Świdnik - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Świdniku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Świdniku

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Świdniku – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Świdniku, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Świdniku nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie za darmo, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące odpadów w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie wytwarzania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Świdniku, także muszą wypełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli policyjnej. Osoby nie będące przedsiębiorcami dostają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem sfinalizowania sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak ważne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Świdniku, posługują się oznaczeniami numerycznymi. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Cena w skupie kabli w Świdniku - jak wygląda? Co najbardziej opłaca się sprzedać?

Najbardziej opłaca się sprzedawać kable posiadające w swoim składzie miedź. Jest to zasada, która jest zawsze aktualna, nieważne jakie zmiany zaszły w skupach kabli w izolacji w Świdniku. Trudno określić właściwą wysokość kwoty, za którą sprzedasz swoje okablowanie. Niestety specyfika tej gałęzi handlu odpadami jest taka, że ceny zmieniają się czasem na przestrzeni miesięcy. Jednak aby pokazać orientacyjne wysokości możemy określić np. koszt sprzedaży wiązek samochodowych, czyli 11-14 zł/kg netto. Samo okablowanie na złomie kabli miedzianych w Świdniku to ok. 3-7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze, choć wciąż opłacalne: 1-3 zł/kg netto. Zgłoś się do nas jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Świdniku. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o używaniu aplikacji indywidualnie - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat zebranych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie czuwał nad Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od opłacalnych skupów kabli aluminiowych w Świdniku. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Świdniku ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Świdniku dzieje się prawdziwa magia! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli w Świdniku nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Ponadto sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie organizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Świdniku

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Świdniku. Otóż najcenniejsza w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co przyjmie od Ciebie skup kabli w Świdniku. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, czy nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się najważniejszych informacji o złomie kabli w Świdniku, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Świdniku?

Czasami nie mamy możliwości samodzielnego wywozu okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Świdniku. Czy to ze względu na masę naszych pozostałości, czy to z powodu braku właściwego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zrealizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Świdniku za pośrednictwem firmy zewnętrznej. Jak się do tego zabrać? Najlepiej z pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do placówek utylizacji oraz precyzyjnie wycenimy Twój odpad. Pamiętaj jedynie o dokładnym opisie przewodów. Jest to istotne w kontekście realizacji transportu na skup kabli w izolacji w Świdniku - często firmy określają tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują zleceń poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o zwróceniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc utylizacji.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko znaleźli dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Świdniku. Wiem, że tutaj wrócę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ciekawa aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Świdniku!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim znalazłam skup kabli w izolacji w Świdniku, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł faktycznie korzystny skup kabli w izolacji w Świdniku. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat