Wałbrzych - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Wałbrzychu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Wałbrzychu – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Wałbrzychu to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Wałbrzychu, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Wałbrzychu. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,4 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,2 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,8 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,9 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Odzysk kabli na złomie w Wałbrzychu i jego rola

Odzysk metali z przewodów na złomie kabli miedzianych w Wałbrzychu jest bardzo ważny. Za pomocą relatywnie małego zużycia energii, otrzymujemy wydajne surowce. Dzięki sprzedaży okablowania do skupów kabli w Wałbrzychu nie tylko zarobisz, ale i przyczynisz się do zreadukowania wydobycia miedzi i boksytu (z którego wytwarza się aluminium). Nie czekaj - skorzystaj z usług WasteMaster i znajdź najlepsze oferty!

Wywózka kabli na złom w Wałbrzychu - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Wałbrzychu lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zrealizować odbiór przewodów ze swojej okolicy. Aby ułatwić sobie ten proces, warto skorzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Wałbrzychu, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam dane swojego odpadu oraz adres - reszta jest naszym zadaniem! Pamiętaj jednak o precyzyjnym opisaniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście transportu na skup kabli w izolacji w Wałbrzychu. Część firm zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o wypełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia legalny transport do placówki utylizacyjnej. Osoby fizyczne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Co najbardziej się opłaca sprzedawać w skupie kabli w Wałbrzychu?

Najbardziej opłaca się spieniężać miedź w skupie kabli w izolacji w Wałbrzychu. Jest ona zawsze najdroższa, ponieważ jest najsolidniejszym i jednym z najpopularniejszych metali wchodzących w skład okablownaia. Za miedziane wiązki samochodowe możemy otrzymać na złomie kabli miedzianych w Wałbrzychu od 11 do 14 zł/kg netto. Z kolei za sam przewód miedziany (w zależności od tego ile żył posiada) od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze: od 1 do 3 zł/kg netto. Jak sam widzisz, można wyróżnić szerokie przedziały cenowe. Dlatego jeśli potrzebujesz pomocy w wycenie okablowania - nie zwlekaj i zgłoś się do nas!

Podział kabli w skupie w Wałbrzychu na kategorie

Przewody dzielimy na dwie główne kategorie: określające ich zastosowanie oraz zawarty w żyle metal. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić następujące rodzaje przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego rozdziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się danymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Wałbrzychu czy skupy kabli elektrycznych w Wałbrzychu. Jeżeli chodzi o podział ze względu na skład, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły również powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Wałbrzychu. Masz problem z określeniem kategorii swojego okablowania? Nie czekaj - zadzwoń do nas!

Jak wygląda budowa kabla? Jakie przewody można oddać do skupu kabli w Wałbrzychu?

Przewody, co istotne w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Wałbrzychu, są zbudowane z żył. Są to metalowe wiązki otulone izolacją. To, ile żył posiada dany przewód wpływa na cenę w skupie kabli w Wałbrzychu - im więcej żył, tym więcej metalu, tym korzystniejsza kwota sprzedaży. Dla wstępnego rozeznania, warto również pokazać konkretne przykłady okablowania, które można sprzedać na złom kabli w Wałbrzychu. Np. są to wiązki samochodowe, okablowanie RTV i AGD, przewody komputerowe, energetyczne czy światełka na choinkę. Jest to bardzo zróżnicowana grupa odpadów. Chcesz dowiedzieć się o niej więcej? Zachęcamy do czytania!

Jakie zmienne wpływają na ceny kabli w izolacji w skupie w Wałbrzychu?

Ceny na złomie kabli miedzianych w Wałbrzychu ( i nie tylko!) ulegają ciągłym zmianom. Głównie jest to "zasługa" rynku metali. Sprzedajemy bowiem kabel, jednak jego najważniejszą częścią jest oczywiście metalowa żyła. To ile go jest oraz jaki rodzaj chcesz upłynnić także ma znaczenie, jednak zauważalne wahania powoduje właśnie uzależnienie od rynku handlu metalami. Dla zobrazowania: w 2021 roku za wiązkę samochodową skup dałby ok. 16-16,50 zł/kg netto, a teraz to już tylko 11-14 zł/kg netto. To z kolei może zależeć od obecnego kryzysu energetycznego lub inflacji. Dla własnej wygody użyj WasteMaster, jesteśmy doświadczeni w badaniu rynku! Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie zastanawiam się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim znalazłam skup kabli w izolacji w Wałbrzychu, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Naprawdę przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Wałbrzychu. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat