Trzebinia - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Trzebini

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Od czego zależą ceny skupu kabli w Trzebini?

Wchodząc na rynek handlu odpadami, miej świadomość, że ceny skupu kabli w Trzebini, ale i innych pozostałości ulegają zmianie. Wszystko zależy od podaży i popytu na dane materiały odzyskiwane w skupach kabli w izolacji w Trzebini. W przypadku okablowania, najcenniejszymi metalami są miedź i mosiądz. Nasi eksperci w oparciu o własną wiedzę i doświadczenie skonstruowali poniższy cennik skupu kabli w Trzebini, który zawiera bieżące dane. W razie jakichkolwiek wątpliwości zapraszamy do kontaktu!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 13,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 11,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 11,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 9,6 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 10,4 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie formalności należy spełnić?

Jeśli zamierzasz tylko sprzedać swoje przewody do skupu kabli w izolacji w Trzebini i tak musisz wypełnić kilka formalności. Jak już wyżej zostało wymienione, trochę inne zasady dotyczą przedsiębiorców i wybranych rolników. Oni muszą prowadzić aktualną ewidencję w BDO, ponieważ do tego zobowiązują ich przepisy. Osoby fizyczne są z tego zwolnione, muszą jedynie wypełnić Kartę Ewidencji Odpadowej (podobnie jak przedsiębiorcy oraz rolnicy), która stanowi świadectwo legalnego sprzedania odpadów do np. skupu kabli samochodowych w Trzebini. W zamian dostają Formularz Przekazania Odpadu, który jest dowodem sfinalizowania usługi. Wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów wprowadzony przez Ministra Środowiska, dlatego warto znać niektóre z nich: 17 04 11 to przewód będący osobnym urządzeniem, a 17 04 10 to ten sam kabel, tylko o właściwościach niebezpiecznych. Więcej kodów znajdziesz w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku.

Rola recyklingu na złomie kabli w Trzebini

Rola recyklingu w ramach działania np. złomów kabli miedzianych w Trzebini jest bardzo istotna. Za pomocą nieskomplikowanych zabiegów i niskiego zużycia energii, te placówki są w stanie odzyskać metale, które są w zasadzie "jak nowe". Ponadto, oddając okablowanie do skupów kabli w Trzebini ograniczasz wydobycie i wspierasz lokalne biznesy, a przy tym - sam zarabiasz gotówkę! A jeśli skorzystasz z usług WasteMaster przy organizacji całego procesu - zaoszczędzisz naprawdę mnóstwo czasu!

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na kilka sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz formularz zgłoszeniowy. Udziel infomacji o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje przewody oraz stworzą wykaz najkorzystniejszych złomu kabli w Trzebini. Jeżeli wolisz sam dodać zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajduje się ona na naszej stronie - możesz jej używać bez pobierania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Trzebini, a Ty możesz dowolnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Kategorie, na które dzielimy kable w skupie w Trzebini

Kable dzielimy na dwie, najprostsze kategorie: ze względu na zawartość oraz zastosowanie. Według tych dwóch grup przewodów placówki skupujące się specjalizują. Jeśli chodzi o pierwszy typ, to wyróżniamy przewody aluminiowe oraz miedziane. W związku z tym postały skupy kabli miedzianych w Trzebini oraz skupy kabli aluminiowych w Trzebini. Drugi rodzaj, ze względu na zastosowanie, obejmuje przewody telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. Analogicznie następne typy przewodów spowodowały powstanie skupów kabli samochodowych i skupów kabli elektrycznych w Trzebini. Jeżeli nie jesteś przekonany, jakim okablowaniem dysponujesz - śmiało zwróć się do naszych pracowników!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Trzebini?

Jeżeli nie masz szansy na samodzielny wywóz okablowania do skupu kabli w izolacji w Trzebini - skorzystaj z możliwości organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najłatwiej tego dokonać? Wystarczy skorzystać z usług WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie wywózkę przewodów do skupu kabli w izolacji w Trzebini. Udziel nam danych o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o dokładnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Trzebini określa tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Dodatkowo jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym grunty rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze formalności, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji transportu przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Trzebini - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie bezpłatne!

Ceny kabli w skupie w Trzebini

W skupach kabli w izolacji w Trzebini ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Finalna kwota jest uzależniona od tego, jaki materiał chcemy sprzedać. Najdroższe (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Trzebini) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, typu etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych zapłacimy 11-14 zł/kg netto. Za sam miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium jest tańsze, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile skup zapłaci za Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobligowali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem rzeczywiście korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Znajomy polecił mi aplikację WasteMaster, ale nie byłem przekonany. Zadzwoniłem do konsultanta i w parę chwil otrzymałem na maila listę interesujących skupów kabli aluminiowych w Trzebini. Jestem zaskoczony!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Konsultant z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne ogłoszenia. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług raz jeszcze!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam odpowiedź na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę wartościowych skupów kabli elektrycznych w Trzebini!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat