Lublin - odbiór i skup przepracowanego oleju | WasteMaster

Skup przepracowanego oleju w Lublinie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Korzystna finansowo sprzedaż zużytego oleju w Lublinie

Właściciele firm generujących spore ilości oleju przepracowanego często zastanawiają się, jak zarobić na tej transakcji i uzyskać jak największą kwotę ze sprzedaży. Działaniem poprzedzającym podpisanie umowy z wyspecjalizowaną jednostką, która oferuje skup oleju zużytego, jest poznanie takich informacji, jak cena za litr oleju przepracowanego w Lublinie. To główny wyznacznik tego, czy odpad będzie przekazany z zyskiem. Cennik skupu oleju przepracowanego w Lublinie można nietrudno uzyskać za pomocą stworzonego przez nas nieodpłatnego formularza internetowego.
Ceny
Przepracowany olej silnikowy (ilości od 400 l do 1000 l) 0,60 zł netto
Przepracowany olej silnikowy (powyżej 1000 l) 0,80 zł netto
Zanieczyszczony olej przepracowany Do wyceny zł netto
Warunki współpracy

Czy utylizacja oleju silnikowego w Lublinie może zostać zlecona również przez telefon?

Zlecenie utylizacji oleju silnikowego w Lublinie przez telefon jest nie tylko możliwe, ale i proste. W trakcie rozmowy nasz konsultant wypełni wszystkie niezbędne informacje i umieści w Twoim imieniu ogłoszenie w aplikacji. Dzięki temu nasz opiekun Klienta zbierze oferty z rynku i przedstawi te najlepszej. Jeżeli zajdzie taka potrzeba skontaktuje się również z Tobą w celu uzupełnienia informacji. Po przyjęciu oferty doradca wykona resztą formalności oraz zadba o prawidłowy przebieg usługi. Podobnie działamy na terenie całego województwa lubelskiego.

W jakich kodach odpadu przeprowadzana jest utylizacja oleju silnikowego w Lublinie?

W katalogu odpadów istnieje grupa 13 nosząca nazwę “oleje odpadowe i odpady ciekłych paliw (z wyłączeniem olejów jadalnych oraz grup 05, 12 i 19)”. Do tej grupy przypisujemy takie odpady jak: 13 01* Odpadowe oleje hydrauliczne, 13 02* Odpadowe oleje silnikowe, przekładniowe i smarowe, 13 03* Odpadowe oleje i ciecze stosowane jako elektroizolatory i nośniki ciepła, 13 04* Oleje zęzowe, 13 05* Odpady z odwadniania olejów w separatorach, 13 07* Odpady paliw ciekłych, 13 08* Odpady olejowe nieujęte w innych podgrupach.

Jakie gatunki usług dotyczące przepracowanego oleju możemy zamówić w aplikacji WasteMaster.

Logując się do naszej aplikacji recyklingowej, można w łatwy sposób sprawdzić zakres usług, które można zlecić za naszym pośrednictwem. Można określić następujące usługi dotyczące przepracowanego oleju: a) skup przepracowanego oleju silnikowego w Lublinie wraz z odbiorem, b) skup przepracowanego oleju hydraulicznego w Lublinie wraz z odbiorem, c) skup przepracowanego oleju transformatorowego w Lublinie wraz z odbiorem, d) skup przepracowanego oleju przekładniowego w Lublinie wraz z odbiorem, Jako firma dbająca o jak najwyższa jakość naszych usług, do każdego zlecenia przypisujemy doradce klienta. Do zadań doradcy należy analiza rynku, dobranie najkorzystniejszych ofert, a po zaakceptowaniu oferty przez klienta, ustalenie terminu oraz aspektów technicznych odbioru. W razie potrzeby pomoże znaleźć rozwiązanie również dla innych odpadów posiadanych przez klienta. W momencie problemów z dokumentacją lub rejestrem BDO nasza firma gwarantuje potrzebną pomoc.

Jak powinien być przygotowany przepracowany olej silnikowy w Lublinie do transportu?

Przygotowani do przewozu tego odpadu jest zbierzne z sposobem jego magazynowania. Przede wszystkim zużyty olej silnikowy w Lublinie musi być odpowiednio przechowywany, czyli w szczelnych i nieuszkodzonych pojemnikach jak mauzery czy beczki. W związku z tym, że przepracowany olej silnikowy jest odpadem niebezpiecznym, warto aby pojemniki były odpowiednio oznaczone, podpisane kodem odpadu oraz magazynowane w jednym miejscu. Najczęściej spotykanym minmum logistycznym dla takiego odbioru jest 200 kg odpadu. Dobrze jednak pamiętać, że więcej zmagazynowanego odpadu pozwoli na osiągnięcie wyższej stawki za odpad.

Skup przepracowanego oleju cena w Lublinie oraz jej wahania?

W zależności od takich czynników jak lokalizacja odpadu, jego ilość, cena w rafinerii czy jakość odpadu możemy uzyskać inną cenę przepracowanego oleju silnikowego. W efekcie ceny odpadu wahają się od nawet 0,30 zł za kg do bezpłatnego odbioru małych ilości odpadu. Dzięki naszej aplikacji WasteMaster możesz dokonać porównania cen odbioru przepracowanego oleju w Lublinie. Dzięki dodaniu oferty do naszej giełdy nie tylko uzyskasz najlepsze oferty, ale również wykona tym nasz opiekun Klienta, który nie dość, że przeanalizuje oferty, to jeszcze będzie czuwał nad całością usługi, aby była ona świadczona zgodnie z naszymi najwyższymi standardami.

Jak zamówić usługę skupu przepracowanego oleju w Lublinie w aplikacji WasteMaster.

Po wypełnieniu i złożeniu formularza odnośnie usługi odbioru przepracowanego oleju w Lublinie zostanie przydzielony Ci Opiekun klienta, który przeanalizuje otrzymane informacje oraz rynek, w celu przygotowania korzystnych ofert. Po otrzymaniu ofert będziesz miał możliwość wyboru tej, która Twoim zdaniem będzie najkorzystniejsza. Oczywiście to nie koniec naszego zaangażowania. Następnie wyznaczony przez nas Opiekun klienta pomoże w ustaleniu terminu realizacji usługi oraz przy ewentualnych problemach z dokumentacją w rejestrze BDO.

Ile kosztuje dodanie oferty na skup przepracowanego oleju w Lublinie?

Oferty na skup przepracowanego oleju w naszej aplikacji można umieszczać zupełnie bezpłatnie. Nie pobieramy także opłat za obsługę zlecenia. Nasz opiekun przygotuje dla Ciebie oferty, które do niczego nie zobowiązują. Ostateczny wybór odbiorcy odpadu należy do Ciebie. Skup przepracowanego oleju w Lublinie to nie jedyna usługa, jaką oferujemy. Pełen wachlarz możliwości co do zagospodarowania różnych odpadów możesz sprawdzić w naszej aplikacji WasteMaster.

Jakie firmy w giełdzie odpadowej WasteMaster realizują odbiór oleju przepracowanego w Lublinie?

Ze względu na liczbę użytkowników, dużo firm świadczących usługę odbioru przepracowanego oleju w mieście Lublin działa w naszej aplikacji. Aby jak najbardziej dopasować ofertę pod klienta powołaliśmy doradców, którzy zajmują się analizą rynku oraz prezentacją najkorzystniejszych ofert. Przypominamy, że wszystkie firmy w naszej aplikacji odpadowej zostały zweryfikowane i posiadają specjalistyczny sprzęt do odbioru oleju przepracowanego.

Skup przepracowanego oleju w Lublinie od rolnika w województwie lubelskim.

Skup przepracowanego oleju od rolnika jest zagadnieniem interesującym wiele osób. Polskie prawo w tym temacie wyróżnia dwie odmienne sytuacje. Rolnicy, posiadający gospodarstwa przekraczające 75 ha i wytwarzający odpadu, są zobowiązaniu do prowadzenia rejestru BDO. W tej sytuacji skup oleju przepracowanego w Lublinie nie różni się od skupów wykonywanych na rzecz firm. Rolnicy, których gospodarstwa nie przekraczają 75 ha nie mają obowiązku prowadzenia rejestru BDO, w związku z tym wystarczy wystawić odpowiednie oświadczenie, które przekazuje firma świadcząca usługę.

Jakie dokumenty będą wymagane do odbioru oleju przepracowanego w Lublinie?

Dla firm wymagany jest rejestr BDO, więc niezbędny będzie taki dokument jak KPO (Karta Przekazania Odpadu). Realizacja usługi odbioru oleju przepracowanego w Lublinie może się odbyć wyłącznie, gdy taki dokument jest wystawiony. Tak samo sytuacja wygląda w sytuacji rolników posiadających powierzchnię gospodarstw powyżej 75 ha. W sytuacji rolników posiadających mniejsze gospodarstwa rejestr BDO nie obowiązuje, w związku z czym przy odbiorze odpadu należy wypełnić oświadczenie.

Jaki rodzaj zużytego oleju przepracowanego w Lublinie zostanie odebrany w ramach usługi.

Naszym zadaniem jest świadczenie usług o najwyższym standardzie, co wiąże się z naszym całkowitym zaangażowaniem. Świadczymy szeroki wachlarz usług dotyczących różnych odpadów. Dla następujących rodzajów zużytego przepracowanego oleju w Lublinie możemy przygotować oferty: • silnikowe, • smarowe, • przekładniowe, • maszynowe, • hydrauliczne, • transformatorowe, oraz inne.

Karta Przekazania Odpadu i Karta Ewidencji Odpadu, a odbiór przepracowanego oleju w Lublinie.

W związku z rejestrem BDO istnieją obowiązki, które należy wypełnić w sytuacji przekazywania przepracowanego oleju. Warto pamiętać, iż przy każdym wytworzeniu odpadu należy wystawić KEO (Kartę Ewidencji Odpadu). Dzięki temu po przekazaniu odpadu nie będzie problemu z kontrolą, a rejestr będzie prowadzony zgodnie ze stanem rzeczywistym. Drugim dokumentem niezbędnym jest KPO (Karta Przekazania Odpadu), która musi zostać wystawiona przed odbiorem przepracowanego oleju w Lublinie. Karta ta jest niezbędna, aby transport mógł odbyć się bezproblemowo. Sam dokument może być weryfikowany w trakcie kontroli policyjnej.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kto odbiera zużyty olej?
21-07-2022
Kto odbiera zużyty olej?

W Twoim warsztacie masz kilka beczek oleju silnikowego? Jeśli chcesz sprawnie i ekologicznie pozbyć się tego problemu, udaj się do skupu olejów przepracowanych. Miejsca tego typ...

Więcej -->
Kto odbiera przepracowany olej?
20-07-2022
Kto odbiera przepracowany olej?

Zużyty olej silnikowy lub hydrauliczny, w większych ilościach należy oddać do skupu. Małe ilości można zanieść w szczelnym opakowaniu do PSZOK-u, na stację benzynową lub do wars...

Więcej -->
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?
19-07-2022
Jak utylizować zużyty olej silnikowy?

Nie wiesz gdzie oddać zużyty olej silnikowy? Czy można go wylać? Wyrzucić? Nic z tych rzeczy! Najlepszym miejscem do utylizacji oleju silnikowego będzie placówka skupu. Małe ilo...

Więcej -->
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?
17-07-2022
Gdzie można oddać zużyty olej silnikowy?

W Twoim warsztacie zalega dużo zużytego oleju silnikowego i zastanawiasz się jak sobie z nim poradzić? Jak się go wyrzucić? A może gdzie wylewać olej tego typu? Już spieszymy z ...

Więcej -->
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
17-07-2022
Co należy zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Zużyty olej silnikowy stanowi problem zwłaszcza w warsztatach samochodowych, które produkują duże ilości tej substancji. Czy można po prostu gdzieś go wylać? Wyrzucić? Nie, gdyż...

Więcej -->
Jak pozbyć się oleju silnikowego?
17-07-2022
Jak pozbyć się oleju silnikowego?

Zastanawiasz się gdzie oddać olej silnikowy? Jeśli posiadasz ilości na własny użytek – możesz udać się do PSZOK-u, na stację benzynową, czy do wybranego warsztatu. Pod żadnym po...

Więcej -->
Co zrobić z przepracowanym olejem?
16-07-2022
Co zrobić z przepracowanym olejem?

Czy można wylać stary olej? Wyrzucić go? Nie można go wylać. Jeśli posiadamy małe ilości tego złotego płynu można, odpowiednio go zabezpieczając, włożyć go do odpadów zmieszanyc...

Więcej -->
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?
15-07-2022
Czy olej silnikowy podlega pod GTU?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – czy w tym wypadku należy dokonać oznaczenia kodem grup towarów i usług? Tak, jeśli dochodzi do sprzedaży towaru – nawet gdy jest to zużyty...

Więcej -->
Ile waży 200 l beczka z olejem?
14-07-2022
Ile waży 200 l beczka z olejem?

Aby odpowiedzieć na to pytanie warto podać, ile waży litr oleju silnikowego. Otóż ze względu na swoje właściwości – olej jest gęstszy od wody – litr tego płynu waży około 0,8 kg...

Więcej -->
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?
13-07-2022
Czy PSZOK przyjmuje zużyty olej silnikowy?

Jeśli posiadamy niewielką ilość oleju, Punkt Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych powinien go przyjąć. Zdarzają się jednak przypadki, gdzie dana placówka nie jest przystosowa...

Więcej -->
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?
12-07-2022
Czy stacje benzynowe mają obowiązek przyjęcia zużytego oleju?

Zastanawiasz się gdzie oddać zużyty olej? Jest kilka miejsc, które mogą go od Ciebie przyjąć. Punkty PSZOK, niektóre punkty wymiany oleju, warsztaty oraz stacje benzynowe. Jedna...

Więcej -->
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?
11-07-2022
Gdzie sprzedać zużyty olej silnikowy?

Sprzedaż tego typu odpadów odbywa się w skupach zużytego oleju. Cena będzie zależeć od rodzaju i stopnia zanieczyszczenia cieczy. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą, to za pomocą apli...

Więcej -->
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?
10-07-2022
Ile waży 1 litr oleju przepracowanego?

Litr przepracowanego oleju, ze względu na swoje właściwości, waży około 0,8 kg. Jest to cenna informacja, jeśli jesteśmy zainteresowani skupem przepracowanego oleju oraz jego ko...

Więcej -->
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?
10-07-2022
Jaka stawka VAT na olej przepracowany?

Sprzedaż oleju przepracowanego a GTU – oznaczać czy nie oznaczać? W związku z tym, że kod grup towarów i usług jest przypisywany produktom, które sprzedajemy, trzeba oznaczyć zu...

Więcej -->
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?
09-07-2022
Ile kosztuje litr zużytego oleju silnikowego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia i ilości, taką cenę otrzymamy. Głównie to od skupu oleju przepracowanego zależy cena za litr. Według cennika WasteMaster za kilogram prz...

Więcej -->
Kto skupuje olej przepracowany?
08-07-2022
Kto skupuje olej przepracowany?

Kiedy dysponujemy dużą ilością zużytego oleju, najlepiej oddać go do skupu olejów przepracowanych. Jeśli posiadamy go niewiele, można udać się do PSZOK-u, na stację benzynową lu...

Więcej -->
Jak oddać zużyty olej?
07-07-2022
Jak oddać zużyty olej?

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym? Gdzie oddać zużyty olej hydrauliczny? Takich substancji nie można wylewać ani wyrzucać, dlatego istotnym jest, żeby oddać je odpowiednim ...

Więcej -->
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?
06-07-2022
Gdzie wyrzucić zużyty olej silnikowy?

Chcesz wyrzucić przepracowany olej? W Polsce jest to nielegalny proceder, zagrażający środowisku naturalnemu. A może wolałbyś zapytać gdzie oddać zużyty olej? Już spieszę z odpo...

Więcej -->
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?
05-07-2022
Kto odbiera zużyty olej silnikowy?

Gdzie oddać stary olej? Czy jest organizowany odbiór zużytego oleju? Jak się go pozbyć? Przepracowane płyny tego typu najlepiej oddać do skupu. Inne miejsca takie jak PSZOK, sta...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mam duże doświadczenie w branży odpadów, ale brakowało mi narzędzia do pozyskiwania nowych klientów bez przerwy. Teraz poznaliśmy WasteMaster i już nie wyobrażam sobie, że mógłbym korzystać z czegoś innego. Nowe współprace to nasza codzienność.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Odbieramy odpady od klientów z całego Śląska i Małopolski. Chcieliśmy to dobrze wypromować. Nasz dział marketingowy szukał sposobów na jeszcze lepszą reklamę. Dlatego zdecydowaliśmy się umieścić swoją markę w WM. To było dobre posunięcie.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Katalizatory z samochodów klientów składowałem w jednym miejscu, do momentu aż po prostu zaczęło go brakować. Skup katalizatorów z jakim współpracowałem dotychczas został zamknięty. Dlatego zdecydowałem się wyszukać kontrahenta w WasteMaster i nie żałuję.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nigdy nie myślałem, że w domu rodziców znajdę tyle zepsutego rtv i agd. Dlatego postanowiłem nie czekać i od razu z pomocą WasteMaster wszystko usunąć. Teraz wiem, że to była dobra decyzja, bo jeszcze na tym zarobiłem.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nadszedł czas, kiedy wiedz [...]

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?
31-08-2022
Co zrobić ze zużytym olejem silnikowym?

Z pewnością chociaż raz w życiu każdy z nas, lub naszych najbliższych, zada sobie pytanie: „co zrobić ze zużytym olejem?”. Gdzie go oddać? Czy zajmują się tym specjalne podmioty...

Więcej -->
Gdzie utylizować olej silnikowy?
23-08-2022
Gdzie utylizować olej silnikowy?

Zastanawialiście się kiedyś, gdzie jest utylizowany olej przepracowany? To nie jest żadna tajemnica, a pomimo tego wiele osób nadal nie wie, gdzie oddać stary olej silnikowy. Je...

Więcej -->
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022
23-08-2022
Sprzedaż oleju przepracowanego a VAT. Aktualizacja 2022

Z pewnością wiele nie tylko osób fizycznych, lecz także firm, zastanawia się, gdzie oddać zużyty olej silnikowy. Warto przy tym pamiętać, że sprzedaż przepracowanego oleju przez...

Więcej -->
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?
16-08-2022
Olej silnikowy a PSZOK-i – czy można oddać?

Wielu właścicieli gospodarstw domowych, którzy wytwarzają stosunkowo niewielką liczbę oleju silnikowego, często mają zagwozdkę, co zrobić ze starym, wymienionym olejem samochodo...

Więcej -->
Gdzie oddać stary olej?
23-07-2022
Gdzie oddać stary olej?

Wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie oddać zużyty olej samochodowy. Z pewnością nie zdają oni sobie sprawy z tego, jak łatwo można pozbyć się tego typu odpadu. Wystarczą tylko...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon