Skup złomu - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Serocku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Jak kształtuje się cennik skupu złomu w Serocku?

Cenniki skupu złomu w Serocku są wyjątkowo zróżnicowane - mogą się różnić nie tylko w skali kraju, ale i samych województw! Jest to powiązane z kosztami utrzymania takich instytucji oraz wyglądem lokalnego rynku. Ponadto na wszystkie ceny złomu w Serocku ma wpływ Londyńska Giełda Metali - która w zależności od aktualnej koniunktury, podnosi lub obniża koszty sprzedaży. Zatem co jeszcze kształtuje wygląd cen skupu złomu w Serocku? Ilość odpadu, który przywozisz, jego typ oraz to, jaką ma zawartość lub poziom jego zanieczyszczenia. Także Twoja lokalizacja ma znaczenie - jeśli chcesz zrealizować odbiór złomu, pamiętaj, że im dalej się znajdujesz od danej placówki - tym koszt usługi będzie wzrastał. Aby zobrazować odrobinę cennik skupu złomu w Serocku warto podać przykładowe ceny. Najdroższym matriałem jest żeliwo oraz wsadowa stal poprodukcyjna (N7) - 1400 zł/t netto. Najmniej otrzymamy za złom klasy N10 (cienkie wióry stalowe, blaszki etc.) - 1100 zł/t netto. Jeśli zależy Ci na precyzyjnej wycenie - zadzwoń do WasteMaster - nasi pracownicy wezmą pod uwagę wszelkie zmienne!

Co może powstać w ramach recyklingu złomu?

W momencie, kiedy Twoje odpady trafią do skupu złomu w Serocku są one poddawane segregacji i oczyszczaniu. Określa się ich skład, strzępi się je, opłukuje z zanieczyszczeń i usuwa materiały inne niż stalowe. Po tych wszystkich przygotowaniach, sprzedaje się je i wywozi do hut czy stalowni. Dzięki recyklingowi powstają surowce, z których można wyprodukować rury, cienkie blachy samochodowe, belki do budowy mostów, czy nawet części pralek. Wszystko to powstaje ze stali regularnej i nierdzewnej. Pamiętaj o tym, że po sprzedaniu swoich pozostałości do skupu złomu w Serocku, ograniczasz wydobycie metali i redukujesz energię, którą używa się do ich obróbki. Chronisz planetę i przy okazji możesz zarobić! Żeby oszczędzić jak maksymalnie dużo czasu zgłoś się do WasteMaster - pomożemy Ci całkowicie bezpłatnie!

Dokumenty, które należy wypełnić

Warto pamiętać o kwestiach formalnych dotyczących wywozu odpadów do skupu złomu w Serocku. Są one ważne, chociażby z tego względu, że za ich niedopilnowanie mogą Ci grozić bolesne kary. Przedsiębiorcy oraz niektórzy rolnicy muszą regularnie rejestrować swoje odpady w Bazie Danych Odpadowych. Za nieprwadzenie rejestracji w tym systemie grożą kary nawet do miliona złotych! Osoby fizyczne są zwolnione z tego obowiązku, jednak są zobligowane - jak wszyscy - do wypełniania Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi świadectwo legalności podczas inspekcji. Osoby prywatne powinny również dostać Formularz Przyjęcia Odpadu. Największym producentem złomu są jednak duże zakłady przemysłowe, serwisy samochodowe czy *#*firmy|przedsiębiorstwa*#* budowlane. Jeśli nie jesteś przekonany, jak się zabrać za uzupełnianie BDO - zgłoś się do nas - ze wszystkim pomożemy Ci za darmo!

Jakie wyróżniamy rodzaje złomu?

Najbardziej popularnym podziałem złomu ze względu na to, jak szybko możemy przekształcić dany materiał, jest ten na złom wsadowy i niewsadowy. Pierwszy z nich odznacza się tym, że nie musi być nadprogramowo przekształcany przed sprzedaniem do huty lub stalowni. Jednak niewsadowy musi zostać przerobiony przez skup złomu w Serocku, tak aby nadawał się do dalszej obróbki. Przykładem złomu wsadowego mogą być grube blachy, wióry stalowe, złom do cięcia i ogólnie złom stalowy o dużej objętości. Z kolei odpady niewsadowe, które możemy zostawić w skupie złomu stalowego w Serocku to cienki blachy poamortyzacyjne, konstrukcje, niewielkie wióry stalowe czy szyny kolejowe. Aby łatwiej odczytywać cenniki w skupach złomu w Serocku warto znać podstawowe oznaczenia poszczególnych materiałów. Złom niewsadowy oznaczamy literką "N", wsadowy "W", a żeliwny "ZZ". Ponadto do każdej litery przypisany jest numer - tj. klasa złomu. Za przykład może posłużyć niewsadowa poprodukcyjna blacha o grubości 6 mm - "N-1N".

W jaki sposób najszybciej znajdziesz skup złomu w Serocku?

Najszybciej i najefektywniej znajdziesz skup złomu stalowego w Serocku z pomocą WasteMaster! Wystarczy skontaktować się z nami, udzielić informacji o posiadanym złomie i Twoich preferencjach, a my zajmiemy się resztą! Najczęściej ustalenie konkretnej ceny sprzedaży odpadów metalurgicznych lub skupowania złomu z dojazdem do klienta w Serocku pochłania sporo czasu. Nie tylko trzeba znać lokalny rynek zajmujący się tymi pozostałościami, ale i potrzeba dużo energii, żeby znaleźć te najkorzystniejsze ceny. Aby oszczędzić Ci wysiłku, proponujemy współpracę z WasteMaster – nasi specjaliści nie tylko wycenią Twój złom, ale i stworzą listę takich placówek, z których opłaci Ci się skorzystać. Zachęcamy do kontaktu - za pomocą rozmowy telefonicznej, formularza zgłoszeniowego lub zwyczajnie użyj naszej aplikacji. Podziel się danymi odpadu, wymogami dotyczącymi cen skupu złomu w Serocku, a Twój Opiekun Klienta wprowadzi Twoje ogłoszenie do aplikacji, z której w niedługim czasie pozyska wykaz ciekawych ofert. Jeśli chcesz na własną rękę skorzystać z naszej aplikacji – istnieje taka możliwość! Wówczas Opiekun Klienta, zastępując nieprecyzyjny algorytm, przekieruje do Ciebie najlepsze oferty. W każdym przypadku ostateczna decyzja należy do Ciebie! Pamiętaj, że wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy złomu z odbiorem w Serocku kompletnie za darmo!

Co zostanie przyjęte w skupie złomu stalowego w Serocku?

Zanim przejdziemy do przywoływania przykładów odpadów, które możesz pozostawić w skupie złomu stalowego w Serocku, warto przyjrzeć się poszczególnym kategoriom. Zasadniczo wyróżniamy trzy typy złomu: stalowy, żeliwny oraz kolorowy. Żeliwo jest wysokowęglowym stopem żelaza z węglem - zatem materiały żeliwne również możemy pozostawić w skupie złomu stalowego w Serocku. Zatem taka placówka odbierze od Ciebie wszystkie materiały poprodukcyjne, konstrukcyjne, budowlane, samochodowe, ale nadające się do obróbki technicznej. W takim razie skup złomu stalowego w Serocku może przyjąć następujące materiały: blachy, konstrukcje stalowe, dachówki, puszki, profile ze stali, części maszyn, instalacji elektrycznych, a także elementy trakcji, szyn etc. Oczywiście są to nielicze odpady, które weźmie skup, jednak najważniejszą kwestią jest znajomość zawartości swojego odpadu. Pamiętajmy, że skup złomu w Serocku nie przyjmie od Ciebie zanieczyszczonych elementów metalowych, pokrytych smarami, olejami lub substancjami toksycznymi.

Skup złomu w Serocku - co opłaca się wiedzieć?

Wszyscy producenci złomu są zobligowani prawnie do utylizacji swoich odpadów. Zakazuje się wyrzucania odpadów metalowych w losowe miejsca - grozi za to grzywna do 5 tys. złotych. Dlatego najlepszym rozwiązaniem jest wywózka swoich odpadów do skupu złomu w Serocku. Warto doprecyzować, czym jest ta w zasadzie złom. Są to stare materiały metalowe, które przeznacza się do składowania oraz przetwarzania na nowe materiały. Więc jeśli posiadasz tego typu odpady - nie wahaj się - wywieź je jak najszybciej do skupu złomu stalowego w Serocku, który nie dość, że odda śmieciom świetność, to jeszcze za nie zapłaci! Warto podkreślić, że wyróżniamy różne rodzaje skupów złomu w Serocku - te zajmujące się stalą oraz te składujące metale kolorowe. Stal to inaczej materiały w większości żelazne lub stopy stali, zawierające do kilku procent węgla. Z kolei metalami kolorowymi nazywamy miedź, mosiądz, aluminium, cynk i inne nie zawierające żelaza materiały. Chcesz wiedzieć więcej na temat złomu? Zachęcamy do lektury - z niej dowiesz się wszystkiego!

Zamów usługę skupu złomu z odbiorem w Serocku z WasteMaster!

Wystarczy skontaktować się z nami za pośrednictwem formularza ofertowego, rozmowy telefonicznej lub aplikacji! Pomoc w realizacji tego procesu również jest darmowy! Jednak w kwestii organizacji wywózki do skupu złomu w Serocku musisz być bardzo dokładny w opisie swojego odpadu. Wiele placówek podaje tzw. minimum logistyczne - zazwyczaj najmniejszą ilością odbieraną jest 0,5 t (0,5 Mg). W specjalnych przypadkach, jeśli posiadasz niewiele odpadów, ale Twoja lokalizacja znajduje się na trasie do skupu złomu stalowego w Serocku, mogą one zostać od Ciebie wywiezione, jednak nie jest to zawsze pewne. Następną ważną sprawą jest zabezpieczenie odpadu - jeżeli będzie stwarzał on zagrożenie dla ekipy wywozowej, może nie zostać odebrany. W przypadku cen w skupach złomu z dojazdem do klienta w Serocku warto pamiętać o segregacji - może ona wpłynąć na obniżenie się kosztów. Warto również pamiętać o dokumentach. Jeśli posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem przedsiębiorstwa - musisz uzupełnić i oddać dokument KPO kierowcy, który #*#wywozi Twoje|zajął się wywózką Twoich#*# śmieci. Stanowi on o zgodności z prawem transportu do placówki skupującej. Osoby prywatne muszą tylko okazać dowód osobisty. W razie jakichkolwiek problemów np. z BDO - zadzoń do nas!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Najbliższy skup złomu w w Serocku, był stosunkowo drogi, a ja miałam sporo armatury przemysłowej do zutylizowania. Zadzwoniłam do WasteMaster i w parę chwil znaleźli dla mnie lepszą ofertę!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłam szybko i sprawnie najbliższy skup złomu w Serocku!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie znam się na cenach skupu złomu w Serocku, dlatego kiedy muszę sprzedać puszki stalowe - dzownię do WasteMaster. Jeszcze nigdy mnie nie zawiedli!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelnie podeszli do mojego przypadku. Udało mi się z nimi sprzedać ponad dwie tony cienkich dachówek stalowych. Nie myślałem, że tyle na tym zarobię!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Najbliższe skupy złomu w w Serocku? WasteMaster szuka ich za mnie! Naprawdę mogę się skupić na zarządzaniu przedsiębiorstwem, wszystkie dane zostaną ogarnięte za mnie, a ja muszę jedynie wybrać konkretną firmę i ją opłacić. Warto spróbować!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Fajna usługa, bardzo przydatna współczesnym właścicielom firm, którzy nie mają na nic czasu. Szybko znaleziono dla mnie najlepsze składowisko złomu w w Serocku. Jestem wdzięczna!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Zadzwoniłem do WasteMaster, aby dowiedzieć się ile kosztuje kg złomu stalowego w w Serocku. Uzyskałem wszystkie najpotrzebniejsze informacje i wyszukano mi naprawdę super oferty. Jestem bardzo ukontentowany!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon