Gdynia - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Gdyni

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zapoznaj się z cenami skupu kabli w izolacji w Gdyni

Poniżej umieściliśmy cennik skupu kabli w Gdyni. Stworzyli go nasi eksperci w oparciu o teraźniejszy kształt rynku odpadowego w Polsce. Warto podkreślić, że ceny skupu kabli w Gdyni nie są określone raz na zawsze, ponieważ są zależne od wahań na rynku handlu np. metalami. Jeśli poniżej nie odnalazłeś swojego rodzaju okablowania albo masz pytania dotyczące skupu kabli w izolacji w Gdyni – skontaktuj się z nami za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza dostępnego na stronie!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób można zamówić usługi oferowane przez WasteMaster?

Usługi, które oferujemy można zamówić na dwa sposoby. Albo za pomocą konwersacji z konsultantem albo samodzielnie używając naszej aplikacji. Pierwsza opcja polega na tym, że to Twój Opiekun Klienta zajmuje się (po krótkim wywiadzie z Tobą) dodaniem i koordynowaniem Twojego zlecenia. Po wycenie oraz dodaniu w aplikacji ogłoszenia, otrzymasz listę najlepszych skupów kabli w izolacji w Gdyni. Możesz także pominąć etap rozmowy i zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (kliknij w ofertę - tam znajdziesz i formularz i numer telefonu do pracownika). Kolejną opcją jest zamieszczenie ogłoszenia na własną rękę - czy to z poziomu przeglądarki, czy pobierając aplikację na telefon. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie ciekawe oferty skupów kabli w izolacji w Gdyni. W obu wariantach, to Ty decydujesz, z której oferty ostatecznie skorzystasz!

Formalności wokół sprzedaży i wywozu kabli do skupu w Gdyni

Do legalnego transportu na skup kabli miedzianych w Gdyni, czy tez innego rodzaju placówki utylizacyjnej, potrzebne jest spełnienie kilku formalności. Ma to na celu monitorowanie wytwarzania odpadów oraz ich utylizacji. Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem mającym powyżej 75 ha ziemi, musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Ponadto, aby zapewnić legalny przewóz do np. skupu kabli samochodowych w Gdyni, musisz uzupełnić Kartę Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś osobą fizyczną - przy oddawaniu kabli, musisz jedynie okazać dowód tożsamości. Za każdym razem należy wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, ponieważ jest to dowód na legalność Twojego funkcjonowania w razie kontroli. Dodatkowo, osoby prywatne otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest świadectwem sfinalizowania transakcji. Jest to całość dokumentacji wymaganej przez prawo, należy o niej nie zapomnieć, bo w innym razie można otrzymać karę grzywny w zależności od okoliczności. Warto także wspomnieć o kodach odpadów (które są konieczne w wyżej wymienionych dokumentach) - na kable są to np. 17 04 11 lub 17 04 10, w przypadku niebezpiecznych przewodów. Więcej znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Gdyni ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Gdyni rządzi bardzo wiele czynników, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem zarządzasz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest niezwykle istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i transport ich na złom kabli miedzianych w Gdyni , także Twoja lokalizacja odgrywa kluczową rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące materiałow miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować niestałość cen, warto przytoczyć przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku średnia cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Gdyni to 16,50 zł/kg netto. Obecnie zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo rozbudowaną wiedzę na temat rynku, dlatego precyzyjnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Czy za usługi WasteMaster się płaci?

Kompletnie nie! Nasze usługi są darmowe, włącznie z wyceną Twoich odpadów, pomocą ze strony Opiekuna Klienta czy użytkowaniem naszej aplikacji. Naszym celem jest satysfakcja klienta - to, żeby znalazł najlepszy złom kabli miedzianych w Gdyni jak najszybciej - oraz optymalizacja gospodarki odpadowej w Polsce. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się przyspieszyć tę gałąź handlu. Miej na uwadze to, że im szybciej sprzedasz przewody skupowi kabli miedzianych w Gdyni, tym szybciej zostaną one przetworzone i wrócą do obiegu!

Jakie materiały przyjmie skup kabli w Gdyni?

Na samym początku należy podkreślić, że skupy kabli w Gdyni przyjmują bardzo zróżnicowane materiały. Dlaego specjalizują się i skupiają na kilku typach przewodów. Jakie przykładowe materiały zostaną odebrane w skupach kabli w Gdyni? Mogą to być przewody pochodzące z AGD, druty budowlane, wiązki samochodowe (ze skrzynkami bezpiecznikowymi lub bez skrzynek) okablowanie sieciowe, elektryczne czy lampki choinkowe. Są to nieliczne przykłady tego, co zostanie przyjęte w skupie. Chcesz wiedzieć, w jaki sposób znaleźć najlepszy z nich? Przeczytaj poniższy wpis do końca i przekonaj się sam!

Jak sprzedać przewody na złom kabli w Gdyni? Jak zorganizować wywóz?

Zanim poruszymy kwestię sprzedaży, należy podkreślić, że kabli nie można wyrzucić do zwykłych odpadów zmieszanych. Jeśli nie jesteś zainteresowany sprzedaniem przewodów, warto zawieźć je do punktu typu PSZOK. Jeśli dysponujesz większymi ilościami, musisz przewieźć okablowanie na złom kabli w Gdyni lub zorganizować ich wywózkę. Tam będę zutylizowane i poddane recyklingowi. Jak zatem najkorzystniej sprzedać lub wywieźć zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Gdyni? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być WasteMaster! Dzięki nam wyszukasz najbardziej opłacalny skup kabli w izolacji w Gdyni w okolicy, nic nie stracisz, a co więcej - możesz powiększyć zysk! Pomożemy Ci w organizacji całego procesu i zbadamy dla Ciebie rynek odpadowy w Twojej okolicy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Teraz wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Gdyni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem pod wrażeniem! Wartościowe usługi i to całkiem bez płacenia. Znaleźli dla mnie skup kabli w Gdyni, do którego na pewno wrócę!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat