Świebodzice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Świebodzicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Świebodzicach – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Świebodzicach to kluczowe informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych ekspertów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Świebodzicach, który ma za zadanie odmalować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Świebodzicach. Pamiętaj, że wywożąc kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 13,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,5 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,2 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,7 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,5 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Świebodzicach?

Skup kabli w Świebodzicach oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet lampki choinkowe. Są to jedynie arbitralnie wybrane przykłady, jednak dobrze obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także podkeślić, że cena, którą podyktuje nam skup kabli w Świebodzicach jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od ilości metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o odzyskiwaniu metali? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Świebodzicach i dowiedz się najważniejszego!

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można wyszukać na naszej witrynie, po kliknięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Świebodzicach. W czasie rozmowy lub podczas uzupełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o samodzielnym korzystaniu z aplikacji - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub ściągasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat posiadanych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Świebodzicach. Możesz pozostawić sprawę znalezienia najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie bezpłatnie!

Wywóz przewodów na złom kabli w Świebodzicach

Jeśli posiadasz za dużo starych przewodów, najrozsądniejszym rozwiązaniem tego problemu będzie zorganizowanie wywozu do skupu kabli w izolacji w Świebodzicach. WasteMaster w krótkim czasie zrealizuje cały proces za Ciebie! Bez pobierania opłat wyszukamy odpowiednią ofertę skupu kabli w izolacji w Świebodzicach, który realizuje także usługi transportowe. Musisz jedynie podać nam dane swojego odpadu oraz określić swoje wymagania. W kontekście wywozu odpadów musisz mieć na uwadze tzw. minimum logistyczne. Jest to minimalna masa, jaką firmy wywożą np. do skupu kabli miedzianych w Świebodzicach. Często jest to 200-300 kg. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy albo rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha ziemi - musisz wypełnić i przekazać kierowcy KPO. Jednak z tym wszystkim pomoże Ci WasteMaster - znajdziemy dla Ciebie taki skup kabli miedzianych w Świebodzicach, w którym nie przepłacisz za transport!

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Świebodzicach? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Świebodzicach można otrzymać wartościowe substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Świebodzicach, są one cięte na części i obierane z izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, ograniczasz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi lokalnych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zarobić! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najlepsze oferty!

Dlaczego ceny w skupach kabli w Świebodzicach ulegają wahaniom?

Dzieje się tak, ponieważ ceny na przykład na złomie kabli miedzianych w Świebodzicach są zależne od sytuacji gospodarczej. Główną przyczyną zauważalnych wahań wysokości cen w skupach, jest właśnie zmieniający się rynek metali. Jak wiadomo, skupy po przerobieniu i odzyskaniu np. miedzi, chcą ją sprzedać. Jeżeli sytuacja na rynku jest niekorzystna, muszą to zrobić po niższych cenach, co wpływa na wysokość kwoty w cenniku takiej placówki. Warto zobrazować tę sytuację na przykładzie. Otóż w 2021 roku, zgodnie z naszym raportem cenowym, za wiązkę miedzianych kabli samochodowych otrzymałbyś ok. 16 zł/kg netto. Obecnie jednak (prawdopodobnie w związku z inflacją lub kryzysem energetycznym) jest to już tylko 11-14 zł/kg netto. Zatem spadek jest zauważalny. Jeżeli nie masz czasu na śledzenie zmian na rynku - WasteMaster jest idealnym rozwiązaniem! Zajmiemy się za Ciebie wyborem najlepszej okazji na sprzedaż okablowania! Jeśli chcesz wiedzieć więcej na ten temat - zachęcamy do odwiedzenia naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Kwestie formalne

Jako, że w Polsce panuje surowe prawo dotyczące kontroli utylizacji odpadów - zdecydowanie lepiej go przestrzegać. Zwłaszcza jeśli przynależysz do wyżej wymienionej grupy rolników i przedsiębiorców - grzywny potrafią być bardzo bolesne. Należy przede wszystkim nie zapominać o aktualnej ewidencji śmieci w BDO. Osoby prywatne są z tego zwolnione. Jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadów, która jest dowodem na korzystanie z usług skupu kabli w izolacji w Świebodzicach w razie kontroli. Także osoby z tej grupy dostaną FPO, który będzie udokumentowaniem transakcji. Wszystkie powyższe formularze posługują się systemem kodów i oznaczeń numerycznych wprowadzonych przez Rozporządzenie Ministra Środowiska. Przykładowy kod to 17 04 10 oznaczający kable (jako osobne urządzenia) o właściwościach niebezpiecznych. Pamiętaj o zapoznaniu się z wszystkimi formalnościami jeszcze przed *rozpoczęciem współpracy np. ze skupami kabli samochodowych w Świebodzicach!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak najefektywniej pozbyć się okablowania samochodowego, ale całe szczęście znalazłam w necie WasteMaster. Szybko wycenili moje odpady i znaleźli dla mnie tani skup kabli samochodowych w Świebodzicach. Jestem pod wrażeniem!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki aplikacji od WasteMaster mogłem na bieżąco śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Świebodzicach - wielka zaleta!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Uczynni konsultanci załatwili dla mnie transport do skupu kabli miedzianych w Świebodzicach oraz wycenę mojego okablowania. Warto było skorzystać z ich usług!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka prosta w użyciu!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat