Radom - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Radomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Radomiu

Jeśli jesteś zainteresowany wywozem okablowania do skupu kabli w izolacji w Radomiu – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Radomiu, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Radomiu nie zawarliśmy Twojego typu okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,9 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,2 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak możesz zamówić usługi od WasteMaster?

Usługi od WasteMaster można zamówić dwojako. Opracowaliśmy je w ten sposób, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. Jedną z dostępnych opcji, dzięki której znajdziesz najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Radomiu, jest rozmowa z naszym konsultantem. Numer znajdziesz na naszej stronie, wyskakuje po kliknięciu w interesującą Cię ofertę (tam też będzie formularz zgłoszeniowy, który można potraktować jako zamiennik konwersacji z naszym pracownikiem). W trakcie rozmowy udziel najważniejszych informacji naszemu ekspertowi, a on dokona szybkiej i precyzyjnej wyceny. Następnie w Twoim imieniu doda ogłoszenie w naszej aplikacji i prześle Ci listę najlepszych skupów kabli w izolacji w Radomiu. Drugą opcja jest własnoręczne dodanie ogłoszenia. Warto zaznaczyć, że nie musisz pobierać naszej aplikacji - wystarczy ją otworzyć na poziomie przeglądarki. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie skierowywał do Ciebie najlepsze oferty. W obu wariantach to do Ciebie należy finalna decyzja - my tylko podsuwamy Ci opcje!

Koszt usług WasteMaster

Usługi, które świadczymy są absolutnie darmowe. Nie zapłacisz ani za konsultacje, ani za aplikację, ani za pomoc Opiekuna Klienta. Z jakiego powodu? Zależy nam na powiększeniu zasięgów naszej firmy, tak aby zrewolucjonizować gospodarowanie odpadami w Polsce. Dlatego znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszy złom kabli miedzianych w Radomiu, kompletnie za darmo - aby Cię zachęcić. Im szybciej skorzystasz z naszych usług, tym szybciej znajdziesz odpowiedni skup kabli miedzianych w Radomiu, tym szybciej otrzymasz pieniądze, a skupy będą mogły wprowadzać odpad ponownie do obiegu. WasteMaster służy nie tylko klientom, ale i całej gospodarce odpadowej!

Typy okablowania

Jak już wyżej zostało napisane, skup kabli w Radomiu przyjmuje najróżniejsze typy przewodów. Dlatego niektóre placówki utylizujące się specjalizują albo poszerzają swoją działalność o nowe rodzaje kabli. Dlatego, często zdarza się, że skupy wytwarzają swoje własne kategoryzacje okablowania, co nieco komplikuje sprawę. Najprostszym sposobem podziału tego odpadu jest rozdział na skład kabla i jego zastosowanie. Najczęściej spotykanymi metalami znajdującymi się w żyłach przewodów są: miedź, aluminium, ołów (rzadko) oraz tzw. mix kabli, czyli mieszanka kilku metali w jednym przewodzie. Zastosowana izolacja, również jest istotna, jednak nie kluczowa. Zazwyczaj jest to kauczuk, polietylen czy polwinit. Jednak to na metalach możesz zyskać i Ty i placówka skupująca. Z tego powodu powstają konkretne specjalizacje: skupy kabli miedzianych w Radomiu lub skupy kabli aluminiowych w Radomiu. Ze względu na zastosowanie możemy wyróżnić: przewody energetyczne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne, budowlane, telekomunikacyjne lub specjalne. Oprócz tego powstały skupy kabli samochodowych w Radomiu oraz skupy kabli elektrycznych w Radomiu, które zajmują się określonymi w nazwie odpadami. Pamiętaj, że znajomość typu kabla, którym dysponujesz to podstawa!

Recykling kabli w skupie w Radomiu - warto czy nie warto?

Jak najbardziej warto! Okablowanie zawiera mnóstwo użytecznych substancji, które mogą zostać wykorzystane ponownie w bardzo prosty i efektywny sposób. Złom kabli miedzianych w Radomiu potrafi odzyskać z przewodów miedź, która jest niemalże w stu procentach tak samo wartościowa, co jej pierwotna wersja! Podobnie jest w skupach kabli aluminiowych w Radomiu, które zużywają 5% energii, która jest potrzebna do wytworzenia tego surowca i wydobycia boksytu (z którego wytwarzamy aluminium). W ten prosty sposób możesz nie tylko zarobić, ale i zadbać o naszą planetę! Odzyskiwanie miedzi i innych surowców zmniejsza ich wydobycie oraz wszystko to, co wiąże się z tym zabiegiem. W placówce złomu kabli miedzianych w Radomiu, przewody tnie się na kawałeczki, a późnej obiera się z nich izolację i wytwarza granulat miedzi. Jest on plastycznym i potrzebnym na rynku materiałem. Jeśli chcesz szybko i sprawnie zrealizować wywóz kabli do skupu lub po prostu znaleźć najlepszą opcję - zgłoś się do WasteMaster - z pewnością udzielimy Ci pomocy!

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Radomiu

Jakie materiały zostaną przyjęte w skupie kabli w Radomiu? Na początku warto podkreślić, że tego rodzaju placówki przyjmują bardzo różne surowce. Dlatego też mają swoje określone specjalizacje - zajmują się np. tylko przetwarzaniem aluminium etc. Jakie możemy przytoczyć przykłady przewodów, które zostaną kupione przez skupy kabli w Radomiu? Mogą to być wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, okablowanie sieciowe, energetyczne czy zużyte lampki na choinkę. To tylko nieliczne przykłady, ale jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o poniższym zagadnieniu - przeczytaj do końca!

Jak zrealizować sprzedaż lub wywózkę na złom kabli w Radomiu?

Nie można wyrzucać kabli do zwykłych śmieci zmieszanych, ponieważ muszą zostać odpowiednio zutylizowane oraz przetworzone. Jeśli nie zamierzasz ich sprzedawać, zawsze możesz oddać je do punktu typu PSZOK. Jednak w przypadku większych ilości jest to niemożliwe - należy oddać pozostałość na złom kabli w Radomiu. W takim miejscu czeka ich odpowiednia utylizacja i recykling metali, które są w nich najcenniejsze. W jaki sposób najlepiej zrealizować sprzedaż bądź wywóz do skupu kabli w izolacji w Radomiu? Wystarczy skorzystać z WasteMaster! Dostarczymy Ci całość danych o najlepszych skupach w okolicy, spośród których możesz wybierać. Do Ciebie będzie należało podjęcie decyzji, z którego skupu kabli w izolacji w Radomiu chciałbyś skorzystać. To naprawdę jest takie proste!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Radomiu, więc skontaktowałam się z WasteMaster, szybko mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie zostałam oszukana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę apkę. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Same pozytywne doświadczenia. To nie pierwszy raz, jak współpracuję z WasteMaster przy organizacji wywozu do złomu kabli w Radomiu. 5 na 5 punktów!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem dużo klientów!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat