Skup złomu - Skup złomu | WasteMaster

Skup złomu w Nasielsku

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Sprzedaż złomu a kwestie formalne

Żeby uniknąć kar finansowych, trzeba przestrzegać określonych przepisów. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub posiadaczem gospodarstwa rolnego (powyżej 75 ha) - koniecznie prowadź aktualną ewidencję pozostałości w Bazie Danych Odpadowych. Kary za brak rejestrowania wytwarzanych odpadów potrafią być naprawdę duże - nawet do miliona złotych! Osoby fizyczne nie muszą prowadzić ewidencji w BDO, jednak są - jak wszyscy wytwórcy złomu - zobowiązani do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej, która stanowi dowód na legalność w razie kontroli. Także osoby prywatne powinny odebrać od skupów złomu w Nasielsku Formularz Przyjęcia Odpadu. Jednak to w większości przedsiębiorcy i wielkie firmy wytwarzają odpady metalowe - z tego powodu należy mieć w pamięci wszystkie formalności. Im większy podmiot, tym większa kara za niedopełnienie formalności!

Jak zrealizować skup złomu z odbiorem w Nasielsku?

W bardzo podobny sposób – skorzystaj z naszych usług, podkreśl to, że szukasz skupu złomu z dojazdem do klienta w Nasielsku, a my wyślemy Ci szacunkową wycenę oraz wykaz placówek. Jednak w przypadku realizacji transportu złomu musisz pamiętać o kilku kwestiach. Po pierwsze: minimum logistyczne – zazwyczaj najmniejszą ilością przewożoną do skupu złomu w Nasielsku jest 0,5 Mg (ton). W nietypowych przypadkach – jeśli Twoja lokalizacja znajduje się na trasie ciężarówki transportowej – możliwa jest realizacja wywozu mniejszych ładunków, jednak to już wymaga osobnego ustalenia. Ponadto materiały muszą być posegregowane i właściwie zabezpieczone, jeśli bezpieczeństwo personelu zajmującego się wywozem odpadów do skupu złomu stalowego w Nasielsku będzie zagrożone – firma może odmówić współpracy bądź podwyższyć koszty usługi. Jeśli chodzi o kwestie formalne: przedsiębiorcy oraz osoby posiadające gospodarstwo rolne powyżej 75 ha – muszą oddać wypełnioną Kartę Przekazania Odpadu kierowcy pojazdu, który wywozi odpady do skupu złomu stalowego w Nasielsku. Osoby prywatne muszą jedynie okazać dowód tożsamości. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji odbioru złomu – rozpocznij pracę z WasteMaster! Nasze usługi skutecznie zoptymalizują zarządzanie Twoim złomem!

W jaki sposób wyszukasz korzystne skupy złomu w Nasielsku?

WasteMaster pomoże Ci w jak najszybszym znalezieniu korzystnych skupów złomu stalowego w Nasielsku. Wystarczy zgłosić się do nas za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego. Istnieje także opcja samodzielnego skorzystania z naszej nowatorskiej aplikacji. Udziel nam informacji o swoich śmieciach, a nasi pracownicy}konsultanci zrealizują wycenę i znajdą dla Ciebie najbardziej opłacalne skupy złomu z dojazdem do klienta w Nasielsku! Utworzą w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i zbiorą najbardziej pasujące propozycje od instytucji skupujących. W przypadku jeśli podjemiesz decyzje o samodzielnym skorzystaniu z aplikacji - to Ty zamieszczasz ogłoszenie i zdjęcia, a Twój Opiekun Klienta zajmuje się moderowaniem zgłoszeń i kierowaniem najkorzystniejszych z nich na Twoje konto. W każdym przypadku to Twoja decyzja dotycząca wyboru skupu złomu stalowego w Nasielsku jest wiążąca. Nie zmuszamy Cię do niczego, a nasze usługi są całkowicie darmowe. Naszym zadaniem jest maksymalne przyspieszenie całego procesu oraz przedstawienie szerokiej oferty skupów z odbiorem w Nasielsku. W razie jakichkolwiek wątpliwości dzwoń do WasteMaster! Numer i formularz znajdziesz w interesującej Cię ofercie na naszej witrynie.

Co otrzymamy w wyniku recyklingu złomu?

Recykling w początkowej formie ma miejsce już w skupie złomu w Nasielsku, gdzie w zależności od tego, czy jest wsadowy bądź niewsadowy, jest czyszczony, składowany i strzępiony. Sortuje się go, a następnie pozbawia elementów niestalowych. Następnym etapem jest przygotowanie do sprzedaży oraz przekazania surówki do hut i stalowni. W wyniku działania tych zakładów możemy otrzymać (ze stali i stali nierdzewnej) blaszki do samochodów, rury, belki wykorzystywane do budowy mostów, a nawet części do pralek. Oddając materiały do skupów złomu w Nasielsku nie tylko postępujesz słusznie z punktu widzenia ekonomii, ale także przyczyniasz się do zmniejszenia wydobycia metali, czy eksploatacji przyrody. Warto oddawać swój złom do placówek zajmujących się recyklingiem - jeśli chcesz znaleźć tę najkorzystniejszą - zadzwoń do nas! Wyszukamy za darmo najbardziej opłacalne placówki!

Jakie wyróżniamy kategorie złomu?

Złom stalowy dzielimy na poszczególne kategorie, które są uzależnione od jego wymiarów oraz procentowej ilości danego metalu. Dodatkowo wyróżniamy złom wsadowy i niewsadowy. Do pierwszego typu zaliczamy wszystkie odpady, które są gotowe do użycia w procesie stalowniczym, bez wcześniejszego przygotowywania. Złomem wsadowym może być np. blacha, złom do cięcia, gruby złom wsadowy czy grube wióry stalowe. Z kolei niewsadowy wymaga wcześniejszego przygotowania do obróbki w skupie złomu w Nasielsku. Do tej kategorii zaliczamy cienkie blachy poamortyzacyjne, cienkie konstrukcje stalowe, czy szyny kolejowe. Warto kojarzyć oznaczenia wykorzystywane w skupach złomu stalowego w Nasielsku, ponieważ ułatwi to odczytywanie, chociażby cennika. Czyli metale wsadowe oznacza się literą „W” i liczbą oznaczającą klasę, żeliwo „ZZ”, a niewsadowy – literą „N”. Ponadto wyróżnia się także stal poprodukcyjną niewsadową, w której po numerze również występuje litera, jak np. N-1N – czyli złom blaszany poprodukcyjny do grubości 6 mm

Cennik skupu złomu w Nasielsku

Ceny skupu złomu w Nasielsku to dość złożona kwestia, zależna od wielu czynników. Głównie to, ile odpadów metalowych dostarczysz na złom, się liczy. Drugim ważnym kryterium jest typ złomu. Wsadowy zawsze będzie sprzedawany po wyższych cenach niż niewsadowy, ponieważ ten pierwszy nadaje się do bezpośredniej przeróbki w piecu hutniczym. Według cenników skupu złomu w Nasielsku, które skonstruowaliśmy na podstawie zapisanych transakcji – najbardziej opłacalnym materiałem stalowym jest stal wsadowa o oznaczeniu 7N – czyli poprodukcyjna – osiąga 1400 zł/t netto. Najtańsze są wióry stalowe, cienkie blachy poamortyzacyjne oznaczane N10, za które możemy dostać 1100 zł/t netto. Jednak oprócz masy, rodzaju, stopnia zanieczyszczenia, także zewnętrzne czynniki wpływają na wysokość cen skupu złomu w Nasielsku. Przekształcone metale są odsprzedawane hutom i innym podmiotom jako surówki, więc w zależności od tego, jak kształtuje się popyt na metale oraz jaka jest sytuacja na Londyńskiej Giełdzie Metali, taka będzie cena w skupie. Jeżeli organizujesz skupowanie złomu z dojazdem do klienta w Nasielsku, miej na uwadze to, że im dalej od placówki znajduje się Twoja lokalizacja, tym bardziej wzrośnie kwota za usługi. Jeśli potrzebujesz dokładnej wyceny swoich odpadów – skontaktuj się z nami – nasi specjaliści mają lata doświadczenia!

Skup złomu w Nasielsku - co musisz wiedzieć?

Z pewnością zdajesz sobie sprawę z tego, że wyrzucanie złomu w losowe miejsca jest zabronione. Za takie działania grożą grzywny rzędu 5 tys. złotych. Tak wysokie grzywny są nakładane głównie po to żeby odstraszyć od zakładania dzikich wysypisk. Zwłaszcza złom - czyli wszystkie materiały metalurgiczne, które zostały zużyte i można je przekazać do punktu recyklingu - może wyrządzić dużą krzywdę, zarówno człowiekowi, jak i środowisku. Zatem jeśli posiadasz takie odpady, najlepszym rozwiązaniem byłoby wywiezienie ich do skupu złomu w Nasielsku. Istnieje parę rodzajów takich instytucji, w zależności od tego, jakie metale przekształcają. Wyróżniamy skup złomu stalowego w Nasielsku i placówki skupujące metale kolorowe. W pierwszym z wymienionych możemy pozostawić wszelkie materiały stalowe i stopy stalowe - muszą zawierać w większości żelazo i do dwóch procent węgla. Do placówek skupujących metale kolorowe możemy wywieźć wszystkie metale nieżelazne - miedź, mosiądz, aluminium etc. Jeżeli kwestie ekologiczne są dla Ciebie mniej istotne, to warto podkreślić, że za w zasadzie każdy materiał dostarczony do skupu złomu w Nasielsku możesz otrzymać pieniądze! Chcesz się dowiedzieć, co jest najbardziej opłacalnym odpadem do sprzedaży? A może chcesz wiedzieć więcej o recyklingu złomu? Jeśli tak, to zachęcamy do czytania!

Materiały, które przyjmie od Ciebie skup złomu stalowego w Nasielsku

W związku z tym, że istnieją dwie odmiany skupów złomu w Nasielsku, możemy wyróżnić poszczególne kategorie samego materiału. Stal, żeliwo lub metale kolorowe. Żeliwo to innymi słowy wysokowęglowa stal, która zawiera bardzo dużo węgla, w związku z czym jest niezwykle cenna. Do skupu złomu stalowego w Nasielsku możesz zawieźć wszelkie stalowe puszki, dachówki, profile, konstrukcje, instalacje elektryczne, a nawet trakcje kolejową czy szyny. Najczęściej to duże zakłady przemysłowe, produkcyjne, firmy budowlane oraz serwisy samochodowe wytwarzają tego rodzaju odpady. Są to nieliczeprzykłady tego, co możesz zawieźć do skupu złomu stalowego w Nasielsku - jest bardzo prawdopodobne, że Twój odpad nie został wymieniony. W razie wszelkich wątpliwości warto skontaktować się z WasteMaster - bezpłatnie udzielimy Ci potrzebnych wskazówek. Jednak nie wszystko zostanie zabrane przez skup złomu stalowego w Nasielsku - odpady pokryte niebezpiecznymi substancjami, olejami, toksynami nie zostaną przyjęte.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Klienci pytają również o:

Kiedy wzrosną ceny złomu?
13-09-2022
Kiedy wzrosną ceny złomu?

Zastanawiasz się, kiedy wzrosną ceny złomu, żeby jak najwięcej na nim zyskać? Otóż gdyby odpowiedź na to pytanie była taka prosta, każdy z nas mógłby się łatwo wzbogacić na tego...

Więcej -->
Jakie GTU na złom stalowy?
12-09-2022
Jakie GTU na złom stalowy?

Masz złom stalowy? Jakie GTU na niego obowiązuje? W przypadku rozliczania się z tego typu odpadu w polu GTU trzeba wpisać GTU 05, a więc „odpady inne niż niebezpieczne zawierają...

Więcej -->
Dlaczego złom drożeje?
11-09-2022
Dlaczego złom drożeje?

Zastanawiasz się, dlaczego złom drożeje? Ma na to wpływ wiele zmiennych, które trudno jest przewidzieć, jak chociażby aktualny popyt i podaż tego surowca, inflacja czy spadek gl...

Więcej -->
Czy ceny złomu wzrosną?
10-09-2022
Czy ceny złomu wzrosną?

Wiele osób zastanawia się, czy ceny złomu wzrosną lub ile kosztuje stal na złomie. Prawda jest taka, że bardzo trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie, ponieważ wartość ...

Więcej -->
Czy złom stalowy jest odpadem?
09-09-2022
Czy złom stalowy jest odpadem?

Tak, złom stalowy jest odpadem i stanowi odpad również w rozumieniu Ustawy o odpadach. Oznacza to, że posiada on swój własny kod odpadu, który jest potrzebny do oznaczenia go pr...

Więcej -->
Kiedy sprzedawać złom stalowy?
08-09-2022
Kiedy sprzedawać złom stalowy?

Wiele przedsiębiorców zastanawia się, kiedy sprzedawać złom stalowy. Jaka pora w roku kalendarzowym jest do tego najodpowiedniejsza? Okazuje się, że odpowiedź na to pytanie nie ...

Więcej -->

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Prowadzę duży serwis samochodowy i często muszę utylizować blachy stalowe. Nie sądziłem, że mogę na nich zarobić aż tyle - dopiero pracownicy z WasteMaster mi doradzili i to bez zapłaty z mojej strony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałem, że *#*jst coś takiego jak|istnieją*# mobilne skupy złomu, ale dzięki WasteMaster miałem możliwość skorzystania z ich oferty. To naprawdę wartościowe usługi i w dodatku są całkowicie darmowe!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa! Pan Rafał dokładnie określił mi najbliższe składowisko złomu w w Nasielsku, w którym najmniej przepłacę. Polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Profesjonalna obsługa! Znaleźli najbliższy skup złomu w w Nasielsku w zaledwie kilka chwil!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie jestem ekspertem jeśli chodzi o złom, dlatego w kwestii cen i najkorzystniejszych skupów złomu zawsze wolę iść po poradę do konsultantów z WasteMaster - naprawdę znają się na rzeczy!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Rzetelna usługa - dowiedziałam się wszystkiego! Od tego, po ile jest złom gruby w w Nasielsku, po wskazówki, z jakich skupów najlepiej korzystać. Satysfakcja gwarantowana!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Prowadzę niewielki mobilny skup złomu w w Nasielsku i dzięki współpracy z WasteMaster skierowano do mnie naprawdę wielu klientów. Absolutnie mi się to opłaciło!

Ocena 5/5

Blog

Chętnie dzielimy się tym co nowe i według nas ciekawe;)

Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?
13-09-2022
Najbliższy skup złomu – jak go znaleźć?

Złom może się okazać ciekawym sposobem na zastrzyk dodatkowej gotówki. Żeby intratnie sprzedać tego typu odpad, warto znać jego aktualne ceny oraz mieć siatkę kontaktów z osobam...

Więcej -->
Ile kosztuje kg złomu stalowego?
13-09-2022
Ile kosztuje kg złomu stalowego?

Obecnie wielu przedsiębiorców handlujących odpadami zastanawia się, ile kosztuje złom. Okazuje się, że odpowiedź często nie jest taka jednoznaczna, jak mogłoby się na początku w...

Więcej -->
Rodzaje i podział złomu
05-04-2022
Rodzaje i podział złomu

Jak dzielimy odpady złomu stalowego? Ze względu na powstawanie odpadu złom stalowy możemy podzielić na:– odpady produkcyjne- czyli odpady powstające w efekcie wytwarzania ...

Więcej -->
Od czego zależy cena złomu
28-03-2022
Od czego zależy cena złomu

Jak wygląda dokładnie cena złomu? Aby ustalić dokładną cenę złomu, należy przede wszystkim określić jaki rodzaj złomu posiadamy. Jeżeli nie jesteśmy pewni, jaką kategorie posiad...

Więcej -->
Cena felgi stalowej na złomie
04-01-2022
Cena felgi stalowej na złomie

Firmy zajmujące się recyklingiem, często przyjmują różnego rodzaju surowce. Z uwagi na to, warto dowiedzieć się, jaka jest cena felgi stalowej na złomie, aby móc pozbyć się tego...

Więcej -->
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?
13-12-2021
Ile wynosi podatek od sprzedaży złomu?

Na wielu forach internetowych pojawia się pytanie, ile wynosi podatek od sprzedaży złomu? Posiadanie wiedzy z tego zakresu, pozwala uniknąć błędów w prawidłowym rozliczeniu się ...

Więcej -->
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat