszukasz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska ze I 2020 roku. Aby właściwie zrealizować sprzedaż bądź wywóz do np. skupu kabli samochodowych w Katowicach, musisz pamiętać o powyższych formalnościach.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Katowicach

Jakie przewody zostaną przyjęte w skupie kabli w Katowicach? Na początku warto podkreślić, że tego rodzaju placówki przyjmują bardzo różne surowce. Dlatego też mają swoje określone specjalizacje - zajmują się np. tylko przerabianiem aluminium etc. Jakie możemy wymienić przykłady przewodów, które zostaną kupione przez skupy kabli w Katowicach? Mogą to być wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, okablowanie sieciowe, energetyczne czy zużyte lampki na choinkę. To tylko nieliczne przykłady, ale jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o poniższym zagadnieniu - przeczytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy darmowe usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został dokładnie obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Katowicach, wyszukali dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami znaleźli dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Katowicach - a ja mogłam się skupić na firmie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa - na pewno jeszcze skorzystam raz jeszcze z aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dopiero rozpoczęłam współpracę, ale wiem, że to nie moje ostatnie zlecenie dla WasteMaster. Bezpłatnie wyszukali dla mnie tani skup kabli - szczerze polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon