Kraśnik - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kraśniku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Kraśniku?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Kraśniku, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na określone materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Kraśniku. W przypadku okablowania, najważniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Kraśniku, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,3 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,8 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Kraśniku?

Wysokość cen przewodów jest niezwykle zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o wiele punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Kraśniku? Otóż wszystko zależy od rodzaju i ilości przewodów, które posiadasz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra najważniejszą rolę. W końcu placówki utylizujące czerpią zysk z przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są zależne od rynku metali. To, jak wygląda aktualna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych czynników wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na cennik w skupie. Dla zobrazowania powyższego zagadnienia warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją sprzedać za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu tylko 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zernij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Kraśniku?

Oczywiście przewody! Jednak jakie konkretnie? W jaki sposób są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Kraśniku? Otóż przewód składa się z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, ile żył posiada kabel, wpływa na cenę jego sprzedaży - im więcej, tym lepszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Kraśniku. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją bazę wiedzy na temat skupów kabli w Kraśniku - zachęcamy do lektury!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o regularnym uzupełnianiu BDO. Za zaniedbanie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby prywatne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na legalne przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Kraśniku. Dodatkowo takie podmioty odbierają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto podkreślić, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów. Są to oznaczenia wymienione w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Kraśniku.

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ogłoszenie), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zaopiekują się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Kraśniku oraz dokonają precyzyjnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne używanie aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Kraśniku. Wszystkim się zajmiemy - Ty jedynie musisz podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie bezpłatne - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Podział kabli w skupie w Kraśniku na kategorie

Przewody dzielimy na dwie główne kategorie: określające ich zastosowanie oraz skład żyły. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić następujące typy przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego rozdziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się konkretnymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Kraśniku czy skupy kabli elektrycznych w Kraśniku. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły również powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Kraśniku. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - zadzwoń do nas!

Recykling kabli na złomie w Kraśniku

Jest to niezwykle efektowne przedsięwzięcie. Na złom kabli miedzianych w Kraśniku trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty zmniejszasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku otrzymasz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Kraśniku, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki nim znalazłam skup kabli w izolacji w Kraśniku, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami wyszukali dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Kraśniku - a ja mogłam się skupić na firmie!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Kraśniku, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem w 100% przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w kilka chwil otrzymałem na maila listę interesujących skupów kabli aluminiowych w Kraśniku. Jestem zaskoczony!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat