Chełmno - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Chełmnie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Chełmnie

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Chełmnie – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Chełmnie, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Chełmnie nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Rodzaje kabli w skupie w Chełmnie - jak można je podzielić?

Podział okablowania na rodzaje jest najczęściej umowny - każdy skup może dowolnie go przekształcać. Jednak robi to zazwyczaj w obrębie dwóch kategorii: zawartości oraz zastosowania. Ze względu na zawartość wyróżniamy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. Stąd wzięły się specjalizacje, takie jak skup kabli miedzianych w Chełmnie lub skup kabli aluminiowych w Chełmnie. Oprócz tego pojawiają się placówki podkreślające przetwórstwo przewodów o konkretnych zastosowaniach: skupy kabli samochodowych w Chełmnie czy skupy kabli elektrycznych w Chełmnie. Inne typy wg. kategorii wykorzystania to: przewody telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Jeśli masz kłopot z określeniem rodzaju swojego okablowania - zadzowń do WasteMaster!

Co konkretnie możemy oddać do skupu kabli w Chełmnie?

Do skupów kabli w Chełmnie przekazujemy oczywiście kable. W tym momencie warto przywołać ich definicję, ponieważ obrazuje nieco budowę tych przedmiotów. Kabel to przewód jednożyłowy lub wielożyłowy, posiadający izolację pomiędzy poszczególnymi żyłami, służy do przewodzenia prądu elektrycznego i jest przygotowany do środowiska, w którym ma funkcjonować. Zatem, jakie właściwie przewody możemy sprzedać na złom kabli w Chełmnie? Chociażby kable AGD, wiązki samochodowe, sznury lampek na choinkę, druty budowlane, przewody energetyczne etc. W zależności od tego, w jakim skupie kabli w izolacji w Chełmnie się znajdziesz, taki odpad możesz w nim zostawić. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach panujących obecnie w skupach kabli w Chełmnie, recyklingu tych materiałów, a także dokumentach niezbędnych do wypełnienia – czytaj dalej!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Chełmnie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Chełmnie są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje właściwości oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Chełmnie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium dostaniemy 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Odbiór i transport kabli na złom w Chełmnie

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zebranych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Chełmnie. WasteMaster to innowacyjna firma organizująca tego typu usługi całkowicie za darmo. Podaj informacje na temat swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my na pewno znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najkorzystniejszego skupu kabli w izolacji w Chełmnie. Pamiętaj jednak o tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Chełmnie nie realizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa) - pamiętaj o oddaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób fizycznych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Chełmnie, wystarczy pokazać dowód osobisty.

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je dwojako. Za pośrednictem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie używając aplikacji WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Chełmnie, którą chcesz zrealizować. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to drogą formularza czy rozmowy telefonicznej, udziel nam najważniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci bezpłatnie wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Chełmnie. W przypadku, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie łatwe. Pobierz ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (razem ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na informację zwrotną! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ogłoszenia. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie bezpłatna!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Chełmnie

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Chełmnie jest bardzo zmienna. Zależy od takich oczywistości, jak ilość czy rodzaj metalu, który zawiera okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najcenniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmieniającym się rynkiem metali. W związku z obecnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku znacząco spadły. W 2021 roku za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to jedynie wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym tematem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszym usługom, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na ekspertów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się kablami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Chełmnie - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najefektywniej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje odpady i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Chełmnie. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Szczerze polecam! Usługi na najwyższym poziomie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco szybko pozbyłem się kabli energetycznych. Zrealizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Chełmnie. Warto korzystać z takich usług!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat