Bydgoszcz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Bydgoszczy – jak się kształtują?

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o cenach skupu kabli w Bydgoszczy warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Bydgoszczy, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on skonstruowany na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz przewidywań ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Bydgoszczy postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Koszt usług WasteMaster

Usługi, które świadczymy są absolutnie darmowe. Nie zapłacisz ani za konsultacje, ani za aplikację, ani za pomoc Opiekuna Klienta. Z jakiej przyczyny? Zależy nam na powiększeniu zasięgów naszej firmy, tak aby zrewolucjonizować gospodarowanie odpadami w Polsce. Dlatego znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejszy złom kabli miedzianych w Bydgoszczy, kompletnie za darmo - aby Cię zachęcić. Im szybciej wypróbujesz nasze usługi, tym szybciej znajdziesz odpowiedni skup kabli miedzianych w Bydgoszczy, tym szybciej otrzymasz gotówkę, a skupy będą mogły wprowadzać odpad z powrotem do obiegu. WasteMaster pomaga nie tylko klientom, ale i całej gospodarce odpadowej!

Recykling w skupie kabli w Bydgoszczy

Po tym, jak np. skup kabli aluminiowych w Bydgoszczy otrzyma od Ciebie odpad, następuje właściwy recykling. Maszyna tnie na małe kawałki kable, a następnie oczyszcza je z izolacji. Pod wpływem wstrząsów produkowany jest granulat miedzi, który nadaje się do sprzedaży innym podmiotom. W ten sposób odzyskiwane metale są niemalże tak samo wydajne, jak w "oryginalnej" postaci. Złom kabli miedzianych w Bydgoszczy zużywa znacznie mniej energii niż kopalnie miedzi, a przy tym nie powoduje pomniejszenia surowców i nie pogłębia kryzysu klimatycznego. Podsumowując: nie dość, że otrzymasz gotówkę za oddanie przewodu na złom kabli miedzianych w Bydgoszczy, to jeszcze dbasz o naturę. Same korzyści! Aby ułatwić sobie realizację sprzedaży czy wywozu okablowania, skontaktuj się z WasteMaster - w końcu nic Cię to nie kosztuje!

Co wpływa na cenę kabli w skupie w Bydgoszczy?

Na cenę przewodów na złomie kabli w Bydgoszczy, wpływa wiele czynników, stąd częste trudności w określeniu dokładnej kwoty. Są to niezwykle zróżnicowane wartości zależące od ilości okablowania, rodzaju oraz od sytuacji na rynku metali. Ta ostatnia zmienna ma największy wpływ na wahanie się kosztów sprzedaży odpadów skupom kabli miedzianych w Bydgoszczy. Warto podkreślić, że to właśnie za Cu możemy uzyskać najwięcej pieniędzy. Aby pokazać, jak zmieniają się kwoty za ten surowiec, przywołamy konkretny przykład: za wiązki samochodowe bez skrzynek bezpiecznikowych, w 2021 roku dostalibyśmy 16,50 zł/kg netto. Teraz (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to od 11 do 14 zł/kg netto. Jednak nie martw się - monitorowanie rynku oraz złomu kabli miedzianych w Bydgoszczy to nasze zadanie! Zrobimy to za Ciebie!

Jak sprzedać przewody na złom kabli w Bydgoszczy? Jak zorganizować wywóz?

Zanim poruszymy kwestię sprzedaży, należy podkreślić, że kabli nie można wyrzucić do zwykłych odpadów zmieszanych. Jeśli nie jesteś zainteresowany sprzedażą, warto zawieźć je do punktu typu PSZOK. Jeśli dysponujesz dużymi ilościami, musisz przewieźć przewody na złom kabli w Bydgoszczy lub zorganizować ich wywózkę. Tam zostaną zutylizowane i poddane recyklingowi. Jak zatem najlepiej sprzedać lub wywieźć zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Bydgoszczy? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być WasteMaster! Dzięki nam znajdziesz najbardziej opłacalny skup kabli w izolacji w Bydgoszczy w okolicy, nic nie stracisz, a co więcej - zyskasz! Pomożemy Ci w organizacji całego procesu i zbadamy dla Ciebie rynek odpadowy w Twojej lokalizacji!

Rodzaje przewodów

Istnieją najróżniejsze typy przewodów. W zasadzie duża część skupów kabli w Bydgoszczy ma swoją klasyfikację, bazującą na podstawowym rozdziale: na skład żyły przewodu oraz zastosowanie danego okablowania. W nawiązaniu do pierwszej kategorii, wyróżniamy kable miedziane, aluminiowe, rzadziej ołowiane lub o niejednolitym składzie. Przede wszystkim rodzaj metalu wpływa na cenę danego przewodu. Izolacja jest także istotna, chociaż odgrywa mniejszą rolę - może być zbudowana z kauczuku, polwinitu lub polietylenu. Z tego podziału wynika działalność skupów kabli miedzianych w Bydgoszczy oraz skupu kabli aluminiowych w Bydgoszczy. Jeżeli chodzi o zastosowanie to wyróżniamy przewody budowlane, energetyczne, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Oprócz tego, jeszcze takie przewody, które możemy sprzedać do skupu kabli samochodowych w Bydgoszczy lub skupu kabli elektrycznych w Bydgoszczy. To, jakim kablem dysponujesz wpływa na wysokość kwoty, którą uzyskasz, zatem pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego odpadu!

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Bydgoszczy

Jakie przewody zostaną przyjęte w skupie kabli w Bydgoszczy? Na początku warto zaznaczyć, że tego rodzaju placówki przyjmują bardzo różne surowce. Dlatego też mają swoje określone specjalizacje - zajmują się np. tylko przerabianiem aluminium etc. Jakie możemy wymienić przykłady przewodów, które zostaną zakupione przez skupy kabli w Bydgoszczy? Mogą to być wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, okablowanie sieciowe, energetyczne czy zużyte lampki na choinkę. To tylko kilka przykładów, ale jeśli chcesz się dowiedzieć więcej o poniższym zagadnieniu - przeczytaj do końca!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak sprawnie nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja pracodawczyni była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem bez płacenia. Znaleźli dla mnie skup kabli w Bydgoszczy, do którego będę wracać!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem cały czas śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Bydgoszczy - wielki plus!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami znaleźli dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Bydgoszczy - a ja nie musiałam nic robić!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat