Nowa Ruda - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Nowej Rudzie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Nowej Rudzie?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Nowej Rudzie, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Nowej Rudzie. W przypadku okablowania, najważniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o swoją wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Nowej Rudzie, który zawiera najświeższe dane. W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,2 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,9 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,4 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,5 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Nowej Rudzie

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym postały skupy kabli miedzianych w Nowej Rudzie oraz skupy kabli aluminiowych w Nowej Rudzie. Drugi rodzaj, ze względu na wykorzystanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne lub specjalne. Analogicznie kolejne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Nowej Rudzie. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych pracowników!

Dokumenty niezbędne do legalnej sprzedaży kabli

Jak już wyżej zostało wspomniane, właściciele przedsiębiorstw i niektórzy rolnicy są zobowiązani do wypełniania nieco innych formalności niż osoby fizyczne. To właśnie oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO. Osoby prywatne nie muszą tego robić, a w przypadku realizacji wywozu do skupu kabli w izolacji w Nowej Rudzie, muszą jedynie posiadać dokument tożsamości. jednak muszą uzupełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która będzie służyć, jako udokumentowanie legalnego przeprowadzenia utylizacji i sprzedaży okablowania. Także te podmioty dostaną np. od miejsca skupu kabli samochodowych w Nowej Rudzie FPO - dowód na przeprowadzenie transakcji. Dodatkowo, warto wspomnieć, że wszystkie te dokumenty wykorzystują kody odpadów. Znajdziesz je w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku, dotyczącego katalogowania pozostałości.

Jakie kable w skupie w Nowej Rudzie najlepiej sprzedawać?

Najwyższe ceny osiąga zawsze miedź. Ze względu na swoją charakterystykę, bardziej opłaca się ją sprzedawać niż aluminium. Ceny w skupach w izolacji w Nowej Rudzie są najróżniejsze i niejednolite - mogą się różnić między sobą w obrębie województw. Z tej przyczyny trudno precyzyjnie określić to, ile pieniędzy zyskasz na złomie kabli miedzianych w Nowej Rudzie. Za wiązki samochodowe 11-14 zł/kg netto, a za sam przewód miedziany 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium generuje zysk rzędu 1-3 zł/kg netto. Są to dość spore rozpiętości, dlatego jeśli chcesz precyzyjnie wycenić swoje przewody - zapraszamy do kontaktu!

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Nowej Rudzie

W momencie, kiedy nie masz jak wywieźć swoich przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Nowej Rudzie, warto zrealizować usługę odbioru z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zorganizować? Wykorzystać usługi WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najtrafniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Nowej Rudzie. Weźmiemy pod uwagę Twoje preferencje i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym przejmować. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Spora ilość skupów kabli w izolacji w Nowej Rudzie nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Dodatkowo - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Jak możesz skorzystać z WasteMaster?

Nasze usługi są dopasowane do potrzeb wszystkich klientów. Możesz zamówić je za pomocą formularza zgłoszeniowego, rozmowy telefonicznej lub samodzielnie znaleźć złom kabli w Nowej Rudzie, używając naszej aplikacji. Pierwsze dwie metody polegają na tym, że udzielasz nam informacji o okablowaniu, a nasi eksperci przygotowują wycenę oraz listę ofert. Numer telefonu i formularz znajdziesz po kliknięciu w interesującą Cię ofertę. Twój Opiekun Klienta zamieści w Twoim imieniu zlecenie w naszej aplikacji i wyśle Ci najlepsze zgłoszenia. Jeśli wolisz samodzielnie dodać ofertę, również jest to możliwe. Aplikacja jest dostępna do pobrania, jak i do otwarcia w przeglądarce. I tym razem, przydzielony z góry Opiekun Klienta, dopasuje do Ciebie oferty najlepszych skupów kabli aluminiowych w Nowej Rudzie i przekieruje je do Ciebie. Nasi pracownicy będą także koordynować finalizację Twojego zlecenia. I to wszystko całkowicie za darmo!

Co przyjmie od Ciebie skup kabli w Nowej Rudzie?

Oczywiście kable! Jednak jakie konkretnie? Jak są zbudowane i jakie ma to znaczenie w kontekście sprzedaży do skupu kabli w Nowej Rudzie? Otóż przewód zbudowany jest z żyły i izolacji. Wyróżniamy okablowanie jednożyłowe i wielożyłowe - pojedyncze wiązki są oddzielone warstwą np. polwinitu. To, jak wiele żył posiada kabel, wpływa na wyokość jego sprzedaży - im więcej, tym korzystniejszą kwotę otrzymamy na złomie kabli w Nowej Rudzie. Przykładowe przewody, które zostaną przyjęte to: wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne, okablowanie typu AGD, a nawet sznury lampek choinkowych! Jeśli chcesz poszerzyć swoją wiedze na temat skupów kabli w Nowej Rudzie - zapraszamy do lektury!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie zastanawiam się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster mogłem poświęcić czas na rozwój przedsiębiorstwa, a nie zajmowanie się kablami. Szybko i sprawnie wyszukali dla mnie tani skup kabli miedzianych w Nowej Rudzie - serio polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto korzystać z aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Nowej Rudzie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Nowej Rudzie, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat