Bielsk Podlaski - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bielsku Podlaskim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Bielsku Podlaskim – jakie są ceny?

Zamieszczony niżej cennik skupu kabli w Bielsku Podlaskim ma służyć pomocą we wstępnym szacowaniu kosztów kupna i sprzedaży okablowania. Podane wartości są najświeższe i zgodne z obecnymi wahaniami na rynku, zatem można śmiało wziąć je pod uwagę. Ceny skupu kabli w Bielsku Podlaskim nie są stałe, ponieważ zmieniają się zależności podaży i popytu na dany surowiec. Z tego powodu, warto regularnie kontaktować się z naszymi konsultantami, aby nic nas nie zaskoczyło w skupie kabli w izolacji w Bielsku Podlaskim !
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Bielsku Podlaskim - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że trudno jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim , warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on typu ma duży wpływ. Jednak kluczowym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły spieniężasz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby zobrazować wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty sporo niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to zapewne związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster serio znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o kwotach na złomie kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Przetransportowanie kabli na złom w Bielsku Podlaskim

Samodzielna wywózka przewodów do skupu kabli w izolacji w Bielsku Podlaskim nie zawsze jest możliwa. Jeśli posiadasz zbyt wielkie ilości odpadów, najlepszym rozwiązaniem będzie zorganizowanie transportu do miejsca utylizacji. WasteMaster na pewno Ci to ułatwi! Za darmo znajdziemy najlepsze oferty wywozu w okolicy i pomożemy w sfinalizowaniu umowy. Twoim zadaniem będzie tylko wybór konkretnego skupu kabli w izolacji w Bielsku Podlaskim , który realizuje także odbiór przewodów. Naszym zadaniem będzie dopasować do Ciebie konkretną placówkę - część np. skupów kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne. Jeżeli chcesz przetransportować poniżej 200-300 kg kabli, to usługa nie zostanie wykonana. Ale to nie Twój kłopot! Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntów - pamiętaj o uzupełnieniu KPO, które musisz przekazać kierowcy pojazdu wywożącego Twoje odpady do skupu kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim .

Jakie można wyróżnić rodzaje kabli w skupach w Bielsku Podlaskim ?

Kable zazwyczaj rozdzielamy ze względu na zawartość oraz wykorzystanie. W ramach pierwszej grupy wyróżnimy głównie okablowanie miedziane i aluminiowe. W związku z tym, samoistnie wytworzyły się wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim oraz skupy kabli aluminiowych w Bielsku Podlaskim . Do drugiej kategorii możemy zaklasyfikować wszelkie przewody telekomunikacyjne, sygnalizacyjne, energetyczne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe oraz specjalne. Również w tym przypadku można wyróżnić najrozmaitsze specjalizacje, takie jak np. skupy kabli samochodowych w Bielsku Podlaskim czy skupy kabli elektrycznych w Bielsku Podlaskim . Warto podkreślić, że placówki same ustalają własne podziały, jednak warto wiedzieć, jak określać przewody, które chcemy spieniężyć. W zależności od tego, jakim odpadem dysponujesz, tyle możesz uzyskać w skupie!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz pamiętać o bieżącym uzupełnianiu BDO. Za zaniedbanie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na legalne przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Bielsku Podlaskim . Ponadto takie podmioty otrzymają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto podkreślić, że wszystkie powyższe dokumenty używają systemu kodów odpadów. Są to oznaczenia wymienione w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli chcesz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Bielsku Podlaskim .

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem różnych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po naciśnięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zaopiekują się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Bielsku Podlaskim oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne korzystanie z aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Bielsku Podlaskim . Wszystkim się zajmiemy - Ty musisz tylko podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Bielsku Podlaskim ?

Recykling przewodów w skupie kabli w Bielsku Podlaskim wygląda następująco: przywieziony odpad jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne części, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób surowce są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Sprzedając swoje przewody do skupu, ograniczasz wydobycie metali i nieszczenie środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cierpliwi konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Bielsku Podlaskim oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozpisywał, powiem jedno - naprawdę opłaca się używać WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon