Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Kamiennej Górze

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Recykling kabli na złomie w Kamiennej Górze

Jest to niezwykle efektywny proces. Na złom kabli miedzianych w Kamiennej Górze trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest prawie tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób materiał wraca do obiegu, a Ty ograniczasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Kamiennej Górze, nie czekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Formalności i dokumenty

Aby legalnie sprzedać swoje przewodu skupom kabli w izolacji w Kamiennej Górze musisz spełnić kilka formalności. W nawiązaniu do poprzednich akapitów - rolnicy i przedsiębiorcy muszą wypełnić oprócz KPO (w przypadku organizowania odbioru przewodów), ale i BDO. Następnie - tak jak w przypadku osób fizycznych - muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadowej, która jest dowodem w razie kontroli. Osoby fizyczne powinny jeszcze dostać od skupu kabli samochodowych w Kamiennej Górze Formularz Przekazania Odpadu. Każdy z powyższych dokumentów wykorzystuje kody wprowadzone przez Ministra Środowiska. 17 04 11 to kabel będący samodzielnym urządzeniem, a 17 04 10 - to ten sam przewód tylko o właściwościach niebezpiecznych. Kodów jest dużo więcej, jeśli chcesz je poznać, odsyłamy do Rozporządzenia Ministra Środowiska z 2020 roku.

Jak się korzysta z naszych usług?

Zamówić nasze usługi można na kilka sposobów. Można wykonać telefon do naszych pracowników, wysłać formularz zgłoszeniowy lub samodzielnie zamieścić ogłoszenie w aplikacji WasteMaster. Numer telefonu i formularz można znaleźć na naszej witrynie, po kliknięciu w interesującą Cię ofertę złomu kabli w Kamiennej Górze. W czasie rozmowy lub podczas wypełniania formularza, musisz udzielić nam informacji o swoich przewodach oraz preferencjach. Przydzielony do Ciebie Opiekun Klienta odeśle Ci wycenę oraz najkorzystniejsze oferty skupów w okolicy. Jeżeli podejmiesz decyzję o używaniu aplikacji indywidualnie - sytuacja jest równie łatwa - otwierasz ją w przeglądarce lub pobierasz na telefon, dodajesz zdjęcia i informacje na temat zebranych kabli i to wszystko! Opiekun Klienta będzie opiekował się Twoim zleceniem i kierował do Ciebie tylko oferty od korzystnych skupów kabli aluminiowych w Kamiennej Górze. Możesz pozostawić sprawę znalezienia najlepszej placówki WasteMaster - wszystkim się zajmiemy i to absolutnie za darmo!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Kamiennej Górze?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny pojawiające się np. na złomie kabli miedzianych w Kamiennej Górze. Są to bardzo niestałe wartości, które na przestrzeni kilku miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Z jakiej przyczyny tak się dzieje? Głównym winowajcą jest rynek metali. Ponieważ najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej rodzaj generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najlepszych cenach. Inne rodzaje - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście ilość dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć casus wiązek samochodowych, które rok temu można było sprzedać za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami w gospodarce i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chcesz wiedzieć od czego zależą kwoty dyktowane przez skupy, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Co musisz wiedzieć o skupach kabli w Kamiennej Górze?

Skup kabli w Kamiennej Górze oczywiście odbierze od Ciebie okablowanie. Jednak jakie konkretnie? Np. wiązki samochodowe, druty budowlane, przewody AGD i RTV, energetyczne, ale i nawet światełka choinkowe. Są to jedynie wybrane wybrane przykłady, jednak adekwatnie obrazują zróżnicowanie tej grupy odpadów. Warto także dodać, że cena, którą poda nam skup kabli w Kamiennej Górze jest również uzależniona od ilości żył w przewodzie. Inaczej mówiąc - od masy metalu, który znajduje się pod izolacją. Chcesz wiedzieć więcej o cenach w skupie? A może o recyklingu? Doczytaj do końca podany tekst o złomie kabli w Kamiennej Górze i dowiedz się najważniejszego!

Co sprzedasz najkorzystniej w skupie kabli w Kamiennej Górze?

Najbardziej opłacalnym metalem do sprzedaży jest miedź. Ze względu na swoje wyjątkowe właściwości i łatwość przetwarzania, jest ona najbardziej pożądana na runku metali. Należy pamietać, że skupy kabli w izolacji w Kamiennej Górze spieniężają później odzyskane materiały. Aby pokazać, jak bardzo opłaca się sprzedawać miedź, warto porównać ją z o wiele tańszym aluminium. Na złomie kabli miedzianych w Kamiennej Górze za wiązki samochodowe moglibyśmy otrzymać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel miedziany od 3 do 7 zł/kg netto. Jednak w przypadku okablowania aluminiowego są to kwoty od 1 do 3 zł/kg netto. Wynika to z mniejszej podatności tego metalu na przetwarzanie. Jak sam z pewnością zauważyłeś - różnica jest znacząca! Jeśli chcesz być przekonany co do ceny swojego okablowania - skontaktuj się z WasteMaster!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Kamiennej Górze, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Kamiennej Górze jest najtańszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Wyszukali dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie jedna rozmowa i już mam cały proces realizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Kamiennej Górze za sobą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam na co narzekać. Spełnili wszystko, do czego się zobowiązali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem naprawdę korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat