Opoczno - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Opocznie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Opocznie – poznaj cenę!

Poniżej umieszczony został cennik skupu kabli w Opocznie oparty o aktualne dane i wyliczenia specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości niezmienne, dlatego warto na bieżąco kontrolować ceny skupu kabli w Opocznie za pomocą naszej aplikacji. Jednak w tym momencie, koszt skupu kabli w izolacji w Opocznie wygląda w ten sposób. Pamiętaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 18,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 17,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 15,1 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 15,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 13,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 14,1 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 13,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 12,4 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 7,6 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jak można skorzystać z naszych usług?

Z naszych usług można skorzystać na kilka sposobów. Jednym z nich jest rozmowa z naszym konsultantem. Zadzwoń do naszego eksperta, udziel mu najważniejszych informacji o tym, jaki złom kabli w Opocznie Cię interesuje, a on przekaże na Twojego e-maila wycenę razem z listą potencjalnych ofert. Numer telefonu znajdziesz po kliknięciu w ofertę na naszej platformie. Tam także jest formularz zgłoszeniowy, dzięki któremu opuścisz etap rozmowy. Możesz także samodzielnie skorzystać z naszej aplikacji do wyszukania wartościowego Twoim zdaniem skupu kabli aluminiowych w Opocznie. We wszystkich przypadkach przydzielimy Ci Opiekuna Klienta, który będzie czuwał nad Twoim zleceniem i pomagał w finalizowaniu umowy. Nasze usługi są całkowicie darmowe - możesz z nich korzystać bez oporów!

Jak dzielimy kable w skupie w Opocznie?

Kable można dzielić na najróżniejsze kategorie, jednak podstawowy podział to ten na zastosowanie i zawartość. Dwa najchętniej wykorzystywane metale to miedź i aluminium. W związku z tym wyspecjalizowały się skupy kabli miedzianych w Opocznie i skupy kabli aluminiowych w Opocznie. Oprócz zawartości jest także wykorzystanie. Wyróżniamy m.in. przewody telekomunikacyjne, energetyczne, światłowodowe, sieciowe, komputerowe czy tzw. specjalne. Z kolei w ramach tej grupy wyspecjalizowały się m.in. skupy kabli samochodowych w Opocznie oraz skupy kabli elektrycznych w Opocznie. Są to dość umowne podziały, jednak pomagają porządkować dane na temat odpadu. Jeśli masz problemy z określeniem swoich kabli - skontaktuj się z nami!

Jak najsprawniej zorganizować wywózkę kabli na złom w Opocznie?

Jeżeli nie masz możliwości samodzielnego wywozu okablowania do skupu kabli w izolacji w Opocznie - skorzystaj z opcji organizacji odbioru ładunku z podanej lokalizacji! Jak najprościej tego dokonać? Wystarczy użyć WasteMaster! Za darmo wyszukamy i zorganizujemy dla Ciebie transport przewodów do skupu kabli w izolacji w Opocznie. Udziel nam danych o swoim odpadzie, a my zajmiemy się resztą! Jednak pamiętaj o precyzyjnym udzielaniu informacji. Wiele np. skupów kabli miedzianych w Opocznie zastrzega sobie tzw. minimum logistyczne (zazwyczaj 200-300 kg), więc jeśli podasz nam chociażby błędną masę - zorganizowanie wywozu może się skomplikować. Dodatkowo jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem posiadającym grunty rolne powyżej 75 ha - miej na uwadze formalności, jak np. KPO. Jeśli potrzebujesz jakiegokolwiek wsparcia w organizacji transportu przewodów i wywozu do skupu kabli miedzianych w Opocznie - pamiętaj, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Opocznie - gdzie leży przyczyna?

W związku z tym, że ciężko jest określić precyzyjnie wysokość cen np. na złomie kabli miedzianych w Opocznie, warto się zastanowić, co powoduje taki stan rzeczy. To, ile kabla dostarczysz oraz jakiego będzie on rodzaju ma duży wpływ. Jednak najważniejszym elementem są zmiany na rynku metali. To miedziane i aluminiowe żyły sprzedajesz - zatem jest to jakaś część tej gałęzi gospodarki. Aby zobrazować wpływ tych zależności na wysokość cen, warto przywołać przykład wiązek samochodowych, które w 2021 roku sprzedawały się po ok. 16,50 zł/kg netto. Teraz są to kwoty o wiele niższe: 11-14 zł/kg netto. Ma to prawodpodobny związek z inflacją lub zmianami gospodarczymi. Z tego powodu, warto zwracać się do nas - pracownicy od WasteMaster naprawdę znają się na rzeczy! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o cenach złomu kabli - zerknij na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Koszt sprzedaży kabli w skupie w Opocznie

Ceny sprzedaży przewodów w skupach kabli w izolacji w Opocznie są bardzo niejednolite. To, jaki materiał chcemy sprzedać gra główną rolę. Najbardziej opłacalne są materiały miedziane, które ze względu na swoje cechy oraz szerokie wykorzystanie, osiąga najwyższe ceny. Za wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych, dostaniemy na złomie kabli miedzianych w Opocznie ok. 11-14 zł/kg netto. Sam kabel zawierający miedź to koszt rzędu 3-7 zł/kg netto, a za aluminium dostaniemy 1-3 zł/kg netto. Ceny różnią się nawet w zależności od województwa! Żeby dowiedzieć się, ile kosztuje przewód w Twojej lokalizacji - skontaktuj się z WasteMaster!

Jakie dokumenty musisz wypełnić jako przedsiębiorca a jakie jako osoba fizyczna?

W momencie kiedy, należysz do wymienionej wcześniej grupy przedsiębiorców i rolników - musisz pamiętać o bieżącym ewidencjonowaniu swoich odpadów w systemie BDO. Za brak prowadzenia ewidencji grożą surowe kary - nawet do kilku tysięcy złotych! Przyjęty w Polsce system ma za zadanie kontrolować wytwarzanie i utylizowanie odpadów - dlatego obecność w Bazie Danych Odpadowych jest tak istotna. Osoby fizyczne są zwolnione z prowadzenia BDO, jednak tak jak przedsiębiorcy, muszą wypełnić Kartę Ewidencji Odpadów, która stanowi dowód w razie inspekcji np. policyjnej. Oprócz KEO, tego typu podmioty powinny otrzymać od skupu kabli w izolacji w Opocznie FPO, które potwierdza sfinalizowaną transakcję. Warto zaznaczyć, że wszystkie powyższe dokumenty wykorzystują system kodów odpadów, wprowadzony mocą Rozporządzenia Ministra Środowiska w 2020 roku. Wszystkie powyższe elementy są istotne, jeżeli zależy Ci na legalnym handlu z np. skupami kabli samochodowych w Opocznie.

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Mam skup kabli w izolacji, który mógł się rozwinąć dopiero po rozpoczęciu współpracy z WasteMaster. Zyskałem całkiem dużo klientów!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Super obsługa - na pewno jeszcze skorzystam raz jeszcze z aplikacji WasteMaster!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Z pewnością ponownie skorzystam z aplikacji! Nie myślałam, że jest taka łatwa w użyciu!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces organizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Opocznie za sobą!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon