Warszawa - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Warszawie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Warszawie – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Warszawie, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale zawarte w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli ten cennik skupu kabli w Warszawie, który zawiera aktualne dane na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby ewentualny klient mógł się zorientować, jak wyglądają koszty w skupie kabli w izolacji w Warszawie. Pamiętaj, że oddając okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 16,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,6 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,1 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,8 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak sprzedać przewody na złom kabli w Warszawie? Jak zorganizować wywóz?

Zanim przejdziemy do kwestii sprzedaży, należy podkreślić, że kabli nie można wrzucić do zwykłych odpadów zmieszanych. Jeśli nie jesteś zainteresowany sprzedaniem przewodów, warto zawieźć je do punktu typu PSZOK. Jeśli dysponujesz dużymi ilościami, musisz przewieźć okablowanie na złom kabli w Warszawie lub zorganizować ich wywózkę. Tam zostaną zutylizowane i poddane recyklingowi. Jak zatem najkorzystniej sprzedać lub wywieźć zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Warszawie? Odpowiedzią na Twoje potrzeby może być WasteMaster! Dzięki nam wyszukasz najbardziej opłacalny skup kabli w izolacji w Warszawie w okolicy, nic nie stracisz, a co więcej - możesz powiększyć zysk! Pomożemy Ci w realizacji całego procesu i zbadamy dla Ciebie rynek odpadowy w Twojej okolicy!

Co wpływa na cenę kabli w skupie w Warszawie?

Na cenę przewodów na złomie kabli w Warszawie, wpływa dużo czynników, stąd częste trudności w określeniu precyzyjnej kwoty. Są to niezwykle zróżnicowane wartości zależące od ilości okablowania, rodzaju oraz od bieżącego stanu rynku metali. Ta ostatnia zmienna ma najbardziej widoczny wpływ na wahanie się kosztów sprzedaży odpadów skupom kabli miedzianych w Warszawie. Warto zaznaczyć, że to właśnie za Cu możemy uzyskać najwięcej gotówki. Aby pokazać, jak zmieniają się kwoty za ten materiał, przywołamy konkretny przykład: za wiązki samochodowe bez skrzynek bezpiecznikowych, w 2021 roku otrzymalibyśmy 16,50 zł/kg netto. Obecnie (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to od 11 do 14 zł/kg netto. Jednak nie martw się - monitorowanie rynku oraz złomu kabli miedzianych w Warszawie to nasze zadanie! Zajmiemy się tym za Ciebie!

Ile zapłacisz za usługi od WasteMaster?

Kompletnie nic! Nasze usługi są darmowe i mają przede wszystkim służyć klientowi! Z jakiej przyczyny? Jest to naturalna zachęta do korzystania z naszej aplikacji i naszego doradztwa w sprawie wyszukania złomu kabli miedzianych w Warszawie. Zależy nam na jak najszerszym zasięgu, ponieważ wierzymy, że w ten sposób uda nam się usprawnić gospodarowanie odpadami w Polsce. Im szybciej znajdziesz odpowiedni skup kabli miedzianych w Warszawie, tym szybciej otrzymasz pieniądze, a placówka dostanie materiał do przetworzenia. W ten sposób np. miedź czy aluminium ponownie trafi do obiegu. Z tego powodu nie zapłacisz ani za wycenę, ani za pomoc Opiekuna Klienta!

Co przyjmie skup kabli w Warszawie?

Skupy kabli w Warszawie przyjmują najróżniejsze typy przewodów. Każdy materiał może się przydać, każdy ma trochę inną specyfikę - więc z tego względu należy wiedzieć, co dokładnie chcemy oddać do takich placówek. Przykładowe przewody, które przyjmie skup kabli w Warszawie to: wiązki samochodowe, okablowanie AGD, druty budowlane, kable sieciowe, energetyczne czy sznury choinkowe. Każdy skup ma jakąś konkretną specjalizację, więc uważnie należy przestudiować oferty. Jeśli interesuje Cię temat okablowania i chciałbyś wiedzieć więcej o realizacji ich sprzedaży, cenach i recyklingu - czytaj do końca!

W jaki sposób można zamówić nasze usługi?

Nasze usługi można zamówić na dwa sposoby. Są one dostosowane do zróżnicowanych potrzeb naszych klientów. Możesz wykonać telefon do naszych ekspertów i udzielić informacji o swoim odpadzie. Numer znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię ofertę na naszej witrynie internetowej. Znajdziesz tam również formularz zgłoszeniowy, który możesz wykorzystać zamiast rozmowy z konsultantem. We wszystkich przypadkach, Twój Opiekun Klienta, w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w naszej aplikacji i dokona wyceny kabli. Po czasie, w którym zgromadzi opłacalne oferty od skupów kabli w izolacji w Warszawie, przekaże Ci je na skrzynkę mailową. Jeżeli nie masz problemów z obsługą naszej aplikacji, możesz zamieścić ogłoszenie samodzielnie. Dodaj informacje o kablach, zrób im zdjęcie, a także określ swoje dodatkowe wymagania. Wówczas przydzielony do Ciebie z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia od skupu kabli w izolacji w Warszawie, a Ty będziesz mógł dowolnie spośród nich wybierać. Wszystkie dane o Twoim zleceniu będą przesyłane na Twoją skrzynkę e-mailową. Rozpoczynając z nami współpracę, miej świadomość, że zadowolenie klienta jest dla nas bardzo ważne!

Jak wyglądają kwestie formalne w związku ze sprzedażą kabli do skupu w Warszawie?

Jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), to koniecznie musisz mieć konto w systemie BDO. W innym wypadku grożą Ci bolesne grzywny. Ponadto, jeśli organizujesz odbiór kabli ze swojej lokalizacji, musisz uzupełnić KPO, tak, aby ładunek mógł zostać legalnie przewieziony do skupu kabli miedzianych w Warszawie. Osoby fizyczne muszą w takim wypadku okazać dowód tożsamości. W przypadku wszystkich, trzeba wypełnić KEO, która stanowi dowód legalności utylizacji śmieci w razie kontroli odpowiednich służb. Ponadto osobu fizyczne otrzymają Formularz Przekazania Odpadu, który jest niczym innym, jak dokumentacją transakcji. Do wypełnienia powyższych formalności, konieczna jest znajomość kodów odpadów. Znajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska ze I 2020 roku. Aby właściwie zrealizować sprzedaż bądź wywóz do np. skupu kabli samochodowych w Warszawie, musisz pamiętać o powyższych formalnościach.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem sporo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Warszawie. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka prosta w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie kilka dni!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat