Gdańsk - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Gdańsku – aktualne ceny

Oddawanie okablowania do skupu kabli w izolacji w Gdańsku jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto zaznaczyć, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Gdańsku będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Gdańsku zawiera aktualne dane, oparte na przewidywaniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Formalności wokół sprzedaży i wywozu kabli do skupu w Gdańsku

Do legalnego transportu na skup kabli miedzianych w Gdańsku, czy tez innego rodzaju placówki utylizacyjnej, potrzebne jest spełnienie kilku formalności. Ma to na celu monitorowanie wytwarzania odpadów oraz ich utylizacji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Dodatkowo, aby zapewnić legalny przewóz do np. skupu kabli samochodowych w Gdańsku, musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś osobą fizyczną - przy przekazaniu kabli, musisz jedynie okazać dowód tożsamości. W każdym przypadku należy wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, ponieważ jest to dowód na legalność Twojego funkcjonowania w razie kontroli. Dodatkowo, osoby prywatne otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest świadectwem sfinalizowania transakcji. Jest to całość dokumentacji wymaganej przez prawo, należy o niej nie zapomnieć, bo w innym razie można otrzymać karę grzywny w zależności od okoliczności. Warto także wspomnieć o kodach odpadów (które są niezbędne w wyżej wymienionych dokumentach) - na kable są to np. 17 04 11 lub 17 04 10, w przypadku zagrażających człowiekowi przewodów. Więcej znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Rodzaje przewodów

Istnieją najróżniejsze typy przewodów. W zasadzie duża część skupów kabli w Gdańsku ma swoją klasyfikację, bazującą na podstawowym rozdziale: na skład żyły przewodu oraz zastosowanie danego okablowania. W nawiązaniu do pierwszej kategorii, rozróżniamy kable miedziane, aluminiowe, rzadziej ołowiane lub o niejednolitym składzie. Przede wszystkim rodzaj metalu wpływa na cenę danego przewodu. Izolacja jest także istotna, chociaż odgrywa mniejszą rolę - może być zbudowana z kauczuku, polwinitu lub polietylenu. Z tego podziału wynika powstanie skupów kabli miedzianych w Gdańsku oraz skupu kabli aluminiowych w Gdańsku. Jeżeli chodzi o zastosowanie to wyróżniamy przewody budowlane, energetyczne, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Oprócz tego, jeszcze takie przewody, które możemy sprzedać do skupu kabli samochodowych w Gdańsku lub skupu kabli elektrycznych w Gdańsku. To, jakim kablem dysponujesz wpływa na cenę, zatem pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego odpadu!

Jakie materiały przyjmie skup kabli w Gdańsku?

Na samym początku należy podkreślić, że skupy kabli w Gdańsku przyjmują bardzo różne materiały. W związku z tym specjalizują się i skupiają na kilku rodzajach przewodów. Jakie przykładowe materiały zostaną przyjęte w skupach kabli w Gdańsku? Mogą to być przewody związane z AGD, druty budowlane, wiązki samochodowe (ze skrzynkami bezpiecznikowymi lub bez skrzynek) okablowanie sieciowe, elektryczne czy lampki na choinkę. Są to nieliczne przykłady tego, co zostanie przyjęte w skupie. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób znaleźć najlepszy z nich? Przeczytaj poniższy wpis do końca i przekonaj się sam!

W jaki sposób można zamówić usługi oferowane przez WasteMaster?

Usługi, które świadczymy można zamówić na dwa sposoby. Albo za pomocą konwersacji z konsultantem albo samodzielnie używając naszej aplikacji. Pierwszy wariant polega na tym, że to Twój Opiekun Klienta zajmuje się (po krótkim wywiadzie z Tobą) dodaniem i koordynacją Twojego zlecenia. Po wycenie oraz zamieszczeniu w aplikacji ogłoszenia, otrzymasz listę najkorzystniejszych skupów kabli w izolacji w Gdańsku. Możesz także pominąć etap rozmowy i zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (kliknij w ofertę - tam znajdziesz i formularz i numer telefonu do konsultanta). Drugą opcją jest zamieszczenie ogłoszenia samodzielnie - czy to z poziomu przeglądarki, czy pobierając aplikację na telefon. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie przekierowywał do Ciebie ciekawe oferty skupów kabli w izolacji w Gdańsku. W obu wariantach, to Ty decydujesz, z której oferty finalnie skorzystasz!

W jaki sposób najlepiej zorganizować wywóz kabli na złom w Gdańsku?

W Polsce zabrania się wyrzucania odpadów na łono natury, co tyczy się również kabli. Nie mogą zostać wyrzucone do zwykłego kosza na śmieci, ponieważ zwykłe sortownie odpadów nie zajmują się tego typu pozostałościami. Jeśli masz mało przewodów, możesz zawieźć je do punktu typu PSZOK. Jednak w przypadku większych ładunków konieczna jest wywózka na złom kabli w Gdańsku. Tam zostaną właściwie przygotowane do recyklingu, a najważniejsze elementy (tzw. żyły) zostaną przekazane do ponownego użycia. Jak zatem najefektywniej zorganizować wywóz do skupu kabli w izolacji w Gdańsku? WasteMaster jest do tego doskonałym narzędziem! Znajdziemy dla Ciebie najdogodniejsze placówki i pomożemy Ci w sfinalizowaniu umowy. Wyszukamy najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Gdańsku - Ty jedynie musisz zaakceptować, jakąkolwiek z ofert i dokonać płatności za wywóz. Jeśli interesuje Cię jedynie sprzedaż - koszt będzie całkowicie darmowy - zapłacić musisz jedynie za odbiór!

Recykling kabli w skupie w Gdańsku - warto czy nie warto?

Jak najbardziej warto! Okablowanie zawiera mnóstwo cennych substancji, które mogą zostać wykorzystane ponownie w bardzo łatwy i efektywny sposób. Złom kabli miedzianych w Gdańsku potrafi odzyskać z przewodów miedź, która jest niemalże w stu procentach tak samo wartościowa, co jej pierwotna wersja! Podobnie dzieje się w skupach kabli aluminiowych w Gdańsku, które zużywają 5% energii, która jest niezbędna do wytworzenia tego surowca i wydobycia boksytu (z którego wytwarzamy aluminium). W ten prosty sposób możesz nie tylko zarobić, ale i zadbać o naszą planetę! Odzyskiwanie miedzi i innych surowców ogranicza ich wydobycie oraz wszystko to, co wiąże się z tym procesem. W placówce złomu kabli miedzianych w Gdańsku, przewody rozcina się na kawałeczki, a późnej odziera się z nich izolację i wytwarza granulat miedzi. Jest on plastycznym i potrzebnym na rynku materiałem. Jeśli chcesz szybko i sprawnie zorganizować wywóz kabli do skupu lub po prostu znaleźć najlepszą opcję - zgłoś się do WasteMaster - z pewnością Ci pomożemy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Prowadzę skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było się skusić! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście nie miałem racji! W WasteMaster postarali się, żebym został dokładnie obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Gdańsku, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Gdańsku!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon