Pruszcz Gdański - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Pruszczu Gdańskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Pruszczu Gdańskim – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Pruszczu Gdańskim, ponieważ zależą one od wielu elementów, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale znajdujące się w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli poniższy cennik skupu kabli w Pruszczu Gdańskim, który zawiera aktualne informacje na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby ewentualny klient mógł się zorientować, jak przedstawiają się koszty w skupie kabli w izolacji w Pruszczu Gdańskim. Pamiętaj, że oddając okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Pruszczu Gdańskim

Oczywistym jest, że skupy kabli w Pruszczu Gdańskim przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Pruszczu Gdańskim. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co rzeczywiście zapłaci złom kabli w Pruszczu Gdańskim. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Dokumenty dla osób fizycznych i przedsiębiorców

Prawo dotyczące odpadów w Polsce wymaga, aby wytwórcy śmieci wypełnili kilka formalności, które mają na celu monitorowanie i kontrolowanie produkowania i utylizowania pozostałości. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub należysz do wyżej wymienionej grupy rolników, to musisz prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak jeśli chcą sprzedać przewody skupowi kabli w izolacji w Pruszczu Gdańskim, także muszą uzupełnić KEO - tj. dowód legalności transakcji, który pokazuje się podczas kontroli policyjnej. Osoby nie będące przedsiębiorcami dostają także Formularz Przekazania Odpadów - co jest świadectwem sfinalizowania sprzedaży. Wszystkie powyższe dokumenty, tak ważne w kontekście sprzedaży okablowania skupom np. kabli samochodowych w Pruszczu Gdańskim, posługują się kodami. Zostały one wprowadzone mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska.

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Pruszczu Gdańskim?

Najbardziej opłaca się sprzedawać miedź w skupie kabli w izolacji w Pruszczu Gdańskim. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najsolidniejszym i jednym z najpopularniejszych metali wchodzących w skład okablownaia. Za miedziane wiązki samochodowe możemy otrzymać na złomie kabli miedzianych w Pruszczu Gdańskim od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od ilości żył) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić duże przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz wsparcia i wyceny okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

W jaki sposób najkorzystniej zrealizować wywózkę kabli na złom w Pruszczu Gdańskim?

Czasami nie mamy szansy na samodzielny wywóz okablowania do np. skupu kabli miedzianych w Pruszczu Gdańskim. Czy to ze względu na ilość naszych pozostałości, czy to z powodu braku odpowiedniego pojazdu. W takim wypadku najlepiej zorganizować odbiór przewodów z danej lokalizacji i wywóz do skupu kabli w izolacji w Pruszczu Gdańskim za pośrednictwem firmy z zewnątrz. Jak się do tego zabrać? Najlepiej za pomocą WasteMaster! Za darmo znajdziemy dla Ciebie placówki oferujące wywózkę do miejsc utylizacji oraz wstępnie wycenimy Twój odpad. Jedyne o czym musisz pamiętać, to o dokładnym opisie przewodów. Jest to istotne w kontekście realizacji transportu na skup kabli w izolacji w Pruszczu Gdańskim - często firmy określają tzw. minimum logistyczne. Zazwyczaj nie obsługują ładunków poniżej 200-300 kg. Dodatkowo, jeżeli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi, musisz pamiętać o zwróceniu kierowcy Karty Przekazania Odpadu - gwarancji legalnego przewozu śmieci do miejsc skupu.

Dlaczego ceny w skupach kabli w Pruszczu Gdańskim ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Pruszczu Gdańskim są uzależnione od sytuacji gospodarczej. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmienny rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest niekorzystna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wygląd cennika takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na konkretnym przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszymi danymi, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest znaczący. Jeżeli nie masz czasu na kontrolowanie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Pruszczu Gdańskim ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Pruszczu Gdańskim dzieje się prawdziwa magia! W łatwy i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając przewody do skupów kabli w Pruszczu Gdańskim nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu zreadukujesz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalni miedzi czy boksytu. Dodatkowo sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki apce od WasteMaster mogłem na bieżąco śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Pruszczu Gdańskim - wielka zaleta!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że trafiłem na tę firmę, naprawdę profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie parę dni!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ciekawa aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Pruszczu Gdańskim!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon