Zambrów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Zambrowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Zambrowie – od czego zależą?

Trudno określić ceny skupu kabli w Zambrowie, ponieważ zależą one od wielu czynników, w tym najbardziej zmiennego popytu na metale zawarte w okablowaniu. Nasi specjaliści stworzyli ten cennik skupu kabli w Zambrowie, który zawiera aktualne dane na temat kosztów kupna i sprzedaży. Ma on służyć temu, aby potencjalny klient mógł się zorientować, jak przedstawiają się koszty w skupie kabli w izolacji w Zambrowie. Pamiętaj, że oddając okablowanie do skupu, zmniejszasz wydobycie, tym samym dbasz o planetę!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,2 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wcześniej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobligowani do wypełniania nieco innych formalności niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić bieżącą ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku organizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Zambrowie, muszą jedynie posiadać dokument tożsamości. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako udokumentowanie legalnego przeprowadzenia utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od placówki skupu kabli samochodowych w Zambrowie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto wspomnieć, że wszystkie te dokumenty wykorzystują kody odpadów. Znajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania pozostałości.

Budowa kabla oraz przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Zambrowie

Budowa okablowania jest istotna, jeżeli chcemy wiedzieć, za co tak naprawdę płaci skup kabli w Zambrowie. Otóż najbardziej wartościowa w przewodzie jest metalowa żyła - im jest jej więcej, tym wzrasta cena w placówce. Izolacja nie jest aż tak istotna, ponieważ zostaje usunięta w procesie recyklingu. Warto przywołać przykłady, tego co weźmie od Ciebie skup kabli w Zambrowie. To bardzo zróżnicowana grupa pzoostałości! M.in. są to wiązki samochodowe, kable AGD i RTV, okablowanie komputerowe, energetyczne, druty budowlane, czy nawet lampki choinkowe. Aby dowiedzieć się więcej o złomie kabli w Zambrowie, cenach czy recyklingu - doczytaj do końca!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Zambrowie

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Zambrowie jest bardzo zmienna. Zależy od takich elementów, jak ilość czy rodzaj metalu, który posiada okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najcenniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmieniającym się rynkiem metali. W związku z aktualnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku znacząco spadły. Rok temu za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to tylko wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym tematem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na specjalistów!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

W związku z tym, że chcemy się jak najlepiej dopasować do preferencji klienta, stworzyliśmy kilka sposobów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Zambrowie). W ten sposobu udzielisz nam danych o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka opcja. Możesz w każdej chwili zwócić się do Opiekuna Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej trafnego skupu kabli aluminiowych w Zambrowie nie zapłacisz ani grosza!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Zambrowie?

Recykling przewodów w skupie kabli w Zambrowie wygląda następująco: przywieziony odpad jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Zambrowie w ten sposób wytwarza się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób materiały są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Spieniężając swoje przewody w skupie, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Zambrowie

W momencie, kiedy nie masz jak wywieźć swoich przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Zambrowie, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zorganizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Zambrowie. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym przejmować. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam precyzyjnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Zambrowie nie organizuje wywózki dla odpadów poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem firm - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo ważne!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Zambrowie jest najlepszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Wyszukali dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Wartościowa usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Zambrowie, który dla mnie znalazł uprzejmy Pan Rafał, jest w sam raz!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne ogłoszenia. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Zambrowie, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą zgodny z prawem biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - warto!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat