Olkusz - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Olkuszu

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Olkuszu – jak się kształtują?

Jeśli chcesz wiedzieć wszystko o cenach skupu kabli w Olkuszu warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Olkuszu, uwzględniający zmiany na rynku handlu odpadami. Został on skonstruowany na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Olkuszu postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,0 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,5 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,7 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,8 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,3 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,2 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Recykling kabli na złomie w Olkuszu

Jest to niezwykle efektowne przedsięwzięcie. Na złom kabli miedzianych w Olkuszu trafia Twój odpad, który jest rozcinany i obierany z izolacji. W stosunkowo prosty sposób otrzymujemy granulat miedzi, który jest niemalże tak samo wydajny, jak pierwotna miedź. W ten sposób materiał wraca do obiegu, a Ty ograniczasz wydobycie np. miedzi. I w dodatku dostaniesz za to pieniądze! Jeśli chcesz zorganizować sprzedaż lub przewóz przewodów do skupu kabli w Olkuszu, nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej pomocy, a wskażemy Ci najkorzystniejsze opcje w Twojej okolicy!

Podział kabli w skupie w Olkuszu na rodzaje

Najczęściej dzielimy kable w skupie na dwie kategorie: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Olkuszu oraz skupy kabli aluminiowych w Olkuszu. Ze względu na zastosowanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach tej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Olkuszu i skupy kabli elektrycznych w Olkuszu, które zajmują się ewidentnymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z doprecyzowaniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Olkuszu

Oczywistym jest, że skupy kabli w Olkuszu wezmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić parę przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Olkuszu. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, okablowanie komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Olkuszu. Jeśli chcesz wiedzieć, ile wynoszą ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie rodzaje przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

Dlatego, że chcemy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta, stworzyliśmy kilka rodzajów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi ekspertami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdują się w ofercie dot. np. złomu kabli w Olkuszu). W ten sposobu udzielisz nam informacji o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi eksperci wycenią okablowanie i stworzą listę opłacających się skupów. Jeśli chcesz samodzielnie zamieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka opcja. Możesz w każdej chwili kontaktować się z Opiekunem Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej trafnego skupu kabli aluminiowych w Olkuszu nie zapłacisz ani grosza!

Co najlepiej sprzedać w skupie kabli w Olkuszu?

Największe zyski wygeneruje sprzedaż kabli miedzianych. Nieważne, jak wygląda cennik danego skupu kabli w izolacji w Olkuszu - najdroższa zawsze będzie miedź. Dzieje się tak, ponieważ jest to najsolidniejszy dostępny materiał - nawet ten z odzysku! Zatem warto określić orientacyjne ceny sprzedaży tego typu przewodów na złomie kabli miedzianych w Olkuszu. Za wiązkę samochodową możemy dostać od 11 do 14 zł/kg netto, a za sam kabel od 3 do 7 zł/kg netto. Aluminium jest dużo tańsze - od 1 do 3 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się, ile zyskasz na swoich przewodach - skontaktuj się z naszymi ekspertami!

Wywózka kabli na złom w Olkuszu - jak ją zorganizować?

Jeżeli nie wiesz jak przetransportować swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Olkuszu lub też nie posiadasz odpowiedniego sprzętu do wywózki - koniecznie musisz zorganizować odbiór przewodów ze swojej lokalizacji. Aby ułatwić sobie ten proces, warto korzystać z usług WasteMaster. Nasi specjaliści z łatwością wyszukają skupy kabli w izolacji w Olkuszu, które realizują także usługi transportowe. Ty jedynie musisz podać nam parametry swojego odpadu oraz adres - reszta należy do nas! Pamiętaj jednak o precyzyjnym dookreśleniu swoich przewodów, zwłaszcza waga jest istotna w kontekście wywozu na skup kabli w izolacji w Olkuszu. Część firm określa tzw. minimum logistyczne, które może wynosić np. 200-300 kg - zamówień poniżej tych wartości się po prostu nie obsługuje. Ponadto, jeżeli jesteś właścicielem firmy lub posiadasz gospodarstwo rolne powyżej 75 ha - pamiętaj o uzupełnieniu i przekazaniu KPO. Ten dokument zapewnia zgodny z prawem transport do placówki utylizacyjnej. Osoby prywatne muszą jedynie okazać dowód tożsamości

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

W moim serwisie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Konsultant z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim znalazłam skup kabli w izolacji w Olkuszu, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą legalny biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto użyć ich aplikacji, nawet nie musiałam nic pobierać! Szybko otrzymałam fedback na mój formularz zgłoszeniowy i równie szybko dostałam listę tanich skupów kabli elektrycznych w Olkuszu!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cieszę się, że znalazłem tę firmę, naprawdę profesjonalnie podeszli do mojego przypadku. Pozbyłem się mixu kabli w zaledwie parę dni!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon