Gdańsk - Skup makulatury | WasteMaster

Skup makulatury w Gdańsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cena odbióru makulatury w Gdańsku

Klienci indywidualni i firmowi, którzy są zainteresowani płatnym odbiorem makulatury ze wskazanego przez nich miejsca, mogą w każdej chwili skorzystać z tej usługi. Przed podjęciem tego działania warto poznać aktualną cenę skupu makulatury w Gdańsku. To istotna informacja, która pozwoli określić, jaką kwotę można uzyskać za sprzedanie powyższego odpadu. Cennik skupu makulatury w Gdańsku kształtuje się dynamicznie. Dlatego też warto skorzystać ze sprawdzonego narzędzia. Z pewnością jest nim nasz formularz online, dedykowany nieodpłatnej wycenie odpadów makulaturowych.
Ceny
Karton -0,34 zł netto
Karton - belowany -0,10 zł netto
Gazeta 0,20 zł netto
Mix 0,00 zł netto
Warunki współpracy

Sprzedaż makulatury w Gdańsku z firmą WasteMaster

Czy wiesz, gdzie oddać makulaturę w Gdańsku? Makulatura w Gdańsku to niepotrzebne lub zniszczone wyroby papiernicze. W zależności od tego, jakie jest źródło powstania poszczególnych kategorii, może się ona nadawać do ponownego wykorzystania (innego niż pierwotne) lub jako jeden ze składników do produkcji papieru. Jest to bardzo popularny surowiec wtórny już od dawna. Papier jest wykorzystywany w każdym sektorze przemysłu oraz gospodarstwie domowym. Nie powinien zatem dziwić fakt, że skup makulatury w Gdańsku to wciąż potrzebny punkt w obrocie odpadami. Jeśli w Twoim domu lub magazynie zalegają stare książki czy zużyte kartony zajrzyj do aplikacji WasteMaster i znajdź skup makulatury w Gdańsku, który będzie wiedział co z nimi zrobić, a także przeanalizuje za Ciebie ceny skupu makulatury w Gdańsku.

Jakie działania podejmowane są przy zamawianiu usługi w aplikacji WasteMaster?

Dążymy do tego, aby odbiór makulatury w Gdańsku był maksymalnie uproszczony i abyś nie musiał szukać skupu makulatury w Gdańsku pozostawiony sam sobie. Stąd przygotowaliśmy dla Ciebie dwie drogi. Jedną z nich jest kontakt z przedstawicielem naszej firmy, który zada Ci najważniejsze pytanie i po uzyskaniu odpowiedzi na nie złoży za Ciebie zamówienie. Możesz tez założyć konto bezpośrednio w naszej aplikacji i umieścić zapytanie. Alternatywną opcją jest strona internetowa mamodpad, czyli ta, na której się obecnie znajdujemy. Bez względu na to, co wybierzesz przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wykona analizę rynku i przedstawi Ci najlepsze oferty wraz z cenami skupu makulatury w Gdańsku. Wszystko to pozwoli zaoszczędzić Twój cenny czas! Na koniec pragniemy podkreślić, że umieszczenie zapytania w naszej aplikacji WasteMaster nie pociąga za sobą obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat. Co więcej, obsługa zlecenia przez przydzielonego do Ciebie przedstawiciela naszej firmy także jest darmowa. Ty wybierasz, który skup w Gdańsku wykona usługę i podejmujesz decyzję czy organizacja w ogóle wykona zadanie. Pamiętaj, że warto pytać, ponieważ wtedy jest znacznie prościej!

Makulatura w Gdańsku - realizacja usługi odbioru makulatury

Po umieszczeniu ogłoszenia w naszej aplikacji Opiekun Klienta, na jego podstawie przeprowadzi badanie rynku, a w tym ceny skupu makulatury w Gdańsku w celu wybrania najlepszych ofert dotyczących skupu makulatury w Gdańsku.  Po akceptacji przez użytkownika jednej z ofert, zajmie się dalszą obsługą zlecenia, ustali czas odbioru oraz dokładne wytyczne co do jego realizacji. Termin w jakim zostanie odebrana makulatura w Gdańsku jest w dużej mierze zależny od lokalizacji. Im dalej, tym później może się on odbyć. Dodatkowym kryterium jest ilość odpadu. Przy większych ilościach odbiór makulatury w Gdańsku jest realizowany przeznaczonym do tego pojazdem, natomiast w przypadku mniejszych ilości odpadu, przeważnie następuje on przy okazji. Najczęściej firmy przewidują 14-dniowy termin odbioru, jednak w niektórych sytuacjach możliwe jest wydłużenie tego terminu nawet do 30 dni. Makulatura w Gdańsku jest odpadem, który „produkuje” każdy, tak w ramach pracy, jak i życia prywatnego. Jeśli chcesz pozbyć się go ze swojej przestrzeni złóż zapytanie w aplikacji WasteMaster i znajdź skup makulatury w Gdańsku, który Ci w tym pomoże. Sprawdź też cennik skupu makulatury.

Jak dzielona jest makulatura?

Makulatura w Gdańsku dzieli się na cztery typy i obejmuje 54 odmiany. Jest to podział dość skomplikowany, dlatego dla ułatwienia wyróżniliśmy prostsze kategorie w naszej aplikacji WasteMaster. Do tego odpadu zalicza się zatem następujące elementy: • makulaturę jakościową, czyli papier kredowy, gazetowy różnych gramatur i offsetowy, • czasopisma i gazety, • karton i tekturę falistą, • ścinki drukarskie i poprodukcyjne, • tekturę litą, a także pozostałe rodzaje makulatur opakowaniowych, • makulaturę z sortowni odpadów oraz z selektywnej zbiórki odpadów, • inne rodzaje makulatury, które nie zostały wymienione powyżej.

Jakich rodzajów nie przyjmie skup makulatury? Niejednoznaczny odbiór makulatury w Gdańsku

Nie wszystkie odpady należące do tej kategorii odbierane są przez skup makulatury w Gdańsku. Organizacje niechętnie przyjmują książki w twardej oprawie, ponieważ podlegają one oddzielnym zasadom sortowania. Zatem traktowane są jako karton. Co więcej, w przypadku kartonów preferuje się makulaturę belowaną. Punkty odbioru makulatury w Gdańsku przyjmują w szczególności gazety, karton i książki w miękkiej oprawie. Jeżeli masz jakiekolwiek wątpliwości, czy makulatura w Gdańsku, którą masz zostanie odebrana przez firmę, zapraszamy do kontaktu z pracownikiem naszej firmy. Z pewnością rozwieje on wszelkie Twoje wątpliwości w tym zakresie. Ponadto, makulatura musi też spełniać pewne wytyczne. Nie może być zanieczyszczona, pobrudzona farbą czy nasączona olejem. Skup makulatury w Gdańsku nie przyjedzie również po karton belowany z innymi zanieczyszczeniami. Nie zainteresuje się też odpadem spleśniałym czy przemoczonym. Pamiętaj o tym, że gdy pragniesz zamówić odbiór makulatury w Gdańsku musi on być w odpowiednim stanie fizycznym, czyli nie może być przemoczony lub poddany działaniu wody.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?
08-09-2022
Gdzie znajduje się najbliższy skup makulatury?

Szukasz najbliższego skupu makulatury, który odbierze odpady z Twojej firmy? Świetnie trafiłeś, ponieważ w naszej aplikacji WasteMaster z łatwością znajdziesz przedsiębiorstwo, ...

Więcej -->
Czy zeszyty to makulatura?
07-09-2022
Czy zeszyty to makulatura?

Czy zeszyty to makulatura. Oczywiście! Warto jednak pamiętać o tym, żeby zeszyty były odpowiednio oczyszczone tzn. nie posiadały twardych okładek (można je oderwać), zszywek czy...

Więcej -->
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?
02-09-2022
Ile kosztuje kilogram makulatury w skupie?

Kilogram makulatury w skupie kosztuje średnio około 0,18 zł. Oczywiście ceny będą się różnić w zależności od tego, gdzie skupujemy makulaturę, jaki rodzaj makulatury posiadamy o...

Więcej -->
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?
01-09-2022
Jak odbywa się odbiór folii i makulatury?

Odbiór folii i makulatury odbywa się za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Obsługujemy przedsiębiorstwa z wpisem do Bazy Danych Odpadowych. Skupy makulatury często przyjmuj...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Skupujemy akumulatory z różnych pojazdów i maszyn. Stosujemy elektrorecykling, dlatego nie ma mowy o składowaniu wszystkiego i wyciekaniu szkodliwych substancji. Od kiedy dołączyliśmy do społeczności w wm, to widzimy duże zainteresowanie naszą propozycją.

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Produkujemy rajstopy i mieliśmy nagromadzone wiele odpadów różnego typu. Do końca nie wiedziałem, jak je zutylizować, dlatego cieszę się, że mogłem w apce znaleźć firmy z okolicy, które chętnie przyjmują wszystkie ścinki.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Mam duży garaż, dlatego nigdy nie wyrzucałem starych opon. Nie przeszkadzały mi. Jednak zmieniamy miejsce zamieszkania i wiem, że to czas na porządki. Kumpel polecił mi apliakcje WasteMaster i od razu znalazłem skup opon w okolicy.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Tutaj naprawdę nie ma ograniczeń w rodzaju odpadów i w ich wadze! Utylizować możesz wsyztsko. Szybko znajdą się firmy zainteresowane tym, co masz.

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Pośrednikiem jestem od kil [...]

Ocena 4/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Skup makulatury: cena za kg
09-09-2022
Skup makulatury: cena za kg

Podmioty, które zajmują się gromadzeniem odpadów papierowych cały czas są szalenie popularne. Wraz ze wzrostem świadomości ekologicznej i światowymi tendencjami odchodzenia od p...

Więcej -->
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?
08-09-2022
Skup kartonu – jak odbywa się w praktyce?

Z roku na rok ludzkość wytwarza coraz więcej odpadów. W ostatnich latach, po zdecydowanych działaniach w kierunku ograniczenia plastiku, makulatura zyskała na popularności. Papi...

Więcej -->
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?
07-09-2022
Czy gazety również nadają się na skup makulatury?

Chociaż technologia cyfrowa poszła do przodu, dzięki czemu z pewnością udaje nam się zaoszczędzić na eksploatacji papieru (coraz więcej ludzi wybiera e-booki czy e-prasę), to i ...

Więcej -->
Gdzie oddać makulaturę?
20-06-2022
Gdzie oddać makulaturę?

Według danych statystycznych makulatura stanowi nawet 1/3 wytwarzanych na co dzień „śmieci”. Nie dziwi zatem fakt, że skup makulatury to bardzo potrzebny element gospodarki cyrk...

Więcej -->
Na czym polega usługa skupu makulatury?
12-02-2022
Na czym polega usługa skupu makulatury?

Jak przygotować makulaturę do sprzedaży? Ważne jest, aby makulatura została umieszczona w jednym magazynie lub pomieszczeniu. Ułatwi to znacznie dokonanie załadunku. W żadnym pr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat