Bydgoszcz - Odbiór elektrośmieci | WasteMaster

Odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Obowiązujące w Bydgoszczy ceny na złom elektroniczny

Coraz więcej osób zastanawia się, w jaki sposób pozbyć się elektrośmieci, uzyskując za nie określoną sumę pieniędzy. Jedną z metod zagospodarowania elektrośmieci jest przekazanie ich do skupów. Przed przystąpieniem do tego działania, warto poznać ceny złomu elektronicznego w Bydgoszczy. Jeżeli zależy Ci na tym, aby oszacować ceny złomu komputerowego w Bydgoszczy aktualne w danym roku kalendarzowym, możesz skorzystać ze stworzonego przez nas formularza online. Służy on do bezpłatnej wyceny elektrośmieci.
Ceny
Płyty główne 31,9 zł netto
Dyski twarde HDD 4,9 zł netto
Procesory ceramiczne Intel 486 1134,0 zł netto
RAM - złote 144,5 zł netto
RAM - srebrne 125,2 zł netto
Układy scalone 54,6 zł netto
Komputery samochodowe 14,3 zł netto
Warunki współpracy

Gdzie można oddać elektrośmieci w Bydgoszczy?

Chcesz wiedzieć, gdzie można oddać elektrośmieci w Bydgoszczy? Nie zaprzątaj sobie tym głowy, ponieważ najlepsze rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki. Wystarczy, że skorzystasz z naszej oferty i opublikujesz odpowiednie ogłoszenie dotyczące odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster! Najważniejsze informacje dotyczące zamawiania usługi odbioru elektrośmieci z użyciem aplikacji WasteMaster.

Nasze narzędzie, które oferujemy, jest niezwykle intuicyjne i pomaga nie tylko znaleźć właściwą firmę, lecz także oszczędzić cenny czas. Możesz wykorzystać jeden z dwóch sposobów, które zaprowadzą Cię do sukcesu w tym zakresie. Pierwsze rozwiązanie polega na nawiązaniu kontaktu telefonicznego z konsultantem. Dzięki temu pozyska on stosowne dane, uzupełni informacje i w rezultacie umieści w aplikacji odpowiednie ogłoszenie. Przeprowadzenie tych czynności przyczyni się do tego, że na swój adres poczty elektronicznej otrzymasz potwierdzenie przyjęcia zamówienia odbioru elektrośmieci w Bydgoszczy do realizacji. Co więcej, możesz też samodzielnie opublikować zapytanie w naszym narzędziu WasteMaster. W tym przypadku wystarczy wypełnić formularz umieszczony na stronie internetowej mamodpad, czyli tej, na której się obecnie znajdujemy. Przekazane informacje za pośrednictwem kwestionariusza przyczynią się do tego, że ogłoszenie pojawi się w systemie. Ponadto możesz również zarejestrować się w aplikacji i dodać zapytanie samodzielnie. Bez względu na to, na którą metodę się zdecydujesz, za każdym razem możesz liczyć na najkorzystniejszą ofertę na odbiór zużytego sprzętu elektronicznego w Bydgoszczy i wsparcie z naszej strony. Dzięki temu przebieg całej transakcji zakończy się powodzeniem, a Ty nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy. Osoby prywatne, które nie dysponują dużą liczbą elektrozłomu, mogą liczyć na bezpłatny odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy. Niektóre przedsiębiorstwa oferują tego typu usługę.

Odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy za pomocą aplikacji WasteMaster. Jakie wyróżnia się sposoby na to, aby zużyty sprzęt elektroniczny został odebrany w ramach usługi?

W naszym działaniu dążymy przede wszystkim do oferowania naszym klientom najlepszych rozwiązań dla każdego typu odpadu. Zatem dajemy gwarancję, że z nami zrealizujesz odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy z różnych rodzajów. Zatem organizacje , które z nami współpracują, chętnie przyjmą od Ciebie sprzęt elektryczny należący do grupy wielkogabarytowego. Wyróżnia się tutaj między innymi: pralki, lodówki, zmywarki, telewizory, klimatyzatory, grzejniki i wiele, wiele więcej. Co więcej, oddasz także sprzęty małogabarytowe, a więc: żelazko, sprzęt wi-fi, wagi, zegarki, radia i inne urządzenia. Zachęcamy również do przeznaczania do odbioru elektrośmieci w Bydgoszczy następujących zużytych maszyn elektronicznych: wiertarki, piły, maszyny do szycia czy też sprzęt do spawania. Oczywiście nie są to wszystkie urządzenia, ponieważ to tylko przykłady. W sytuacji , gdy nurtują Cię wątpliwości, co do tego, czy zepsute urządzenia, które masz w domu, zostaną odebrane przez specjalistyczną firmę, możesz zadzwonić do nas i porozmawiać o tym z doświadczonym przedstawicielem naszego przedsiębiorstwa. W rezultacie możesz liczyć na to, że konsultant znajdzie najlepsze rozwiązanie dla Ciebie. W przypadku usługi odbioru elektrośmieci niestety organizacje nie przyjmą sprzętów, które nie są kompletne, a więc pozbawione na przykład silnika czy agregatu. Kto pyta, nie błądzi – zawsze warto zadzwonić i zapytać, czy jest szansa na darmowy odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy. Oczywiście, jeśli nam na tym wyjątkowo zależy.

Ile należy zapłacić za dodanie odpadów elektronicznych w Bydgoszczy w narzędziu WasteMaster?

Dodanie zużytego sprzętu elektronicznego w Bydgoszczy w aplikacji WasteMaster bez względu na to, którą z dostępnych metod wybierzesz, nie wywoła potrzeby dokonywania płatności za przeprowadzone działanie. Co więcej, nie pobieramy również opłat za obsługę zapytania przez przedstawiciela naszej firmy. Dlatego z całym przekonaniem zachęcamy do skorzystania z naszej oferty i dodania odpadu w naszym systemie WasteMaster. Dzięki temu szybko i sprawnie załatwisz sprawę, a także nareszcie dowiesz się, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy. Dodatkowo możesz dowiedzieć się, na jakim poziomie kształtują się obecne ceny złomu elektronicznego w Bydgoszczy.

Zużyty sprzęt elektroniczny w Bydgoszczy, czyli jakie są ceny za odbiór? Jak wygląda kwestia związana z odpłatnością za odpady elektroniczne?

Sprawy związane z odpłatnością za odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy wcale nie należą do prostych zagadnień. Po pierwsze trzeba mieć na uwadze to, że przedsiębiorstwa działające w tej branży mają swoje konkretne minimalne granice logistyczne. W tym przypadku duże znaczenie ma też to, jakim typem odpadu dysponujemy. Na przykład w przypadku świetlówek stosuje się stawki na poziomie 6 zł netto za kilogram. Co więcej, pozostałe odpady o podobnym charakterze mają stawki kształtujące się w wysokości od 0,08 zł netto za kilogram. Warto zauważyć, że odbiór odpadów występujących w małych ilościach odbywa się często bezpłatnie. Jak widać temat odbioru zużytego sprzętu elektronicznego w Bydgoszczy nie należy do najprostszych i trudno dać jednoznaczną odpowiedź.

Jak wykonuje się usługę odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy?

Gdy wybierzesz konkretną ofertę odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy, przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta ustali wszelkie najważniejsze kwestie związane z procesem odbioru. Jedną z najważniejszych spraw jest w tym przypadku termin wykonania zlecenia. Co więcej, pragniemy też zauważyć, że przez cały czas dotyczący odbioru odpadów elektronicznych w Bydgoszczy będziemy zapewniać Ci pomoc. Dla przykładu możesz liczyć na naszą pomoc przy sprawach związanych z wymaganymi dokumentami i innych działaniach. Dzięki temu możesz mieć pewność, że cały proces przebiegnie bezpiecznie, a usługa zostanie wykonana z pełnym sukcesem. Teraz już wiesz, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy. Skorzystaj z WasteMaster!

Chcesz się dowiedzieć, gdzie oddać elektrośmieci w Bydgoszczy?

Niezależnie od tego, czy masz zepsuty komputer czy stare radio, oferujemy Ci najkorzystniejsze rozwiązanie w tym zakresie! Razem z nami zutylizujesz sprzęt AGD w Bydgoszczy i nie tylko! Ale czym jest zużyty sprzęt elektroniczny?

Zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny (ZSEiE) to inaczej odpady elektroniczne w Bydgoszczy. W tej kategorii uwzględnia się w przede wszystkim wszystkie nieużywane, niepotrzebne, a głównie zużyte urządzenia elektroniczne. Ponadto, cechą charakterystyczną odpadów należących do tej grupy jest to, że zużyty sprzęt musi posiadać zasilanie na prąd. Nie ma tutaj znaczenia czy jest to sieć elektryczna czy baterie. Utylizacja odpadów elektronicznych w Bydgoszczy, ale nie tylko tam, jest szczególnie ważna dla środowiska. Elektroodpady zawierają niebezpieczne związki i substancje, które mogą być szkodliwe dla środowiska i wywoływać niepożądane efekty. Dlatego tak istotna jest segregacja elektrośmieci. Skupy w Bydgoszczy na pewno mają to na względzie i z pewnością bliskie są im kwestie recyklingu.

Skup elektrośmieci Bydgoszcz

Świadomość obywateli w temacie ekologii wzrasta z każdym minionym rokiem. Nic więc dziwnego, że coraz więcej osób jest zainteresowana prawidłową segregacją i utylizacją elektroodpadów w Bydgoszczy. Miasta w różnych częściach Polski, nie tylko w województwie kujawsko-pomorskim, również starają się sprostać nowym wymaganiom mieszkańców i chętniej organizują punkty zbiórek i odbioru elektroodpadów. Odpady elektroniczne w Bydgoszczy są składowane w wyznaczonych do tego miejscach, których właściciele wiedzą, jak się obchodzić z tego rodzaju surowcami wtórnymi. W takich miejscach często są organizowane również punkty odbioru zużytego sprzętu komputerowego w Bydgoszczy. Jeśli jednak nie jesteśmy w stanie sami przywieźć swojego starego sprzętu: czy to lodówki, czy to pralki, czy PC, warto dowiedzieć się o darmowy odbiór elektrozłomu. Niektóre firmy oferują tego typu usługę zupełnie nieodpłatnie. W ten sposób recykling elektrośmieci w Bydgoszczy staje się i prostszy, i przyjemniejszy.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Jak utylizuje się elektrośmieci?
25-08-2022
Jak utylizuje się elektrośmieci?

Elektrośmieci utylizuje się w wyspecjalizowanych do tego przedsiębiorstwach, które w bezpieczny i legalny sposób je przerabiają. Posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz si...

Więcej -->
Kto skupuje elektrośmieci?
24-08-2022
Kto skupuje elektrośmieci?

Elektrośmieci skupują specjalne przedsiębiorstwa, które zajmują się tego typu odpadami na co dzień. Masz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz się ich pozbyć? Skorzystaj z naszej ...

Więcej -->
Czy można sprzedać elektrośmieci?
23-08-2022
Czy można sprzedać elektrośmieci?

Tak, elektrośmieci można sprzedać. Jeżeli posiadasz dużą liczbę elektroodpadów i chcesz je sprzedać, zgłoś się do nas. Skorzystaj z naszej aplikacji WasteMaster lub zadzwoń. Bez...

Więcej -->
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?
23-08-2022
Ile kosztuje utylizacja świetlówek?

Trudno jednoznacznie odpowiedzieć, ile kosztuje utylizacja świetlówek. Jej cena jest uzależniona od wielu czynników jak np. lokalizacja punktu skupu, ilość odpadu, rodzaju odpad...

Więcej -->
Czy można oddać starą lodówkę na złom?
22-08-2022
Czy można oddać starą lodówkę na złom?

Jak pozbyć się starej lodówki? Starą lodówkę można oddać do firm wyspecjalizowanych w tego rodzaju odpadach. Jeżeli posiadasz sporą liczbę tego typu elektroodpadu, skorzystaj z ...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte tonery?
21-08-2022
Gdzie oddać zużyte tonery?

Zużyte tonery trzeba oddać do specjalnego punktu skupu elektrośmieci. Niektóre z nich znajdują się na terenie sklepów z materiałami eksploatacyjnymi. Oprócz tego sprzedawca, u k...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte żarówki?
19-08-2022
Gdzie oddać zużyte żarówki?

Osoby fizyczne mogą oddać zużyte żarówki do specjalnych punktów skupów lub pojemników. Często takowe znajdują się w sklepach budowlanych i meblowych. Przedsiębiorcy, którzy posi...

Więcej -->
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?
18-08-2022
Ile kosztuje odbiór elektrośmieci?

Wiele osób zastanawia się, ile kosztuje odbiór elektrośmieci. Otóż odpowiedź nie jest taka prosta, jak mogłoby się z początku wydawać. Zazwyczaj bezpłatny odbiór elektroodpadów ...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci z firmy?

Elektrośmieci z firmy najlepiej oddać za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z naszej da...

Więcej -->
Gdzie oddać elektrośmieci?
17-08-2022
Gdzie oddać elektrośmieci?

„Jak oddać elektrośmieci?”, „jak pozbyć się elektrośmieci?” – tego typu pytania ciągle przewijają się przez naszą skrzynkę mejlową. Odpowiadamy: jeśli posiadamy dużą liczbę elek...

Więcej -->
Gdzie oddać starą pralkę?
13-08-2022
Gdzie oddać starą pralkę?

Niektórzy nasi klienci zwracają się do nas z zapytaniem co zrobić z zepsutą pralką. Jeżeli posiadamy znaczącą liczbę tego typu elektroodpadów, wtedy warto skorzystać z naszej ap...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyte świetlówki?
12-08-2022
Gdzie oddać zużyte świetlówki?

Często dostajemy pytanie o to, jak pozbyć się świetlówek. Jeśli posiadacie ich dużą liczbę wtedy warto skorzystać z aplikacji WasteMaster dostępnej na naszej stronie. Jeżeli są ...

Więcej -->
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?
10-08-2022
Ile kosztuje 1 kg elektrośmieci?

Trudno odpowiedzieć jednoznacznie na to pytanie. Na cenę za 1 kg elektrośmieci składa się wiele czynników między innymi rodzaju odpadu czy lokalizacja punktu skupu. Ceny mogą zm...

Więcej -->
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?
09-08-2022
Jak utylizować elektrośmieci w firmie?

Elektrośmieci w firmie najlepiej utylizować za pośrednictwem naszej firmy WasteMaster. Zorganizujemy bezpłatny odbiór elektrośmieci i pomożemy z formalnościami. Skorzystaj z nas...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nigdy nie myślałam, że tak szybko i sprawnie pozbędę się firmowych odpadów elektronicznych w Bydgoszczy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super usługa! To naprawdę odpowiedź na potrzeby przedsiębiorców i właścicieli fabryk. WasteMaster zaoszczędziło mi naprawdę mnóstwo czasu, który mogłem poświęcić swojej firmie. Organizuję odbiór elektrośmieci w Bydgoszczy tylko z ich pomocą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wypełniłem formularz i sądziłem, że od tego momentu czekają mnie wieki czekania na odpowiedź. Myliłem się! Chwila moment i już na moim e-mailu znalazłem kilka ofert wywozu odpadów elektronicznych w Bydgoszczy oraz wycenę moich zużytych lodówek. Niewiarygodne!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super usługa! Bardzo pomogli mi w organizacji odbioru elektrośmieci w Bydgoszczy! Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Wydawało mi się, że stracę mnóstwo czasu szukając najlepszej firmy odbierającej odpady elektroniczne w Bydgoszczy, jednak zostałem pozytywnie zaskoczony! WasteMaster naprawdę robi robotę i oferuje rzetelną obsługę!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?
01-09-2022
Odbiór elektrośmieci od firm – jak wygląda taka usługa?

Niektóre przedsiębiorstwa wytwarzają wyjątkowo sporo elektroodpadów. Utylizacja sprzętu elektrycznego i elektronicznego może wydawać się dla niektórych kłopotliwa. Nic bardziej ...

Więcej -->
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?
25-08-2022
Recykling elektrośmieci – czy można na tym zarobić?

W badaniu przeprowadzonym dla GFK Polonia zrealizowanym dla ElektrEco 20 proc. Polaków przyznało, że zdarzyło im się wyrzucać zużyty sprzęt elektryczny bądź elektroniczny do zwy...

Więcej -->
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?
25-08-2022
Skup elektrośmieci – jakie są aktualne ceny?

Interesuje Cię utylizacja elektroodpadów i chcesz na tym jak najwięcej zyskać? Aby przeprowadzić intratną transakcję kupna-sprzedaży trzeba znać aktualne ceny, które obowiązują ...

Więcej -->
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?
11-08-2022
Bezpłatny odbiór elektrośmieci – czy jest to możliwe?

Często zdarza nam się zmieniać telefon na nowszy model lub raz na jakiś czas wymienić lodówkę. Ale co wtedy zrobić ze starym sprzętem? Już nawet małe dzieci uczą się, że utyliza...

Więcej -->
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?
05-07-2022
Czy odbiór zużytego sprzętu komputerowego jest możliwy?

Przedsiębiorcy, którzy prowadzą własne biura lub działają w branży IT z pewnością znają problem z odbiorem zużytego sprzętu komputerowego. Zapewniamy, że u nas jest on możliwy a...

Więcej -->
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?
01-07-2022
Gdzie oddać zużyty sprzęt AGD?

Osoby gromadzące wyeksploatowane lodówki, mikrofalówki bądź też inne urządzenia elektryczne, zastanawiają się, gdzie oddać zużyty sprzęt AGD? Odpowiedź na to pytanie nie jest tr...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat