Białystok - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Białymstoku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Bieżące ceny skupu kabli w Białymstoku

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Białymstoku – zapoznaj się z poniższą tabelką. Zawarliśmy w niej aktualne ceny skupu kabli w Białymstoku , które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz dowiedzieć się więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Białymstoku nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,9 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,3 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

W jaki sposób najlepiej zorganizować wywóz kabli na złom w Białymstoku ?

W Polsce zakazuje się wyrzucania odpadów do środowiska naturalnego, co tyczy się również kabli. Nie mogą zostać wyrzucone do zwykłego kosza na śmieci, ponieważ zwykłe sortownie odpadów nie zajmują się tego typu pozostałościami. Jeśli masz niewiele przewodów, możesz oddać je do punktu typu PSZOK. Jednak w przypadku większych ładunków konieczna jest wywózka na złom kabli w Białymstoku . Tam zostaną właściwie przygotowane do recyklingu, a najważniejsze surowce (tzw. żyły) zostaną przekazane do ponownego wykorzystania. Jak zatem najefektywniej zrealizować wywóz do skupu kabli w izolacji w Białymstoku ? WasteMaster jest do tego idealnym narzędziem! Znajdziemy dla Ciebie najdogodniejsze skupy i pomożemy Ci w sfinalizowaniu usługi. Wyszukamy najkorzystniejszy skup kabli w izolacji w Białymstoku - Ty jedynie musisz zaakceptować, którąś z ofert i dokonać płatności za wywóz. Jeśli interesuje Cię jedynie sprzedaż - koszt będzie całkowicie darmowy - zapłacić musisz jedynie za odbiór!

Jakie okablowanie przyjmą w skupie kabli w Białymstoku ?

Warto podkreślić, że różne skupy kabli w Białymstoku przyjmują różne kategorie okablowania. Jest to związane z różnymi sposobami odzysku materiałów oraz różnymi specjalizacjami tego typu miejsc. Jakie przykładowe odpady możesz wywieźć do skupów kabli w Białymstoku ? Przykładowo: wiązki samochodowe zawierające skrzynki bezpiecznikowe (oraz te, które skrzynek nie zawierają), kable pochodzące ze sprzętów AGD, druty budowlane, sieciowe, energetyczne, czy nawet lamki choinkowe! To tylko kilka przykładów, jeśli chcesz dowiedzieć się więcej - skontaktuj się z WasteMaster ! Nasi eksperci zajmują się pozostałościami od lat, z pewnością Ci pomogą. Jeśli jesteś zainteresowany poniższym zagadnieniem, czytaj dalej!

Czy recykling kabli w skupie w Białymstoku ma sens?

Zdecydowanie tak! Kable zawierają mnóstwo przydatnych substancji, które mogą być odzyskane szybko i efektywnie. Na złomie kabli miedzianych w Białymstoku lub w skupach kabli aluminiowych w Białymstoku dzieje magia recyklingu. Odzyskane metale są praktycznie w 100% tak samo sprawne, jak w pierwotnej wersji! Jednak nie wydobywa się podobnie miedzi ani boksytu (z którego wytwarza się Al) oraz zużywa się do procesu utylizacji relatywnie niewiele energii. Na złomie kabli miedzianych w Białymstoku przewody są cięte na kawałki, a następnie urządzenia zdejmują z nich izolację i w ten sposób powstaje granulat miedzi. Jako, że jest on plastyczny - kolejne firmy mogą go dowolnie przetapiać i kształtować. Podobnie się dzieje w przypadku aluminium. Zatem zdecydowanie opłaca się sprzedawać kable na złom. W ten sposób nie tylko zarobisz, ale i wspomożesz środowisko. A ze wszystkim, kompletnie za darmo, pomoże Ci WasteMaster! Zachęcamy do współpracy!

Od czego zależy wysokość kabli w skupie w Białymstoku ?

Cena przewodu na złomie kabli w Białymstoku ulega zmianom w zależności od wielu czynników. Największe znaczenie mają wahania na rynku metali oraz rodzaj i masa dostarczanego okablowania. Jeżeli chcesz zrealizować odbiór ładunku i wywóz na złom kabli miedzianych w Białymstoku , również Twoja lokalizacja ma znaczenie. Żeby pokazać, jak zmienne potrafią być ceny kabli, warto przytoczyć przykład. Podając za naszym raportem cenowym z 2021 roku, za miedziana wiązkę kabli samochodowych, otrzymalibyśmy ok. 16,50 zł/kg netto. Obecnie będzie to już między 11 a 14 zł/kg netto. Zależy to zazwyczaj od sytuacji na rynku metali oraz trudnej sytuacji ekonomicznej. Jeśli chcesz wiedzieć, ile otrzymasz w skupie kabli miedzianych w Białymstoku za swój odpad - zgłoś się do nas! W oparciu o aktualne dane i sytuację rynkową, wycenimy Twoje okablowanie!

Rodzaje przewodów

Istnieją przeróżne typy przewodów. W zasadzie duża część skupów kabli w Białymstoku ma swoją klasyfikację, bazującą na najprostszym rozdziale: na skład żyły przewodu oraz wykorzystanie danego okablowania. W nawiązaniu do pierwszej kategorii, rozróżniamy kable miedziane, aluminiowe, rzadziej ołowiane lub o zmieszanym składzie. Przede wszystkim rodzaj metalu wpływa na cenę danego przewodu. Izolacja jest również istotna, chociaż odgrywa mniej znaczącą rolę - może być zbudowana z kauczuku, polwinitu lub polietylenu. Z tego podziału wynika powstanie skupów kabli miedzianych w Białymstoku oraz skupu kabli aluminiowych w Białymstoku . Jeżeli chodzi o zastosowanie to wyróżniamy przewody budowlane, energetyczne, telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. Oprócz tego, jeszcze takie przewody, które możemy sprzedać do skupu kabli samochodowych w Białymstoku lub skupu kabli elektrycznych w Białymstoku . To, jakim kablem dysponujesz wpływa na wysokość kwoty, którą uzyskasz, zatem pamiętaj o precyzyjnym określeniu swojego odpadu!

W jaki sposób można zamówić usługi oferowane przez WasteMaster?

Usługi, które świadczymy można zamówić na dwa sposoby. Albo za pomocą konwersacji z konsultantem albo samodzielnie używając naszej aplikacji. Pierwszy wariant polega na tym, że to Twój Opiekun Klienta zajmuje się (po krótkim wywiadzie z Tobą) dodaniem i koordynacją Twojego zlecenia. Po wycenie oraz zamieszczeniu w aplikacji ogłoszenia, otrzymasz listę najlepszych skupów kabli w izolacji w Białymstoku . Możesz także pominąć etap rozmowy i zgłosić się do nas za pośrednictwem formularza zgłoszeniowego (kliknij w ofertę - tam znajdziesz i formularz i numer telefonu do konsultanta). Kolejną opcją jest zamieszczenie ogłoszenia samodzielnie - czy to z poziomu przeglądarki, czy pobierając aplikację na telefon. I w tym przypadku Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie ciekawe oferty skupów kabli w izolacji w Białymstoku . W obu wariantach, to Ty decydujesz, z której oferty finalnie skorzystasz!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem przeznaczyć swój czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się śmieciami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Białymstoku - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki tej firmie zaskakująco sprawnie pozbyłem się kabli energetycznych. Zrealizowali nawet wywóz do skupu kabli aluminiowych w Białymstoku . Warto korzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie oddać wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na witrynie WasteMaster żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil dostałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, gdzie oddać wiązki okablowania samochodowego, więc wypełniłem formularz na stronie żeby dowiedzieć się więcej. W kilka chwil otrzymałem wycenę i listę skupów kabli samochodowych w mojej okolicy. Jednym słowem - warto!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon