Łódź - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Łodzi

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Skup kabli w izolacji w Łodzi – poznaj cenę!

Poniżej umieszczony został cennik skupu kabli w Łodzi oparty o aktualne dane i badania specjalistów z zakresu handlu odpadami. Oczywiście nie są to wartości niezmienne, dlatego warto na bieżąco monitorować ceny skupu kabli w Łodzi za pomocą naszej aplikacji. Jednak w tym momencie, koszt skupu kabli w izolacji w Łodzi wygląda w ten sposób. Pamiętaj, że to od zawartości chemicznej okablowania zależy kwota jego kupna i sprzedaży!
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 13,9 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 11,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,3 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,3 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,0 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,1 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,0 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,6 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 9,7 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 5,9 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Czy za usługi WasteMaster się płaci?

Absolutnie nie! Nasze usługi są darmowe, włącznie z wyceną Twoich odpadów, pomocą od Opiekuna Klienta czy użytkowaniem naszej aplikacji. Naszym celem jest satysfakcja klienta - to, żeby znalazł najlepszy złom kabli miedzianych w Łodzi w jak najkrótszym czasie - oraz optymalizacja gospodarki odpadowej w Polsce. Wierzymy, że dzięki naszym działaniom uda się przyspieszyć tę gałąź handlu. Pamiętaj - im szybciej sprzedasz przewody skupowi kabli miedzianych w Łodzi, tym szybciej zostaną one przerobione i wrócą do obiegu!

Jak możesz zamówić usługi od WasteMaster?

Usługi od WasteMaster można zamówić na dwa sposoby. Opracowaliśmy je w ten sposób, aby jak najlepiej dopasować się do potrzeb klienta. Jedną z dostępnych opcji, dzięki której znajdziesz najlepszy skup kabli w izolacji w Łodzi, jest rozmowa z naszym konsultantem. Numer znajdziesz na naszej stronie, wyskakuje po kliknięciu w interesującą Cię ofertę (tam też będzie formularz zgłoszeniowy, który można potraktować jako zamiennik konwersacji z naszym pracownikiem). W trakcie rozmowy udziel najważniejszych informacji naszemu ekspertowi, a on dokona sprawnej i precyzyjnej wyceny. Następnie w Twoim imieniu zamieści ogłoszenie w naszej aplikacji i prześle Ci listę najlepszych skupów kabli w izolacji w Łodzi. Drugą opcja jest samodzielne dodanie ogłoszenia. Warto podkreślić, że nie musisz pobierać naszej aplikacji - wystarczy ją otworzyć na poziomie przeglądarki. I w tym wariancie Opiekun Klienta, będzie kierował do Ciebie najlepsze oferty. W obu wariantach to do Ciebie należy finalna decyzja - my tylko podsuwamy Ci opcje!

Jak wyglądają ceny kabli w skupie w Łodzi ?

W związku z tym, że cenami na złomie kabli w Łodzi rządzi bardzo wiele zmiennych, nie jest łatwo określić ich dokładną cenę. To, jakim odpadem zarządzasz, jaki jest jego skład oraz jak wygląda obecna sytuacja na rynku, jest wyjątkowo istotne. Jeżeli zamawiasz odbiór przewodów i wywóz ich na złom kabli miedzianych w Łodzi , także Twoja lokalizacja odgrywa znaczącą rolę. Zawsze jednak kwoty dotyczące surowców miedzianych będą najkorzystniejsze. Aby zobrazować niestałość cen, warto przytoczyć przykład wiązek miedzianych kabli samochodowych (bez skrzynek bezpiecznikowych). W 2021 roku orientacyjna cena ich sprzedaży w skupie kabli miedzianych w Łodzi to 16,50 zł/kg netto. Teraz zaś jest to ok. 11-14 zł/kg netto. Jednak eksperci z WasteMaster mają bardzo szeroką wiedzę na temat rynku, dlatego dokładnie określą szacunkową cenę Twoich kabli.

Jakie istnieją rodzaje kabli?

Jak już wyżej wspominaliśmy, skupy kabli w Łodzi przyjmują najróżniejsze rodzaje okablowania. Nie ma jasnego i ogólnie przyjętego podziału na kategorie kabli, każda placówka może go dowolnie segregować. Zazwyczaj jednak dokonujemy podziału ze względu na zawartość danego metalu i zastosowanie. To, jaki skład ma konkretny przewód jest niezwykle ważne w kontekście ceny, którą możemy za niego uzyskać. Najbardziej powszechne składniki żył kablowych to: miedź, aluminium, rzadziej ołów, czy mix różnych metali (zazwyczaj aluminium i miedzi). Istotnym elementem jest również izolacja takiego kabla, która może być z kauczuku, polietylenu lub polwinitu. Zazwyczaj placówki zbierające dany metal z przewodów, będą się nazywały po prostu skupem kabli miedzianych w Łodzi czy skupem kabli aluminiowych w Łodzi. Drugim sposobem kategoryzowania jest ten ze względu na zastosowanie. Tu z kolei można wymienić np. skup kabli elektrycznych w Łodzi lub skup kabli samochodowych w Łodzi. Oprócz tego, możemy się spotkać z przewodami budowlanymi, telekomunikacyjnymi, komputerowymi, sieciowymi, energetycznymi, sygnalizacyjnymi, światłowodowymi czy specjalnymi. W zależności od zastosowania, takiego rodzaju metali się używa. Zanim zdecydujesz się na usługę konkretnego złomu kabli w Łodzi, upewnij się, że przetworzą Twój rodzaj!

Jak wygląda recykling przewodów miedzianych w skupie kabli w Łodzi?

W momencie, kiedy oddajesz swoje przewody do skupu kabli miedzianych w Łodzi, placówka ta zaczyna zabiegi utylizacyjne. Na początku maszyna tnie kable na malutkie kawałki, a później obiera je z izolacji. Później pod wpływem wstrząsów Cu zmienia kształt i powstaje tzw. granulat miedziany. Złom kabli miedzianych w Łodzi sprzedaje właśnie taki surowiec - ze względu na plastyczność tego metalu, można go dowolnie przekształcać. Prawie tak samo dzieje się w skupie kabli aluminiowych w Łodzi. Warto dodać, że we wszystkich przypadkach, odzyskany metal jest niemalże tak samo wydajny, jak w pierwotnej wersji! Przez recykling zużywa się mniej energii (niż przy wydobyciu) i zapobiega się nadmiernej eksploatacji planety. A w dodatku się to opłaca! Skontaktuj się z WasteMaster, aby znaleźć jak najszybciej najkorzystniejszy skup!

Jakie dokumenty musisz wypełnić, aby oddać odpady do skupów kabli w Łodzi ?

Aby legalnie wywieźć okablowanie do skupu kabli miedzianych w Łodzi lub do innej tego typu placówki, musisz wypełnić kilka dokumentów. Jest to element działań zapobiegających nielegalnemu zaśmiecaniu środowiska. Zatem, jeżeli jesteś przedsiębiorcą lub rolnikiem (powyżej 75 ha ziemi), musisz prowadzić ewidencję w BDO. Także koniecznie wypełnij Kartę Przekazania Odpadu, która zapewnia legalny wywóz kabli do np. skupu kabli samochodowych w Łodzi. Karta Ewidencji Odpadów dotyczy wszystkich podmiotów, ponieważ jest ona dowodem podczas ewentualnej kontroli służb. Jeżeli jesteś osobą fizyczną, która organizuje wywóz okablowania, nie musisz uzupełniać KPO - wystarczy dokument potwierdzający tożsamość. W takim wypadku powinieneś również otrzymać Formularz Przekazania Odpadu, który jest potwierdzeniem transakcji. W każdym z powyższych druków musisz się posłużyć kodami na dane okablowanie. Zostały one wprowadzone w związku z dyrektywami UE. Kabel, który jest osobnym urządzeniem to 17 04 11, a ten sam przewód o właściwościach niebezpiecznych to 17 04 10. Jeśli chcesz wiedzieć więcej o oznaczeniach numerycznych na dany przewód - odsyłamy do Rozporządzenia Ministra Środowiska ze stycznia 2020 roku. Wszystkie powyższe formalności gwarantują legalny wywóz i utylizację na złomie kabli w Łodzi - dzięki nim nie otrzymasz żadnej grzywny!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Faktycznie przydatna rzecz! Polecam wszystkim właścicielom przedsiębiorstw!

Ocena 4/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki nim wyszukałam skup kabli w izolacji w Łodzi, któremu mogę zaufać - wiem, że prowadzą zgodny z prawem biznes, a kable są rzeczywiście poddawane recyklingowi - polecam!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

W moim warsztacie produkujemy siłą rzeczy mnóstwo kabli samochodowych. Pracownik z WasteMaster podsunął mi naprawdę korzystne oferty. Jestem zadowolony i z pewnością skorzystam z ich usług ponownie!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Jestem zadowolona! Wartościowe usługi i to całkiem za darmo. Znaleźli dla mnie skup kabli w Łodzi, do którego na pewno wrócę!

Ocena 4/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat