Nakło nad Notecią - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Nakle nad Notecią

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Nakle nad Notecią – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Nakle nad Notecią to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Nakle nad Notecią , który ma za zadanie odmalować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłaca sprzedawać miedź, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Nakle nad Notecią . Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Recykling kabli na złomie w Nakle nad Notecią

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Nakle nad Notecią trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób surowiec wraca do obiegu, a Ty ograniczasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zrealizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Nakle nad Notecią , nie czekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wskażemy Ci najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Nakle nad Notecią ?

Kable zazwyczaj dzielimy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, naturalnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Nakle nad Notecią oraz skupy kabli aluminiowych w Nakle nad Notecią . Do kolejnej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie okablowanie telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Nakle nad Notecią czy skupy kabli elektrycznych w Nakle nad Notecią . Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz zarobić w skupie!

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Nakle nad Notecią ?

Skup kabli w Nakle nad Notecią oczywiście przyjmie od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak dobrze obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Nakle nad Notecią jest również zależna od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o kwotach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca poniższy tekst o złomie kabli w Nakle nad Notecią i dowiedz się wszystkiego!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje opcja rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz skorzystania z naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i zostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje okablowanie oraz stworzą wykaz najkorzystniejszych złomu kabli w Nakle nad Notecią . Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajdziesz ją również na naszej stronie - możesz jej używać bez pobierania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Nakle nad Notecią , a Ty możesz swobobnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Odbiór i transport kabli na złom w Nakle nad Notecią

Jeżeli nie jesteś w stanie wywieźć samodzielnie zebranych przewodów - polecamy skorzystanie z usługi wywozu do skupu kabli w izolacji w Nakle nad Notecią . WasteMaster to innowacyjna firma organizująca tego typu usługi całkowicie bezpłatnie. Podaj dane swojego odpadu, lokalizację oraz preferencje cenowe, a my z pewnością znajdziemy coś dla Ciebie! Do Ciebie należy jedynie wybór najkorzystniejszego skupu kabli w izolacji w Nakle nad Notecią . Pamiętaj jednak o tzw. minimum logistycznym. Często np. skupy kabli miedzianych w Nakle nad Notecią nie realizują wywozu dla ładunków poniżej 200-300 kg. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha gospodarstwa) - pamiętaj o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje kable. W przypadku osób prywatnych realizujących transport na skup kabli miedzianych w Nakle nad Notecią , wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Nakle nad Notecią ?

Najbardziej opłacalnym materiałem w skupach kabli w izolacji w Nakle nad Notecią jest miedź. Ze względu na swoje właściwości i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Nakle nad Notecią można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. A z kolei za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Znaleźli dla mnie rzeczywiście tani skup kabli elektrycznych w Nakle nad Notecią - nie spodziewałam się, że tak sprawnie działają!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują korzystne oferty skupów kabli samochodowych w Nakle nad Notecią . Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Miałam na zakładzie sporo kabli miedzianych, ale nie chciałam żeby się zmarnowały. Wykonałam telefon do WasteMaster, a oni już zajęli się wszystkim, w tym wyszukaniem dobrego skupu kabli miedzianych w Nakle nad Notecią !

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie zawieźć wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil dostałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat