Odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 732 080 220
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Obowiązujące w Bydgoszczy ceny na złom elektroniczny

Coraz więcej osób zastanawia się, w jaki sposób pozbyć się elektrośmieci, uzyskując za nie określoną sumę pieniędzy. Jedną z metod zagospodarowania elektrośmieci jest przekazanie ich do skupów. Przed przystąpieniem do tego działania, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Bydgoszczy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby oszacować ceny złomu komputerowego w Bydgoszczy aktualne w danym roku kalendarzowym, możesz skorzystać ze stworzonego przez nas formularza online. Służy on do bezpłatnej wyceny elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 31,9 zł netto
Dyski twarde HDD 5,2 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1260,0 zł netto
RAM - złote 126,0 zł netto
RAM - srebrne 54,6 zł netto
Układy scalone 38,6 zł netto
Komputery samochodowe 3,6 zł netto
Warunki współpracy

Nasze narzędzie, które oferujemy, jest niezwykle intuicyjne i pomaga nie tylko znaleźć właściwą firmę, lecz także oszczędzić cenny czas. Możesz wykorzystać jeden z dwóch sposobów, które zaprowadzą Cię do sukcesu w tym zakresie. Pierwsze rozwiązanie polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Dzięki temu pozyska on stosowne dane, uzupełni informacje i w rezultacie umieści w aplikacji odpowiednie ogłoszenie. Przeprowadzenie tych czynności przyczyni się do tego, że na swój adres poczty elektronicznej otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia odbioru elektrośmieci w Bydgoszczy do realizacji. Co więcej, możesz też samodzielnie opublikować zapytanie w naszym narzędziu WasteMaster. W tym przypadku wystarczy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie znajdujemy. Przekazane informacje za pośrednictwem kwestionariusza przyczynią się do tego, że ogłoszenie pojawi się w systemie. Ponadto możesz również zarejestrować się w aplikacji i dodać zapytanie samodzielnie. Bez względu na to, na którą metodę się zdecydujesz, za każdym razem możesz liczyć na najkorzystniejszą ofertę na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Bydgoszczy i wsparcie z naszej strony. Dzięki temu przebieg całej transakcji zakończy się powodzeniem, a Ty nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy. Osoby prywatne, które nie dysponują dużą liczbą elektrozłomu, mogą liczyć na bezpłatny odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy. Niektóre przedsiębiorstwa oferują tego typu usługę.

Odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy za pomocą aplikacji WasteMaster. Jakie wyróżnia się sposoby na to, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

W naszym działaniu dążymy przede wszystkim do oferowania naszym klientom najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadu. Zatem dajemy gwarancję, że z nami zrealizujesz odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy z różnych rodzajów. Zatem organizacje , które z nami współpracują, chętnie przyjmą od Ciebie sprzęt elektryczny należący do grupy wielkogabarytowego. Wyróżnia się tutaj między innymi: pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, klimatyzatory, grzejniki i wiele, wiele więcej. Co więcej, oddasz także sprzęty małogabarytowe, a więc: żelazko, sprzęt wi-fi, wagi, zegarki, radia i inne urządzenia. Zachęcamy również do przeznaczania do odbioru elektrośmieci w Bydgoszczy następujących zużytych maszyn elektronicznych: wiertarki, piły, maszyny do szycia czy też sprzęt do spawania. Oczywiście nie są to wszystkie urządzenia, ponieważ to tylko przykłady. W sytuacji , gdy nurtują Cię wątpliwości, co do tego, czy zepsute urządzenia, które masz w domu, zostaną odebrane przez specjalistyczną firmę, możesz zadzwonić do nas i porozmawiać o tym z doświadczonym przedstawicielem naszego przedsiębiorstwa. W rezultacie możesz liczyć na to, że konsultant znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci niestety organizacje nie przyjmą sprzętów, które nie są kompletne, a więc pozbawione na przykład silnika czy agregatu. Kto pyta, nie błądzi – zawsze warto zadzwonić i zapytać, czy jest szansa na darmowy odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy. Oczywiście, jeśli nam na tym wyjątkowo zależy.

Ile należy zapłacić za dodanie odpadów elektronicznych w Bydgoszczy w narzędziu WasteMaster?

Dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster bez względu na to, którą z dostępnych metod wybierzesz, nie wywoła potrzeby dokonywania płatności za przeprowadzone działanie. Co więcej, nie pobieramy również opłat za obsługę zapytania przez przedstawiciela naszej firmy. Dlatego z całym przekonaniem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dodania odpadu w naszym systemie WasteMaster. Dzięki temu szybko i sprawnie załatwisz sprawę, a także nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy. Dodatkowo możesz dowiedzieć się, na jakim poziomie kształtują się obecne ceny złomu elektronicznego w Bydgoszczy.

Zużyty sprzęt elektroniczny w Bydgoszczy, czyli jakie są ceny za odbiór? Jak wygląda kwestia związana z odpłatnością za odpady elektroniczne?

Sprawy związane z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy wcale nie należą do prostych zagadnień. Po pierwsze trzeba mieć na uwadze to, że przedsiębiorstwa działające w tej branży mają swoje konkretne minimalne granice logistyczne. W tym przypadku duże znaczenie ma też to, jakim typem odpadu dysponujemy. Na przykład w przypadku świetlówek stosuje się stawki na poziomie 6 zł netto za kilogram. Co więcej, pozostałe odpady o podobnym charakterze mają stawki kształtujące się w wysokości od 0,08 zł netto za kilogram. Warto zauważyć, że odbiór odpadów występujących w małych ilościach odbywa się często bezpłatnie. Jak widać temat odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Bydgoszczy nie należy do najprostszych i trudno dać jednoznaczną odpowiedź.

Jak wykonuje się usługę odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy?

Gdy wybierzesz konkretną ofertę odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy, przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta ustali wszelkie najważniejsze kwestie związane z procesem odbioru. Jedną z najważniejszych spraw jest w tym przypadku termin wykonania zlecenia. Co więcej, pragniemy też zauważyć, że przez cały czas dotyczący odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy będziemy zapewniać Ci pomoc. Dla przykładu możesz liczyć na naszą pomoc przy sprawach związanych z wymaganymi dokumentami i innych działaniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezpiecznie, a usługa zostanie wykonana z pełnym sukcesem. Teraz już wiesz, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy. Skorzystaj z WasteMaster!

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Bydgoszczy. W tej kategorii uwzględnia się w przede wszystkim wszystkie nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Ponadto, cechą charakterystyczną odpadów należących do tej grupy jest to, że zużyty sprzęt musi posiadać zasilanie na prąd. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. Utylizacja odpadów elektronicznych w Bydgoszczy, ale nie tylko tam, jest szczególnie ważna dla środowiska. Elektroodpady zawierają niebezpieczne związki i substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska i wywoływać niepożądane efekty. Dlatego tak istotna jest segregacja elektrośmieci. Skupy w Bydgoszczy na pewno mają to na względzie i z pewnością bliskie są im kwestie recyklingu.

Świadomość obywateli w temacie ekologii wzrasta z każdym minionym rokiem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób jest zainteresowana prawidłową segregacją i utylizacją elektroodpadów w Bydgoszczy. Miasta w różnych częściach Polski, nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, również starają się sprostać nowym wymaganiom mieszkańców i chętniej organizują punkty zbiórek i odbioru elektroodpadów. Odpady elektroniczne w Bydgoszczy są składowane w wyznaczonych do tego miejscach, których właściciele wiedzą, jak się obchodzić z tego rodzaju surowcami wtórnymi. W takich miejscach często są organizowane również punkty odbioru zużytego sprzętu komputerowego w Bydgoszczy. Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie sami przywieźć swojego starego sprzętu: czy to lodówki, czy to pralki, czy PC, warto dowiedzieć się o darmowy odbiór elektrozłomu. Niektóre firmy oferują tego typu usługę zupełnie nieodpłatnie. W ten sposób recykling elektrośmieci w Bydgoszczy staje się i prostszy, i przyjemniejszy.

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Bydgoszczy, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

co to są elektrośmieci - na grafice widać telewizory, pralkę, lodówkę, ekrany
18-06-2023
Co to są elektrośmieci?

Czym są elektroodpady? Jak brzmi definicja elektrośmieci? Są to odpady z zużytego sprzętu elektrycznego i elektrycznego (w skrócie ZSEE). Do tej grupy pozostałości możemy zalicz...

Więcej -->
co to zsee - na obrazku widać zużyte baterie w kontenerze oraz zepsuty ekran komputera
13-05-2023
Co to ZSEE?

ZSEE to skrót od Zużytego Sprzętu Elektrycznego i Elektronicznego. Możemy się również spotkać z ZSEiE, który oznacza dokładnie to samo, co rozwinięcie skrótu powyżej. Jak sama n...

Więcej -->
Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają, nadając im drugie życie. Posiadasz elektroodpady...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpadu et...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Fotografia przedstawia wypełniające cały kadr ciepło żółte żarówki. Jest to zobrazowanie bloga o tytule: "Recykling i utylizacja świetlówek oraz żarówek - na czym polega?".
25-09-2023
Recykling i utylizacja świetlówek oraz żarówek – na czym polega?

Czy możesz wyrzucić zużyte żarówki, czy świetlówki do  zwykłego kosza? Może do pojemnika na szkło? Absolutnie nie! Są to potencjalnie niebezpieczne materiały, dla których n...

Więcej -->
Obrazek przedstawia zdjęcie instalacji elektronicznej. Ma ona ilustrować blog o tytule: "Jak przebiega utylizacja sprzętu elektronicznego?".
19-08-2023
Jak przebiega utylizacja sprzętu elektronicznego?

Nie da się ukryć, że w naszych domach i zakładach pracy nieustannie przybywa kolejnych nowinek technologicznych. Rozwój techniki jest oczywiście niezbędny – jednak bardzo często...

Więcej -->
Obrazek przedstawia zdjęcie wielu baterii w kolorze miedzianym z bliska. Ma to stanowić nawiązanie do recyklingu baterii - tego, jak on przebiega oraz co z niego powstaje.
18-05-2023
Recykling baterii – jak wygląda i co z niego powstaje?

Z pewnością doskonale wiesz, że baterie są kłopotliwym odpadem, który ze względu na swój skład musi trafić do odpowiednich pojemników. W bateriach możemy znaleźć wiele związków ...

Więcej -->
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master