Dąbrowa Górnicza - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Dąbrowie Górniczej

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Dąbrowie Górniczej – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Dąbrowie Górniczej warto zapoznać się z tabelką poniżej. Umieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Dąbrowie Górniczej, uwzględniający zmiany na rynku handlu odpadami. Został on skonstruowany na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że oddając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Dąbrowie Górniczej postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobywanie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co weźmie od nad skup kabli w Dąbrowie Górniczej?

Oczywiście skup kabli w Dąbrowie Górniczej odbierze od nas właśnie przewody. Jednak, jak przedstawia się ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla twierdzi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość cenną informacją! Zatem, co weźmie od nas złom kabli w Dąbrowie Górniczej? Na pewno przewody pochodzące ze sprzętów AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy światełka choinkowe! Są to wybrane przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Dąbrowie Górniczej. Chcesz wiedzieć więcej? Czytaj do końca!

Strona formalna sprzedaży kabli

Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym powyżej 75 ha gruntu - musisz pamiętać o bieżącym uzupełnianiu BDO. Za niedopełnienie tego obowiązku grożą wysokie grzywny. Osoby fizyczne nie muszą prowadzić konta w Bazie Danych Odpadowych, jednak są zobligowane do wypełnienia Karty Ewidencji Odpadowej - która jest dowodem na legalne przekazania odpadów do skupu kabli w izolacji w Dąbrowie Górniczej. Dodatkowo takie podmioty odbierają Formularz Przekazania Odpadu - udokumentowanie transakcji. Warto podkreślić, że wszystkie powyższe dokumenty używają systemu kodów odpadów. Są to oznaczenia określone w Rozporządzeniu Ministra Środowiska z 2020 roku. Pamiętaj o powyższych powinnościach, jeśli chcesz współpracować np. ze skupem kabli samochodowych w Dąbrowie Górniczej.

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Dąbrowie Górniczej?

Recykling przewodów w skupie kabli w Dąbrowie Górniczej wygląda następująco: przywieziony ładunek jest umieszczany w maszynie, która tnie okablowanie na drobne kawałki, następnie oczyszcza je z izolacji i "wydobywa" metal. W placówkach złomu kabli miedzianych w Dąbrowie Górniczej w ten sposób produkuje się granulat miedzi. Uzyskane w ten sposób surowce są równie efektywne, co przed zabiegiem recyklingu. Spieniężając swoje przewody w skupie, ograniczasz wydobycie metali i eksploatację środowiska. A przy okazji możesz zyskać! WasteMaster znajdzie dla Ciebie najlepsze opcje w okolicy - zachęcamy do korzystania z naszych usług!

Co wpływa na ceny kabli w izolacji w skupie w Dąbrowie Górniczej?

Na cenę złomu kabli miedzianych w Dąbrowie Górniczej wpływa głównie jego rodzaj, ilość oraz to, jak obecnie wygląda sytuacja na rynku handlu metalami. Nie spienięża się bowiem izolacji, a jedynie metal zawarty w żyle. Rozbieżności cenowe na przestrzeni lat są bardzo duże, przykładowo: w 2021 roku za kilogram wiązki samochodowej można było otrzymać od 16,50 zł/netto. Teraz to już jest 11-14 zł/netto za kilo. Co odgrywa znaczącą rolę? Ulegający zmianom rynek metali. Być może inflacja lub kryzys energetyczny wpłynął na spadek cen, jednak z WasteMaster nie musisz uważnie śledzić tego typu informacji. Zrobimy to za Ciebie, a zgromadzone dane wykorzystamy tak, abyś zyskał, jak najwięcej. Jeśli interesujesz się właśnie tym tematem, odsyłamy do naszego bloga: https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

W jaki sposób można zamówić usługi od WasteMaster?

Z naszych usług można korzystać na parę sposobów, dopasowanych do różnych typów klientów. Istnieje możliwość rozmowy telefonicznej, wypełnienia formularza zgłoszeniowego oraz użycia naszej aplikacji na własną rękę. Na naszej stronie znajduje się numer telefonu do naszego konsultanta oraz plik zgłoszeniowy. Udziel danych o swoim odpadzie i pozostaw nam resztę. Nasi konsultanci wycenią Twoje okablowanie oraz stworzą wykaz najlepszych złomu kabli w Dąbrowie Górniczej. Jeżeli wolisz sam zamieścić zlecenie w naszej aplikacji, również istnieje taka możliwość. Znajdziesz ją również na naszej stronie - możesz jej używać bez ściągania! W takim wypadku, Twój Opiekun Klienta będzie przekierowywał do Ciebie najlepsze oferty np. skupów kabli aluminiowych w Dąbrowie Górniczej, a Ty możesz dowolnie wybrać tę, która Ci najbardziej odpowiada. Nasze usługi są kompletnie za darmo - liczy się dla nas tylko Twoje zadowolenie!

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Dąbrowie Górniczej

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Dąbrowie Górniczej są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra najistotniejszą rolę. Najbardziej opłaca się sprzedawać materiały miedziane, które ze względu na swoje cechy oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, otrzymamy na złomie kabli miedzianych w Dąbrowie Górniczej ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel wykonany z miedzi to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium możemy dostać 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od miejsca w Polsce! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie będę się bezsensu rozwodził, powiem jedno - naprawdę opłaca się korzystać z WasteMaster!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dobrze, że ktoś pokazał mi tę aplikację. Jeszcze nigdy tak szybko nie pozbyłam się swoich kabli telekomunikacyjnych i komputerowych! Nawet moja szefowa była pod wrażeniem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie musiałam instalować niczego na telefon, co jest dla nie dużym plusem. Sami wyszukali dla mnie trafny skup kabli aluminiowych w Dąbrowie Górniczej - a ja nie musiałam nic robić!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Dąbrowie Górniczej, więc skontaktowałam się z WasteMaster, w krótki czasie mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie zostałam oszukana!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon