Tomaszów Mazowiecki - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Tomaszowie Mazowieckim

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Ceny skupu kabli w Tomaszowie Mazowieckim – jak się kształtują?

Jeśli chcesz dowiedzieć się wszystkiego o cenach skupu kabli w Tomaszowie Mazowieckim warto zapoznać się z tabelką poniżej. Zamieściliśmy w niej aktualny cennik skupu kabli w Tomaszowie Mazowieckim, uwzględniający wahania na rynku handlu odpadami. Został on stworzony na podstawie transakcji przeprowadzanych w naszej aplikacji oraz wyliczeń ekspertów z WasteMaster. Miej świadomość, że sprzedając zużyte okablowanie do skupu kabli w izolacji w Tomaszowie Mazowieckim postępujesz ekologicznie i ograniczasz wydobycie np. miedzi.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 17,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 16,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 14,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 14,6 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 14,6 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 12,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 13,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 12,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 11,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,0 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Dokumenty i formalności dla różnych podmiotów

Przepisy w Polsce wymuszają zarówno na właścicielach przedsiębiorstw, jak i osobach fizycznych, przestrzeganie formalności dotyczących przetwarzania odpadów. Wyżej wspomniana grupa właścicieli firm i rolników, musi prowadzić ewidencjonowanie np. kabli w BDO. Osoby fizyczne sprzedające przewodu skupom kabli w izolacji w Tomaszowie Mazowieckim są z tego zwolnione. Muszą jedynie (jak wszyscy) wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów i zachować ją na wypadek kontroli. Także prywatne osoby otrzymają od skupu kabli samochodowych w Tomaszowie Mazowieckim i nie tylko, Formularz Przekazania Odpadu, który stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Całość powyższej biurokracji ma zapobiegać nielegalnemu wyrzucaniu czy sprzedawaniu okablowania. Wszystkie powyższe druki operują systemem oznaczeń numerycznych pochodzących z Rozporządzenia Ministra Środowiska - warto się z nimi zapoznać i być na bieżąco!

Skąd się biorą wahania cen w skupach kabli w Tomaszowie Mazowieckim?

Wysokość cen przewodów jest niezwykle zmienna - na przestrzeni roku, potrafią spaść lub skoczyć o wiele punktów procentowych. Skąd się biorą takie zmiany na przykład na złomie kabli miedzianych w Tomaszowie Mazowieckim? Otóż wszystko zależy od rodzaju i ilości przewodów, które posiadasz. Jednak to sytuacja na rynku metali gra kluczową rolę. W końcu placówki utylizujące zyskują na sprzedaży przetworzonej miedzi i aluminium. W związku z tym są uzależnione od rynku metali. To, jak wygląda aktualna sytuacja gospodarcza, stan inflacji czy szereg innych czynników wpływających na handel metalami, siłą rzeczy przekłada się na sytuację w skupie. Dla zobrazowania powyższej kwestii warto przywołać przykład wiązki samochodowej - rok temu można było ją spieniężyć za 16-16,50 zł/kg netto, podczas gdy obecnie są to kwoty rzędu raczej 11-14 zł/kg netto. Aby dowiedzieć się więcej, zernij na bloga WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Przykłady materiałów, które przyjmą skupy kabli w Tomaszowie Mazowieckim

Wiadomo, że skupy kabli w Tomaszowie Mazowieckim zabierają i przerabiają właśnie przewody. Są one zbudowane z żył (możemy wyróżnić wielożyłowe i jednożyłowe) oraz izolacji. Ich ilość znacząco wpływa na wysokość ceny w złomie kabli w Tomaszowie Mazowieckim. Surowcami, które przyjmą takie placówki są chociażby wiązki samochodowe, kable AGD, sznury choinkowe, okablowanie energetyczne lub druty budowlane. To tylko parę przykładów, co ma związek z postępem technicznym. Chciałbyś dowiedzieć się więcej? Jak wyszukać idealny skup kabli w Tomaszowie Mazowieckim? Ile możesz zarobić? Jak wygląda recykling? Czytaj do końca, a wszystkiego się dowiesz!

W jaki sposób możesz zamówić usługę WasteMaster?

Można zamówić je na dwa sposoby. Za pomocą rozmowy telefonicznej lub formularza zgłoszeniowego albo samodzielnie używając aplikacji WasteMaster. Numery do naszych konsultantów (jak i formularz) znajdziesz na stronie, po kliknięciu w ofertę złomu kabli w Tomaszowie Mazowieckim, którą jesteś zainteresowany. Podczas kontaktowania się z naszymi ekspertami, czy to poprzez formularz czy rozmowę telefoniczną, udziel nam najistotniejszych informacji o swoich przewodach, a także zdradź swoje wymagania. Nasi eksperci za darmo wycenią Twój przewód oraz prześlą Ci drogą mailową najkorzystniejsze skupy kabli aluminiowych w Tomaszowie Mazowieckim. W momencie, jeśli samodzielnie korzystasz z naszej aplikacji - jest to równie proste. Ściągnij ją na telefon lub otwórz w przeglądarce, dodaj swoje zlecenie (wraz ze zdjęciem oraz informacjami o kablach) i czekaj na informację zwrotną! Przydzielony z góry Opiekun Klienta, przekieruje do Ciebie najkorzystniejsze ogłoszenia. Pamiętaj, że nasza pomoc jest całkowicie za darmo!

Jak najkorzystniej zrealizować wywózkę na złom kabli w Tomaszowie Mazowieckim?

W momencie, kiedy dysponujesz wielkimi ilościami zużytego okablowania i nie jesteś w stanie go przetransportować do skupu kabli w izolacji w Tomaszowie Mazowieckim - musisz zorganizować jego wywózkę. W jaki sposób ją zorganizować, ponosząc przy tym minimalny koszt? Z pomocą WasteMaster! Za darmo wyszukamy dla Ciebie najlepsze usługi transportu do np. skupu kabli miedzianych w Tomaszowie Mazowieckim. Jedyne co musisz zrobić, to podać nam swoje preferencje i dokładne dane na temat pozostałości. To Ty podejmujesz decyzje - my jedynie sugerujemy! Należy jednak pamiętać o tzw. minimum logistycznym, które jest inne dla każdego skupu kabli w izolacji w Tomaszowie Mazowieckim oferującego transport do placówki. Może to być 200-300 kg. Dodatkowo, jeśli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (z powyżej 75 ha ziemi) - pamiętaj o wypełnieniu KPO. Osoby prywatne okazują tylko dowód osobisty. Jeśli potrzebujesz wsparcia w realizacji transportu do skupu kabli miedzianych w Tomaszowie Mazowieckim - zapraszamy do kontaktu!

Ceny kabli w skupie w Tomaszowie Mazowieckim

W skupach kabli w izolacji w Tomaszowie Mazowieckim ceny potrafią być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki materiał chcemy sprzedać. Najwyższe kwoty (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Tomaszowie Mazowieckim) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, typu etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych zapłacimy 11-14 zł/kg netto. Za sam miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium jest tańsze, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłam pewna, co zrobić z wiązkami kabli, ale jeden telefon do WasteMaster rozwiązał sprawę. Już wszystko wiem!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Ciekawa aplikacja! Dzięki niej znalazłem korzystny skup kabli miedzianych w Tomaszowie Mazowieckim!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Warto było spróbować! Z WasteMaster już nie martwię się, jak zrealizuje wywózkę miedzianego okablowania!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Cenna usługa. Jestem usatysfakcjonowana - skup kabli w Tomaszowie Mazowieckim, który dla mnie wyszukał uprzejmy Pan Rafał, jest strzałem w dziesiątkę!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon