Złom kablowy - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Strzegomiu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Recykling miedzi na złomie kabli w Strzegomiu - kto na nim zyska?

W zasadzie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Strzegomiu otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to wszystko? Przeprowadzając tego rodzaju transakcję, przyczyniasz się do zreadukowania wydobycia np. miedzi. Czyli zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Ponadto zyska również złom kabli miedzianych w Strzegomiu - po wyprodukowaniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych firm* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to kolejny argument za sprzedawaniem zużytego okablowania do skupów! WasteMaster za darmo wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Z naszą pomocą możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie czekaj - skontaktuj się z nami!

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na kilka sposobów. Jednym z nich jest rozmowa telefoniczna. Zadzwoń do naszego specjalisty, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Strzegomiu Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą ciekawych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej stronie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu ominiesz etap rozmowy. Możesz także bez pomocy skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania wartościowego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Strzegomiu. We wszystkich przypadkach otrzymasz Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i pomagał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są całkowicie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Strzegomiu

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Strzegomiu jest bardzo zmienna. Zależy od takich elementów, jak ilość czy rodzaj metalu, który posiada okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najcenniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmieniającym się rynkiem metali. W związku z aktualnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku zauważalnie spadły. W 2021 roku za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to tylko wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym zagadnieniem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na ekspertów!

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Strzegomiu

W momencie, kiedy nie masz jak wywieźć swoich przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Strzegomiu, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zrealizować? Wykorzystać pomoc od WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Strzegomiu. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Strzegomiu nie organizuje wywózki dla odpadów poniżej tzw. minimum logistycznego. Ponadto - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś właścicielem firm - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo ważne!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Strzegomiu

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Strzegomiu są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje cechy oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, otrzymamy na złomie kabli miedzianych w Strzegomiu ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Strzegomiu

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W nawiązaniu do tego postały skupy kabli miedzianych w Strzegomiu oraz skupy kabli aluminiowych w Strzegomiu. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. Analogicznie kolejne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Strzegomiu. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych ekspertów!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Strzegomiu jest najtańszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę apkę. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ode mnie 5/5 gwiazdek. Za darmo wyszukują wartościowe oferty skupów kabli samochodowych w Strzegomiu. Warto!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster znalazłem solidny skup kabli w Strzegomiu, z którym udało mi się nawiązać dłuższą współpracę. Sam zysk!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat