Łęczna - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łęcznej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Łęcznej – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Łęcznej warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Łęcznej, uwzględniający zmiany na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że oddając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Łęcznej postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Łęcznej?

Np. na złomie kabli miedzianych w Łęcznej ceny są bardzo różnorodne. Wszystko tak naprawdę zależy, jaki rodzaj przewodu chcemy sprzedać. Najbardziej opłacalne jest miedziane okablowanie. W zależności od miejsca (wbrew pozorom województwa nie mają identycznych cen) np. za miedzianą wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany w izolacji od 3 do 7 zł/kg netto. Jeśli chodzi o aluminium – cena może wynieść od 1 do 3 zł/kg netto. Zatem sam widzisz – przedziały cenowe w konkretnych skupach kabli w izolacji w Łęcznej są dość szerokie.

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Łęcznej?

Jeśli masz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Łęcznej, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – za darmo wyszuka za Ciebie najlepsze skupy kabli w izolacji w Łęcznej (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dostosujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie wykaz ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz podjąć decyzję, który skup kabli miedzianych w Łęcznej, który będzie Ci odpowiadał. Nie zapomnij jednak, że część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Często wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną istotną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz dać ten dokument kierowcy, który zabiera Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Łęcznej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości.

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Łęcznej?

Skup kabli w Łęcznej oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak dobrze obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Łęcznej jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Łęcznej i dowiedz się najważniejszego!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Łęcznej ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Łęcznej dzieje się naprawdę dużo! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można otrzymać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Łęcznej nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego rodzaju zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie organizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wcześniej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za nieprowadzenie ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego bycie w BDO jest tak ważne. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie kontroli np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty powinny otrzymać od skupu kabli w izolacji w Łęcznej FPO, które potwierdza przeprowadzoną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie powyższe elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Łęcznej.

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Łęcznej?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Łęcznej ( i nie tylko!) ulegają nieustannym zmianom. Głównie jest to wina rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki rodzaj chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie zależność od rynku handlu metalami. Dla zobrazowania: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup zapłaciłby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miałem dużo zmieszanych kabli miedzianych, ołowianych, komputerowych itd. Bałem się, że skup kabli w Łęcznej będzie wymagał jakiejś segregacji, a ja się zupełnie na tym nie znam! Zadzwoniłem w związku z tym do WasteMaster, a oni powiedzieli mi co mam uczynić. Naprawdę wartościowe usługi!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam na co narzekać. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Łęcznej, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat