Bełchatów - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Bełchatowie

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

aktualne ceny skupu kabli w Bełchatowie

Jeśli jesteś zainteresowany oddaniem okablowania do skupu kabli w izolacji w Bełchatowie – zapoznaj się z tabelką poniżej. Zawarliśmy w niej bieżące ceny skupu kabli w Bełchatowie, które wynikają z obecnej sytuacji na rynku odpadowym. Jeśli chcesz wiedzieć więcej albo w poniższym cenniku skupu kabli w Bełchatowie nie zawarliśmy interesującego Cię okablowania – zadzwoń do nas, konsultacja jest całkowicie bezpłatna, a z pewnością pomoże Ci w zdobyciu wiedzy o rynku handlu odpadami!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,3 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,3 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Co weźmie od nad skup kabli w Bełchatowie?

Oczywiście skup kabli w Bełchatowie zabierze od Ciebie właśnie przewody. Jednak, jak przedstawia się ich budowa? Co konkretnie zostanie przyjęte? Definicja kabla głosi, że jest to jednożyłowy lub wielożyłowy przewód służący do przewodzenia prądu elektrycznego, a każda z żył posiada osobną warstwę izolacyjną. Ilość żył wpływa na cenę - co jest dość cenną informacją! Zatem, co weźmie od nas złom kabli w Bełchatowie? Na pewno przewody pochodzące ze sprzętów AGD, wiązki samochodowe, druty budowlane, energetyczne czy lampki choinkowe! Są to nieliczne przykłady mające zobrazować, jakie dokładnie elementy przyjmie od nas skup kabli w Bełchatowie. Chcesz dowiedzieć się więcej? Czytaj do dalej!

Sposoby na skorzystanie z usługi od WasteMaster

Możesz korzystać z naszych usług za pośrednictwem najróżniejszych metod. Możesz zadzwonić (numer znajdziesz po kliknięciu w ofertę) albo wypełnić formularz zgłoszeniowy (również go znajdziesz klikając w ofertę), ewentualnie korzystając samodzielnie z aplikacji. Jeśli wybierzesz dwa pierwsze sposoby - zajmą się Tobą nasi eksperci. Wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze złomy kabli w Bełchatowie oraz dokonają dokładnej wyceny. Jeśli zdecydujesz się na samodzielne używanie aplikacji - Twój indywidualny Opiekun Klienta zajmie się kierowaniem do Ciebie trafnych ogłoszeń od skupów kabli aluminiowych w Bełchatowie. Wszystkim się zajmiemy - Ty jedynie musisz podjąć decyzję! Nasze usługi są kompletnie bezpłatne - liczy się dla nas głównie Twoje zadowolenie!

Zmienna cena kabla w izolacji w skupie w Bełchatowie

Cena przewodów np. na złomie kabli miedzianych w Bełchatowie jest wyjątkowo zmienna. Zależy od takich elementów, jak ilość czy rodzaj metalu, który zawiera okablowanie. Jednak nie tylko. W związku z tym, że najcenniejsza w kablu jest metalowa żyła - cena będzie się kształtować zgodnie ze zmianami na rynku metali. W związku z aktualnymi wydarzeniami geopolitycznymi, a także inflacją, ceny na rynku zauważalnie spadły. W 2021 roku za wiązkę samochodową otrzymałbyś ok. 16-16,50 zł/kg, a teraz to tylko wyżej wymienione 11-14 zł/kg netto. Jeśli jesteś zainteresowany podjętym zagadnieniem, odsyłamy do bloga na stronie WasteMaster - https://mamodpad.wastemaster.pl/blog/od-czego-zalezy-cena-skupu-kabla. Pamiętaj, że dzięki naszej pomocy, nie musisz zgłębiać tajemnic rynku - zdaj się na ekspertów!

Podział kabli w skupie w Bełchatowie na rodzaje

Najczęściej dzielimy kable w skupie na dwie kategorie: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały specjalistyczne skupy kabli miedzianych w Bełchatowie oraz skupy kabli aluminiowych w Bełchatowie. Ze względu na wykorzystanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach powyższej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Bełchatowie i skupy kabli elektrycznych w Bełchatowie, które zajmują się ewidentnymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z dookreśleniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

W jaki sposób zorganizować wywóz okablowania na złom kabli w Bełchatowie?

Jeżeli masz w posiadaniu spore ilości okablowania, którego nie jesteś w stanie na własną rękę przewieźć np. do skupu kabli miedzianych w Bełchatowie - musisz zrealizować wywóz tych odpadów. WasteMaster może Ci w tym pomóc! Bezpłatnie znajdziemy dla Ciebie najkorzystniejsze skupy kabli w izolacji w Bełchatowie! Nasi specjaliści są doświadczeni na tym polu, wyszukają dla Ciebie oferty dopasowane do Twoich potrzeb. Jedynym Twoim zadaniem jest wybór określonej placówki. Jedyne na co musisz zwrócić uwagę to na tzw. minimum logistyczne. Dla większości skupów kabli w izolacji w Bełchatowie to 200-300 kg. Jeśli jesteś właścicielem przedsiębiorstwa lub rolnikiem posiadającym gospodarstwo powyżej 75 ha - musisz uzupełnić KPO i oddać go kierowcy, który wywozi odpady do skupu kabli miedzianych w Bełchatowie. Osoby prywatne nie muszą tego robić - wystarczy pokazać dowód tożsamości.

Jak wygląda recykling kabli na złomie w Bełchatowie? Czy ma on rację bytu?

Oczywiście, że ma! W ramach recyklingu realizowanego w skupach kabli w Bełchatowie można otrzymać cenne substancje. Po przywiezieniu przewodów np. na złom kabli miedzianych w Bełchatowie, są one cięte na części i obierane z izolacji. Potem mechanicznie przekształca się pozyskany surowiec w granulat miedzi. Jest on tak samo wydajne jak pierwotny metal! Oddając okablowanie do skupów, redukujesz wydobycie, a także sprzyjasz rozwojowi okolicznych przedsiębiorstw. A w dodatku możesz na tym zarobić! Zgłoś do nas, a wyszukamy dla Ciebie najkorzystniejsze oferty!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Dosłownie pojedyncza rozmowa i już mam cały proces realizacji wywozu kabli na złom kabli miedzianych w Bełchatowie za sobą!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki aplikacji od WasteMaster mogłem cały czas śledzić oferty od skupów kabli miedzianych w Bełchatowie - wielki plus!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim przedsiębiorcom!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Uprzejmy konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim zużytym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Bełchatowie. Polecam gorąco!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat