Sopot - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sopocie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w izolacji w Sopocie

Warto być zorientowanym w kwestii cen skupu kabli w Sopocie, bo choć są one dość zmienne, dają ogląd sytuacji na rynku odpadowym. Nasi eksperci w oparciu o transakcje wykonywane w aplikacji WasteMaster, stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Sopocie, który stanowi aktualne spojrzenie na koszt kupna i sprzedaży okablowania. Jeżeli nie pojawił się tutaj Twój odpad – skontaktuj się z nami, z pewnością znajdziemy dla Ciebie bieżące ceny w skupach kabli w izolacji w Sopocie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co powoduje gwałtowny wzrost i obniżanie się cen w skupie kabli w Sopocie?

Na ceny przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Sopocie wpływają bardzo różne zmienne. To ile okablowania przywieziesz, jakiego będzie rodzaju, a jeśli realizujesz odbiór - także to, jak daleko się znajdujesz od skupu. Jednak najwięcej zamieszenia wprowadza zmienny rynek metali. Sprzedaje się bowiem żyła, czyli sam metal. W zależności od zmian na rynku, tak będą kształtować się ceny w skupie. Przykładowo: w 2021 roku za wiązki kabli samochodowych skupy zapłaciłyby 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy teraz jest to już 11-14 zł/kg netto. Nie musisz śledzić zmian na rynku - oddaj nam swoje zobowiązania! Jeśli interesuje Cię powyższy temat, zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Jakie kable w skupie w Sopocie najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoją charakterystykę, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Sopocie są najróżniejsze i niejednolite - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tego powodu trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Sopocie. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium to zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do współpracy!

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Sopocie

Budowa okablowania jest ważna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co rzeczywiście płaci skup kabli w Sopocie. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym większa cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak ważna, ponieważ zostaje usunięta podczas recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co weźmie od Ciebie skup kabli w Sopocie. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, a nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się więcej o złomie kabli w Sopocie, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Sopocie ma sens?

Oczywiście! Na złomie kabli miedzianych w Sopocie dzieje się prawdziwa magia! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli w Sopocie nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Ponadto sprzedając kable do skupu, wspierasz lokalne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wyżej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za cel kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie inspekcji np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty powinny otrzymać od skupu kabli w izolacji w Sopocie FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty operują systemem kodów i odpadów, wprowadzonych mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie wymienione elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Sopocie.

Przetransportowanie kabli na złom w Sopocie

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Sopocie nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz za dużo odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo znajdziemy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór danego skupu kabli w izolacji w Sopocie, który organizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie znaleźć dla Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Sopocie zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przetransportować poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój kłopot! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o wypełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy auta wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Sopocie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Ciekawa aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Sopocie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Sopocie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Sopocie, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zaskakująco skuteczna rzecz! Nie sądziłem, że darmowe usługi mogą być tak dobrej jakości - ale nie mam na co narzekać! Szybko wyszukali dla mojej firmy skup kabli aluminiowych w Sopocie. Wiem, że do nich wrócę!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon