Skup zużytych akumulatorów w Białymstoku

Masz pytania? Potrzebujesz wyceny? Zadzwoń
Numer telefonu do kontatku
+48 85 876 5022
Abonament BDO Standard - 199 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO i 10 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Abonament BDO - Premium 399 zł (netto) za miesiąc*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO i 25 wpisów do KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*płatność cykliczna przez okres 12 miesięcy.
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.
\

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Zmiany w cenie złomu akumulatorów w Białymstoku

Sytuacja ekonomiczna i gospodarcza ma duży wpływ na ceny złomu akumulatorów w Białymstoku . Biorąc to pod uwagę, osoby, które dysponują tego rodzaju odpadem, często szukają informacji na temat tego, na jakim poziomie kształtuje się cennik złomu akumulatorów w Białymstoku . Metodą na ustalenie tego faktu jest nasz formularz internetowy. Służy on do darmowej wyceny złomu akumulatorów w dowolnie wybranym miesiącu w roku kalendarzowym.
Ceny
Akumulatory Pb 2,5 zł netto
Akumulatory NiCd 0,4 zł netto
Warunki współpracy

Co warto jeszcze wiedzieć o skupie akumulatorów w Białymstoku ? Przedsiębiorcy wytwarzający odpady na pewno doskonale wiedzą o tym, że każdy z nich jest stosownie skategoryzowany oraz opisany. To podstawa prawna, która pozwala na rozsądną i bezpieczną gospodarkę odpadami. Jeżeli chcemy zamówić skup akumulatorów w Białymstoku to trzeba wiedzieć o tym, że tego typu odpady mają swój konkretny kod w systemie oznaczony cyframi 16 06 – baterie i akumulatory. Dla akumulatorów przyjęło się kody: 16 06 01* (baterie i akumulatory ołowiowe); 16 06 02* (baterie i akumulatory niklowo-kadmowe); 16 06 05 (inne baterie i akumulatory). Warto o tym pamiętać, planując skup zużytych akumulatorów w Białymstoku .

Już na wstępie trzeba podkreślić, że nasza firma jest zainteresowana hurtowym skupem akumulatorów w Białymstoku . W związku z tym mamy konkretne minima logistyczne, które należy osiągnąć, aby móc podjąć z nami współpracę. Wynoszą one: 0,5 Mg dla dostawy oraz 1 Mg dla odbioru. Oczywiście jeśli posiadają Państwo nieco mniejsze ilości, również warto się skontaktować i negocjować warunki. Ofertę skupu zużytych akumulatorów w Białymstoku kierujemy do przedsiębiorstw, zakładów produkcyjnych oraz innych podmiotów wytwarzających odpady w postaci złomu akumulatorów. Nie musisz martwić się o formalności i papierkową robotę, chętnie Ci w tym pomożemy! Razem ustalimy szczegóły, w tym kod odpadu. Dzięki nam skup starych akumulatorów w Białymstoku staje się prostszy! Zobacz sam!

Jeśli interesuje Cię skup akumulatorów żelowych w Białymstoku warto nieco więcej o nich wiedzieć. Stają się one coraz atrakcyjniejsze w niektórych sektorach gospodarki, szczególnie w branży motoryzacyjnej. Czym różnią się akumulatory żelowe od tych klasycznych? W odróżnieniu od kwasowo-ołowiowych ogniw, akumulatory żelowe posiadają żel krzemionkowy, który odpowiada za przewodzenie prądu. W ten sposób zyskują one większą szczelność oraz niepodatność na uszkodzenia. Na skupie akumulatorów żelowych w Białymstoku dowiesz się, że taka konstrukcja zmniejsza ryzyko wycieku żelu z wnętrza akumulatora. Pomimo takich zabezpieczeń tego typu odpady dalej są kwalifikowane jako niebezpieczne i potrzebują specjalnego obchodzenia się z nimi. Dlatego skup złomu akumulatora w Białymstoku należy powierzyć fachowym firmom, które trudnią się jego rzetelną i bezpieczną utylizacją.

Interesuje Cię skup złomu? Akumulatory w Białymstoku , które masz nie dają Ci o sobie zapomnieć, ponieważ powoli kończy się na nie wolna przestrzeń? Warto wiedzieć, że tego typu odpady są klasyfikowane do tych niebezpiecznych, a więc wymagają szczególnej ostrożności, jeżeli chodzi o ich składowanie. Skupy starych akumulatorów w Białymstoku świetnie wiedzą o tym, że uszkodzonych i wyeksploatowanych akumulatorów nie można wyrzucać do zwykłych pojemników na śmieci i trzeba stosownie je uporządkować oraz przetrzymywać. Skup złomu akumulatora w Białymstoku wiąże się z ryzykiem wycieku substancji niebezpiecznych do środowiska przyrodniczego, dlatego ważne jest, aby odpad stosownie zabezpieczyć. Dlatego jeżeli masz spore ilości tego typu złomu, czym prędzej zamów specjalistyczną firmę, która zajmuje się skupem starych akumulatorów w Białymstoku . Możesz to zrobić za pomocą aplikacji lub strony WasteMaster.

Twoja firma chce nawiązać współpracę z dobrym skupem akumulatorów w Białymstoku , ale nie wiesz, od czego zacząć poszukiwania? Zależy Ci na dobrych relacjach i współpracy długookresowej? Jakimi przesłankami się kierować, wybierając skup złomu akumulatora w Białymstoku ? Już nie musisz się nad tym więcej głowić, ponieważ z pomocą przyjdzie Ci WasteMaster. Dzięki oferowanej przez nas aplikacji błyskawicznie porównasz wiele ofert hurtowego skupu akumulatorów w Białymstoku i okolicach. Jednak to nie wszystko! Mamy do zaoferowania również giełdę odpadów, na którą w każdym momencie możesz dodać posiadany przez siebie odpad (w tym przypadku stare akumulatory). Dzięki temu kontrahenci go zauważą i się z Tobą porozumieją. Do tego wszystkiego zalicza się również skup akumulatorów żelowych w Białymstoku . Na pewno najlepiej sam wiesz, które kryterium jest dla Ciebie najważniejsze. Ty decydujesz, czy będzie to kwota, lokalizacja, a może minimum logistyczne? Zobacz sam, to nic nie kosztuje! Skup zużytych akumulatorów w Białymstoku ? Postaw na WasteMaster!

Od czego zależą ceny skupu zużytych akumulatorów w Białymstoku? Warto wiedzieć, że ta wartość jest zmienna i ma na nią wpływ kilka kryteriów, między innymi: rodzaj posiadanego akumulatora, typ ogniw, region, lokalizacja punktu skupu czy ilość posiadanego odpadu (im więcej tym cena wyższa). Rozstrzał cenowy skupu starych akumulatorów w Białymstoku waha się od kilku groszy do kilku złotych (najbardziej wpływa na to typ akumulatora), dlatego rozważając skup, warto poznać aktualne ceny na rynku. Jak dowiedzieć się, na jakim poziomie utrzymują się kwoty skupu złomu akumulatorów w Białymstoku i okolicach? Wystarczy skorzystać z oferowanej przez nas darmowej wyceny odpadu online. Uzupełnij specjalnie przygotowany w tym celu formularz – podaj dane kontaktowe, opisz posiadany odpad, dodaj jego szacunkową wagę i załącz kilka zdjęć surowca. Dzięki temu będziemy w stanie ustalić potrzebne informacje. Kiedy już to zrobimy, skontaktujemy się z Tobą, aby przedstawić Ci kwotę oraz zaoferować najatrakcyjniejszy skup zużytych akumulatorów w Białymstoku . Wszystko jest proste w obsłudze i nie potrzeba dużych umiejętności informatycznych. Sprawdź sam!

Na rynku dostępne są różne rodzaje akumulatorów, które składają się z różnych metali. Główną różnicą między akumulatorami jest zawarty w nich elektrolit. Skup złomu akumulatorów w Białymstoku oferuje różne ceny za 1 kg w zależności od wagi akumulatora i pojemności ogniw galwanicznych (mierzonej w amperogodzinach). Zanim zabierzesz akumulator na skup złomu akumulatorów w Białymstoku, dowiedz się, ile możesz na tym skorzystać!

Nie znalazłeś oferty jakiej potrzebujesz?
Jeśli posiadasz złom, z którym nie wiesz co masz zrobić, a czystość nie jest Ci obojętna - skontaktuj się z nami. W aplikacji WasteMaster znajdziesz skup złomu w Białymstoku, który spełni oba te oczekiwania. Sprawdź i przekonaj się, że warto!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Czy zużyty akumulator można sprzedać?
04-10-2022
Czy zużyty akumulator można sprzedać?

Tak, zużyty akumulator można sprzedać. Najkorzystniej dokona się tego w skupie akumulatorów, gdzie odpad zostanie zważony oraz wyceniony. Bardzo ważny jest jego rodzaj, ponieważ...

Więcej -->
Ile kg ma akumulator?
03-10-2022
Ile kg ma akumulator?

Przy skupie akumulatorów bardzo ważna jest ich waga, nic więc dziwnego, że ludzie często wyszukują ile waży dany akumulator. No właśnie – ile? Odpowiedź brzmi: to zależy. Od cze...

Więcej -->
Ile waży duży akumulator?
02-10-2022
Ile waży duży akumulator?

Pytanie o wagę akumulatora zazwyczaj odnosi się do akumulatorów samochodowych. Jest ono o tyle istotne, o ile uświadomimy sobie, że na skupie akumulatorów recyklerzy wypłacają o...

Więcej -->
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?
01-10-2022
Ile kg ołowiu jest w akumulatorze?

Skup akumulatorów jest gotowy zapłacić za nasz odpad w postaci zużytych akumulatorów. Dlaczego? Co takiego cennego znajduje się w tego typu starych urządzeniach? Między innymi j...

Więcej -->

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?
07-10-2022
Czy kupując nowy akumulator, trzeba oddać zużyty?

Akumulatory znajdują zastosowanie w wielu rodzajach nie tylko pojazdów, lecz także elektronarzędzi. W dzisiejszych czasach są nieodzownym elementem współczesnej techniki. Te kla...

Więcej -->
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?
06-10-2022
Recykling akumulatorów – co warto wiedzieć?

Chyba już większość z nas nie wyobraża sobie codziennego życia bez korzystania ze zdobyczy techniki. Jedną z nich bez wątpienia są akumulatory, które sprawiają, że wiele urządze...

Więcej -->
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?
05-10-2022
Skup akumulatorów – jakie metale znajdują się w akumulatorach?

Wybierając się na skup akumulatorów, warto wiedzieć, jakie metale znajdują się w tego typu urządzeniach. Pozwoli nam to lepiej zrozumieć, co wpływa na wartość złomu akumulatorow...

Więcej -->
Cena akumulatorów na złomie
23-11-2021
Cena akumulatorów na złomie

Rozładowany akumulator, nie pozwalający odpalić samochodu, to niestety zwiastun zbliżających się wydatków. Oczywiście nikt z nas nie chce ich ponosić. Z jakich powodów może paść...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master