Sokółka - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Sokółce

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Sokółce?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej na uwadze, że ceny skupu kabli w Sokółce, ale i innych pozostałości się zmieniają. Wszystko zależy od podaży i popytu na określone materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Sokółce. W przypadku okablowania, najważniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Sokółce, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,1 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,8 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,7 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,3 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Czy recykling miedzi na złomie kabli w Sokółce ma sens?

Jak najbardziej! Na złomie kabli miedzianych w Sokółce dzieje się prawdziwa magia! W prosty i efektywny sposób, za pomocą maszyn, można uzyskać bardzo wydajny granulat miedziany. Sprzedając okablowanie do skupów kabli w Sokółce nie tylko zarobisz, ale i w pewnym stopniu ograniczysz wydobycie tego metalu. Placówki tego typu zużywają bardzo mało energii w porównaniu do kopalń miedzi czy boksytu. Ponadto sprzedając kable do skupu, wspierasz okoliczne biznesy! WasteMaster zajmie się za Ciebie realizacją całego procesu - naprawdę się na tym znamy!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Sokółce

Oczywistym jest, że skupy kabli w Sokółce wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak szeroka grupa, że warto wymienić kilka przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Sokółce. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, kable komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek choinkowych! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Sokółce. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Podział kabli w skupie w Sokółce na kategorie

Przewody dzielimy na dwie podstawowe kategorie: określające ich zastosowanie oraz zawarty w żyle metal. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić konkretne rodzaje przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego rozdziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się danymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Sokółce czy skupy kabli elektrycznych w Sokółce. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły także powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Sokółce. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - skontaktuj się z WasteMaster!

Jak zrealizować wywóz przewodów na złom kabli w Sokółce?

Jeśli posiadasz duże ilości nadających się do wywozu do np. skupu kabli miedzianych w Sokółce, musisz się zorientować, czy nie ma takiej placówki w Twojej okolicy. Tutaj z pomocą przychodzi WasteMaster – bezpłatnie wyszuka za Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Sokółce (i nie tylko) w Twojej okolicy! Dopasujemy się do Twoich potrzeb i stworzymy dla Ciebie wykaz ofert, które będą Ci odpowiadać. Ty jedynie musisz podjąć decyzję, który skup kabli miedzianych w Sokółce, który będzie Ci odpowiadał. Pamiętaj jednak, że część firm wprowadza sobie tzw. minimum logistyczne. Najczęściej wynosi ono ok. 200-300 kg. Kolejną ważną rzeczą, którą musisz mieć na uwadze jest Karta Przekazania Odpadu. Jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (posiadającym powyżej 75 ha ziemi), musisz dać ten dokument kierowcy, który zabiera Twój ładunek do skupu kabli w izolacji w Sokółce. Osoby fizyczne muszą jedynie pokazać dowód tożsamości.

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz pamiętać o bieżącym uzupełnianiu BDO. Za zaniedbanie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby prywatne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na legalne przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Sokółce. Dodatkowo takie podmioty odbierają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto podkreślić, że wszystkie powyższe dokumenty używają systemu kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli zamierzasz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Sokółce.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na parę sposobów. Można wykonać telefon do naszych konsultantów, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można znaleźć na naszej witrynie, po naciśnięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Sokółce. W czasie rozmowy lub podczas wypełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoim okablowaniu oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta wyśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie prosta - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat zebranych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie czuwał nad Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Sokółce. Możesz pozostawić sprawę wyszukania najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Moim zdaniem 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Sokółce. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znalazłam dzięki ich aplikacji, naprawdę korzystny skup kabli w mojej okolicy! Nie myślałam, że znajdę cokolwiek, a tu taka niespodzianka!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim warsztacie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Konsultant z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować aplikacji na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami wyszukali dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Sokółce - a ja nie musiałam nic robić!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat