Jaworzno - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Jaworznie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Jaworznie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Jaworznie, ale i innych pozostałości się zmieniają. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Jaworznie. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Jaworznie, który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Jaworznie?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, samoistnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Jaworznie oraz skupy kabli aluminiowych w Jaworznie. Do drugiej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze wyspecjalizowane placówki, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Jaworznie czy skupy kabli elektrycznych w Jaworznie. Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie wykorzystując aplikację WasteMaster. Kontakt do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Jaworznie, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to drogą formularza czy rozmowy telefonicznej, udziel nam najistotniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje preferencje. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci na skrzynkę mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Jaworznie. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na informację zwrotną! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ofert. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na właścicielach przedsiębiorstw, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących przetwarzania odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi ewidencjonować np. kable w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Jaworznie są zwolnine z tego obowiązku. Muszą jedynie (jak wszyscy) uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby dostną od skupu kabli samochodowych w Jaworznie i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi dowód przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej biurokracji ma zapobiegać nielegalnemu wywożeniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Recykling miedzi na złomie kabli w Jaworznie - kto na nim zyska?

Praktycznie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Jaworznie otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to wszystko? Przeprowadzając tego rodzaju transakcję, przyczyniasz się do ograniczenia wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Ponadto zyska również złom kabli miedzianych w Jaworznie - po wyprodukowaniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych firm* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem zużytego okablowania do skupów! WasteMaster za darmo wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Jaworznie ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Jaworznie są zależne od stanu gospodarki. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmieniający się rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest nieopłacalna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wygląd cennika takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszym raportem cenowym, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest zauważalny. Jeżeli nie masz czasu na śledzenie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Jaworznie

Oczywistym jest, że skupy kabli w Jaworznie wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak szeroka grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Jaworznie. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, kable komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Jaworznie. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Jaworznie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna aplikacja! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Jaworznie. Wiem, że do nich wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałem dużo pomieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Jaworznie będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco sprawnie pozbyłem się kabli energetycznych. Zrealizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Jaworznie. Warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon