Złom kabli w Gdańsku

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 58 881 4494
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Gdańsku – aktualne ceny

Oddawanie okablowania do skupu kabli w izolacji w Gdańsku jest bardzo ważne w kontekście ekologii – w ten sposób zmniejszasz np. wydobycie miedzi. Warto zaznaczyć, że jest ona najbardziej pożądanym składnikiem, więc im jej większa ilość tym cena skupu kabli w Gdańsku będzie rosła. Poniższy cennik skupu kabli w Gdańsku zawiera aktualne dane, oparte na przewidywaniach naszych ekspertów, ale jeśli masz więcej pytań, nie wahaj się – tylko zadzwoń!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,0 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Do legalnego transportu na skup kabli miedzianych w Gdańsku, czy tez innego rodzaju placówki utylizacyjnej, potrzebne jest spełnienie kilku formalności. Ma to na celu monitorowanie wytwarzania odpadów oraz ich utylizacji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Dodatkowo, aby zapewnić legalny przewóz do np. skupu kabli samochodowych w Gdańsku, musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś osobą fizyczną - przy przekazaniu kabli, musisz jedynie okazać dowód tożsamości. W każdym przypadku należy wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, ponieważ jest to dowód na legalność Twojego funkcjonowania w razie kontroli. Dodatkowo, osoby prywatne otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest świadectwem sfinalizowania transakcji. Jest to całość dokumentacji wymaganej przez prawo, należy o niej nie zapomnieć, bo w innym razie można otrzymać karę grzywny w zależności od okoliczności. Warto także wspomnieć o kodach odpadów (które są niezbędne w wyżej wymienionych dokumentach) - na kable są to np. 17 04 11 lub 17 04 10, w przypadku zagrażających człowiekowi przewodów. Więcej znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Istnieją najróżniejsze typy przewodów. W zasadzie duża część skupów kabli w Gdańsku ma swoją klasyfikację, bazującą na podstawowym rozdziale: na skład żyły przewodu oraz zastosowanie danego okablowania. W nawiązaniu do pierwszej kategorii, rozróżniamy kable miedziane, aluminiowe, rzadziej ołowiane lub o niejednolitym składzie. Przede wszystkim rodzaj metalu wpływa na cenę danego przewodu. Izolacja jest także istotna, chociaż odgrywa mniejszą rolę - może być zbudowana z kauczuku, polwinitu lub polietylenu. Z tego podziału wynika powstanie skupów kabli miedzianych w Gdańsku oraz skupu kabli aluminiowych w Gdańsku. Jeżeli chodzi o zastosowanie to wyróżniamy przewody budowlane, energetyczne, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Oprócz tego, jeszcze takie przewody, które możemy sprzedać do skupu kabli samochodowych w Gdańsku lub skupu kabli elektrycznych w Gdańsku. To, jakim kablem dysponujesz wpływa na cenę, zatem pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego odpadu!

Na samym początku należy podkreślić, że skupy kabli w Gdańsku przyjmują bardzo różne materiały. W związku z tym specjalizują się i skupiają na kilku rodzajach przewodów. Jakie przykładowe materiały zostaną przyjęte w skupach kabli w Gdańsku? Mogą to być przewody związane z AGD, druty budowlane, wiązki samochodowe (ze skrzynkami bezpiecznikowymi lub bez skrzynek) okablowanie sieciowe, elektryczne czy lampki na choinkę. Są to nieliczne przykłady tego, co zostanie przyjęte w skupie. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób znaleźć najlepszy z nich? Przeczytaj poniższy wpis do końca i przekonaj się sam!

Usługi, które świadczymy można zamówić na dwa sposoby. Albo za pomocą konwersacji z konsultantem albo samodzielnie używając naszej aplikacji. Pierwszy wariant polega na tym, że to Twój Opiekun Klienta zajmuje się (po krótkim wywiadzie z Tobą) dodaniem i koordynacją Twojego zlecenia. Po wycenie oraz zamieszczeniu w aplikacji ogłoszenia, otrzymasz listę najkorzystniejszych skupów kabli w izolacji w Gdańsku. Możesz także pominąć etap rozmowy i zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (kliknij w ofertę - tam znajdziesz i formularz i numer telefonu do konsultanta). Drugą opcją jest zamieszczenie ogłoszenia samodzielnie - czy to z poziomu przeglądarki, czy pobierając aplikację na telefon. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie przekierowywał do Ciebie ciekawe oferty skupów kabli w izolacji w Gdańsku. W obu wariantach, to Ty decydujesz, z której oferty finalnie skorzystasz!

W Polsce zabrania się wyrzucania odpadów na łono natury, co tyczy się również kabli. Nie mogą zostać wyrzucone do zwykłego kosza na śmieci, ponieważ zwykłe sortownie odpadów nie zajmują się tego typu pozostałościami. Jeśli masz mało przewodów, możesz zawieźć je do punktu typu PSZOK. Jednak w przypadku większych ładunków konieczna jest wywózka na złom kabli w Gdańsku. Tam zostaną właściwie przygotowane do recyklingu, a najważniejsze elementy (tzw. żyły) zostaną przekazane do ponownego użycia. Jak zatem najefektywniej zorganizować wywóz do skupu kabli w izolacji w Gdańsku? WasteMaster jest do tego doskonałym narzędziem! Znajdziemy dla Ciebie najdogodniejsze placówki i pomożemy Ci w sfinalizowaniu umowy. Wyszukamy najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Gdańsku - Ty jedynie musisz zaakceptować, jakąkolwiek z ofert i dokonać płatności za wywóz. Jeśli interesuje Cię jedynie sprzedaż - koszt będzie całkowicie darmowy - zapłacić musisz jedynie za odbiór!

Jak najbardziej warto! Okablowanie zawiera mnóstwo cennych substancji, które mogą zostać wykorzystane ponownie w bardzo łatwy i efektywny sposób. Złom kabli miedzianych w Gdańsku potrafi odzyskać z przewodów miedź, która jest niemalże w stu procentach tak samo wartościowa, co jej pierwotna wersja! Podobnie dzieje się w skupach kabli aluminiowych w Gdańsku, które zużywają 5% energii, która jest niezbędna do wytworzenia tego surowca i wydobycia boksytu (z którego wytwarzamy aluminium). W ten prosty sposób możesz nie tylko zarobić, ale i zadbać o naszą planetę! Odzyskiwanie miedzi i innych surowców ogranicza ich wydobycie oraz wszystko to, co wiąże się z tym procesem. W placówce złomu kabli miedzianych w Gdańsku, przewody rozcina się na kawałeczki, a późnej odziera się z nich izolację i wytwarza granulat miedzi. Jest on plastycznym i potrzebnym na rynku materiałem. Jeśli chcesz szybko i sprawnie zorganizować wywóz kabli do skupu lub po prostu znaleźć najlepszą opcję - zgłoś się do WasteMaster - z pewnością Ci pomożemy!
Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Gdańsku, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

W jakich kablach jest miedź?
01-11-2022
W jakich kablach jest miedź?

Miedź znajdziemy w wiązkach samochodowych (tych ze skrzynkami bezpiecznikowymi i bez nich), w kablach budowlanych (czyli drutach) lub też kablach telekomunikacyjnych. Miedź ze w...

Więcej -->
Gdzie sprzedać kable w izolacji?
31-10-2022
Gdzie sprzedać kable w izolacji?

Kable w izolacji sprzedajemy skupom kabli. W tych placówkach materiały zostaną wykorzystane ponownie w ramach recyklingu. Możemy tam pozostawić praktycznie każdy rodzaj przewodu...

Więcej -->
Ile za kable na złomie?
31-10-2022
Ile za kable na złomie?

W zależności od rodzaju okablowania, taką kwotę otrzymamy w złomie kabli. Zastosowanie, ilość oraz sytuacja na rynku – to elementy, które wpływają znacząco na wzrost ceny. Przyk...

Więcej -->
Czy na złomie przyjmują kable?
31-10-2022
Czy na złomie przyjmują kable?

Tak, złom przyjmie kable. Warto jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, czyli najmniejszej możliwej masie, od której organizuje się wywóz na złom kabli. Często jest to okoł...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg kabla miedzianego?
30-10-2022
Ile kosztuje 1 kg kabla miedzianego?

W zależności od stopnia zanieczyszczenia, składu oraz wahań na rynku, tak będzie się kształtować cena za 1 kg w skupie kabli miedzianych. Według danych WasteMaster obecnie czyst...

Więcej -->
Ile kosztuje aluminium z kabli?
29-10-2022
Ile kosztuje aluminium z kabli?

Aluminium jest zdecydowanie tańsze od np. wyrobów miedzianych – z tego powodu jest to dość często kierowane zapytanie do naszych ekspertów. Cena jest zawsze zależna od indywidua...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Rodzaje złomu kabli – jakie możemy wyróżnić?
05-11-2022
Rodzaje złomu kabli – jakie możemy wyróżnić?

W zależności od tego, do jakiego skupu kabli w izolacji się udamy, z taką klasyfikacją przewodów się spotkamy, a co za tym idzie, także ze specyficznymi rodzajami skupów. Czasam...

Więcej -->
Od czego zależy cena skupu kabla?
04-11-2022
Od czego zależy cena skupu kabla?

Jak najefektowniej sprzedać stare okablowanie? Co opłaca się sprzedawać do skupów kabli? Aby odpowiedzieć na zadane powyżej pytania, należy najpierw zbadać od czego zależą ceny ...

Więcej -->
Recykling kabli – co warto wiedzieć?
02-11-2022
Recykling kabli – co warto wiedzieć?

Zastanawiasz się, jak przeprowadzany jest recykling kabli? A może nie jesteś pewien, czy odzysk metali z zużytych przewodów ma rację bytu? W obliczu obecnej katastrofy klimatycz...

Więcej -->
Praktycznie o skupie złomu kablowego
22-04-2022
Praktycznie o skupie złomu kablowego

Poniższy tekst można zakwalifikować do kategorii praktycznie o skupie złomu kablowego. W jego treści można znaleźć wiele przydatnych informacji, traktujących o tym, czym jest zł...

Więcej -->
Skup kabli w izolacji – cena
18-01-2022
Skup kabli w izolacji – cena

Popularny od wielu lat skup kabli w izolacji – cena tego surowca obejmuje zarówno produkty bardzo wysokiej jakości, jak i te zawierające minimalną ilość zanieczyszczeń. Dużym za...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master