Skierniewice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Skierniewicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Skierniewicach – za ile co sprzedamy?

Ceny skupu kabli w Skierniewicach to istotne informacje dla przedsiębiorców i nie tylko. Z pomocą naszych specjalistów i pracowników WasteMaster, stworzyliśmy cennik skupu kabli w Skierniewicach, który ma za zadanie zobrazować różnice cenowe między poszczególnymi kablami. Najbardziej się opłacalna jest sprzedaż miedzi, która jest pożądanym surowcem w skupach kabli w izolacji w Skierniewicach. Pamiętaj, że oddając kable do placówek tego typu ograniczasz wydobycie metali.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 15,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 15,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 13,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 13,4 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 11,0 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 12,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 11,5 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,4 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Jakie przewody najbardziej się opłaca sprzedać do skupu kabli w Skierniewicach?

Najdroższym materiałem w skupach kabli w izolacji w Skierniewicach jest miedź. Ze względu na swoją charakterystykę i łatwość poddawania się utylizacji, jest ona najchętniej nabywana przez placówki utylizujące. Aby zobrazować, jak bardzo jest to opłacalny metal do sprzedaży, warto porównać ją z dużo tańszym (i niezwykle popularnym) aluminium. Za wiązkę miedzianych przewodów samochodowych na złomie kabli miedzianych w Skierniewicach można otrzymać 11-14 zł/kg netto. Za sam kabel - 3-7 zł/kg netto. A z kolei za okablowanie aluminiowe 1-3 zł/kg netto. Zatem różnice są zauważalne. Jeżeli chcesz wiedzieć więcej o swoim okablowaniu, nie czekaj - skontaktuj się z naszymi pracowanikami!

Metody korzystania z naszych usług

Staramy się jak najlepiej dopasować do naszych klientów, dlatego opracowaliśmy różne sposoby zamawiania naszych usług. Można wykonać rozmowę telefoniczną, wypełnić formularz lub na własną rękę dodać ogłoszenie do naszej aplikacji. Pierwsze dwie opcje znajdziesz na naszej stronie, po kliknięciu w ogłoszenie dotyczące złomu kabli w Skierniewicach. Po rozmowie lub wypełnieniu formularza, zostanie przysłana wycena kabli oraz (po krótkim czasie) lista najbardziej opłacalnych ofert np. skupów kabli aluminiowych w Skierniewicach. Jeśli chcesz sam dodać ogłoszenie w aplikacji WasteMaster - wystarczy otworzyć ją w przeglądarce lub ściągnąć ją na telefon. Zamieść zdjęcie, wybierz preferencję i województwo - i to tyle! Twój Opiekun Klienta przekieruje do Ciebie najlepsze ogłoszenia. Wart zaznaczyć, że nasze usługi są całkowicie darmowe!

Podział kabli w skupie w Skierniewicach na kategorie

Przewody dzielimy na dwie główne kategorie: określające ich zastosowanie oraz zawarty w żyle metal. Ze względu na wykorzystanie okablowania możemy wyróżnić konkretne typy przewodów: telekomunikacyjne, komputerowe, sieciowe, sygnalizacyjne, światłowodowe energetyczne czy specjalne. W ramach tego podziału, wytworzyły się w naturalny sposób placówki zajmujące się konkretnymi materiałami, jak np. skupy kabli samochodowych w Skierniewicach czy skupy kabli elektrycznych w Skierniewicach. Jeżeli chodzi o podział ze względu na zawartość, to wyróżniamy głównie przewody aluminiowe oraz miedziane. Analogicznie zaczęły także powstawać specjalistyczne skupy kabli miedzianych i skupy kabli aluminiowych w Skierniewicach. Masz problem z określeniem rodzaju swojego okablowania? Nie czekaj - skontaktuj się z WasteMaster!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z prawem dotyczącym odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia konkretnych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionych rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli. Ponadto otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Skierniewicach FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo zawarcia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza kabel będący osobnym urządzeniem. Bardzo istotnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedanie okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Skierniewicach to nie wszystko!

Co wpływa na zmienność cen kabli w izolacji w skupach w Skierniewicach?

Niezwykle trudno określić dokładne ceny pojawiające się np. na złomie kabli miedzianych w Skierniewicach. Są to bardzo zmienne wartości, które na przestrzeni miesięcy mogą rosnąć lub maleć. Dlaczego tak się dzieje? Głównym winowajcą jest sytuacja na rynku metali. Bowiem najważniejszym elementem okablowania jest żyła - to jej rodzaj generuje prawdziwy zysk. Niezmienna jest jedynie zależność głosząca, że to miedziane żyły sprzedaje się po najkorzystniejszych cenach. Inne kategorie - aluminium - są dużo tańsze. Oczywiście masa dostarczanych do skupów kabli ma znaczenie. W kontekście zmian na rynku warto przytoczyć przykład wiązek samochodowych, które rok temu można było spieniężyć za 16,50-16 zł/kg netto, teraz jest to przedział cenowy 11-14 zł/kg netto. Ma to związek z zmianami w gospodarce i np. inflacją czy kryzysem energetycznym. Jeżeli chciałbyś wiedzieć od czego zależą kwoty pojawiające się w skupach, zapraszamy na naszego bloga - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla.

Recykling miedzi na złomie kabli w Skierniewicach - kto na nim zyska?

W zasadzie każdy! Ty, sprzedając swoje okablowanie do skupu kabli w Skierniewicach otrzymujesz oczywisty zysk w postaci pieniędzy. Czy to tyle? Przeprowadzając tego typu transakcję, przyczyniasz się do zreadukowania wydobycia np. miedzi. Zatem zyskujesz podwójnie, a wraz z Tobą środowisko. Ponadto zyska również złom kabli miedzianych w Skierniewicach - po wyprodukowaniu granulatu miedzi, uzyska gotówkę od kolejnych podmiotów* w wyniku sprzedaży odzyskanego metalu. Zatem jest to następny argument za sprzedawaniem starego okablowania do skupów! WasteMaster bezpłatnie wyszuka dla Ciebie najkorzystniejsze oferty. Dzięki nam możesz zmaksymalizować swoje zyski i sprawnie pozbyć się przewodów - nie zwlekaj - skontaktuj się z nami!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Nie byłem przekonany, czy bezpłatne usługi staną na wysokości zadania. Całe szczęście się myliłem! W WasteMaster postarali się, żebym został kompleksowo obsłużony i oprócz znalezienia skupu kabli samochodowych w Skierniewicach, znaleźli dla mnie skup oleju silnikowego!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie mam do czego się przyczepić. Spełnili wszystko, do czego się zobligowali na swojej stronie. Dzięki nim znalazłem naprawdę korzystny skup kabli aluminiowych:)

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie wiedziałam, jak znaleźć złom kabli miedzianych w Skierniewicach, więc skontaktowałam się z WasteMaster, szybko mi pomogli i dzięki nim wiem, że nie przepłaciłam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Nie byłam przekonana, czy najbliższy złom kabli w Skierniewicach jest najlepszy, więc zwróciłam się do pracowników z WasteMaster - nie zawiedli mnie! Znaleźli dla mnie prawdziwą perełkę!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat