Pabianice - Złom kabli | WasteMaster

Złom kabli w Pabianicach

Sprawdź aktualne oferty usługodawców

Abonament BDO - Standard 360 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 10 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 49 zł (netto).
Abonament BDO - Premium 789 zł (netto) za 12 miesięcy*
  • wpis do BDO za 0 zł
  • ewidencja odpadów do 25 KPO/KEO w miesiącu
  • preferencyjne ceny za odpad
  • zintegorwane narzędzie do ewidencji, jak i sprzedaży odpadu
Zostaw dane kontaktowe, a zadzownimy do Ciebie nawet w 15 minut.
Formularz kontaktowy
*przy płatności z góry za rok.
W roliczeniu miesięcznym cena wynosi 99 zł (netto).
Nie znalazłeś
odpowiedniej usługi odpadowej?
Dodaj swój odpad z jego charakterystyką,
a otrzymasz ofertę skrojoną na miarę!
Nawet w 15 minut.
Wypełnij formularz

Cały proces to tylko
1 prosty krok!

Ty decydujesz czy Ci się opłaca.

Kwota brutto
Bezpłatna utylizacja
Szczegóły

Chcesz zamówić usługi recyklingowe?

Podaj swoje miasto, a pokażemy dostępne dla Ciebie usługi
Wybierz usługę i podaj informację potrzebne do jej realizacji
Dokończ zamawianie i pozwól naszym partnerom zająć się resztą!

Cennik skupu kabli w Pabianicach

Nie jest łatwo określić samodzielnie ceny skupu kabli w izolacji w Pabianicach, ponieważ zależą one od bardzo wielu czynników. Przede wszystkim skład okablowania wpływa na wysokość ceny skupu kabli w Pabianicach. Aby ułatwić naszym klientom zorientowanie się na rynku odpadowym, skonstruowaliśmy poniższy, aktualny cennik skupu kabli w Pabianicach. Oparliśmy go nie tylko na poprzednich transakcjach, ale i na podstawie zdania ekspertów z dziedziny handlu odpadami.
Ceny
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej (z wtyczkami, bez skrzynek bezpiecznikowych) 14,8 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej ze skrzynkami (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi) 14,4 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki samochodowej zanieczyszczonej (z wtyczkami i skrzynkami bezpiecznikowymi i innymi elementami max. do 5% masy) 12,2 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki komputerowej (z wtyczkami) 12,7 zł netto
Złom kablowy - złom wiązki AGD 12,7 zł netto
Złom kablowy przemysłowy 11,3 zł netto
Złom kablowy budowlany, instalacyjny, rozbiórkowy 10,5 zł netto
Złom kablowy sieciowy, złom kablowy skrętki komputerowej (RJ-ka) 11,3 zł netto
Złom kablowy budowlany + złom kablowy sieciowy (RJ) (50/50) 10,9 zł netto
Złom kablowy mix 36-37% (komputerowy + budowlany + sterowniczy + sieciowy inne) 10,0 zł netto
Złom kablowy mix komputerowy 28-31% CU (z wtyczkami, bez kabla stalowego, choinkowego - lampki led i żarówki, antenowego) 6,1 zł netto
Złom kablowy choinkowy (bez dorzutek typu ozdoby, bombki itp..) 0,0 zł netto
Warunki współpracy

Organizacja odbioru przewodów i ich wywozu na złom kabli w Pabianicach

W momencie, kiedy nie masz możliwości wywozu przewodów np. do skupu kabli miedzianych w Pabianicach, warto zrealizować usługę transportu z podanej lokalizacji. Jak najlepiej to zorganizować? Wykorzystać pomoc od WasteMaster! Nasi eksperci wyszukają dla Ciebie najkorzystniejsze oferty wywozu do skupów kabli w izolacji w Pabianicach. Weźmiemy pod uwagę Twoje wymagania i parametry odpadu - Ty nie musisz się niczym martwić. Jednak zwróć uwagę na przekazanie nam dokładnych danych o pozostałościach. Część skupów kabli w izolacji w Pabianicach nie organizuje wywózki dla ładunków poniżej tzw. minimum logistycznego. Ponadto - jeśli posiadasz ziemię powyżej 75 ha lub jesteś przedsiębiorcą - nie zapomnij o przekazaniu KPO kierowcy, który zabierze Twoje przewody - to bardzo istotne!

Różne sposoby korzystania z naszych usług

W związku z tym, że chcemy się jak najlepiej dopasować do potrzeb klienta, stworzyliśmy kilka rodzajów zamawiania naszych usług, a właściwie kontaktowania się z naszymi pracowikami. Możesz to zrobić za pośrednictwem rozmowy telefonicznej lub wypełnienia formularza zgłoszeniowego dostępnego na stronie (i on, i numer znajdziesz w ofercie dot. np. złomu kabli w Pabianicach). W ten sposobu udzielisz nam informacji o Twoim indywidualnym przypadku, a nasi pracownicy wycenią okablowanie i stworzą listę korzystnych skupów. Jeśli chcesz samodzielnie umieścić swoje zlecenie w aplikacji, jest też taka opcja. Możesz w każdej chwili kontaktować się z Opiekunem Klienta! Pamiętaj, że za naszą pomoc w wyszukaniu najbardziej opłacalnego skupu kabli aluminiowych w Pabianicach nie zapłacisz ani grosza!

Przykłady materiałów, które zostaną przyjęte w skupie kabli w Pabianicach

Oczywistym jest, że skupy kabli w Pabianicach przyjmą od Ciebie okablowanie. Jednak jest to tak zróżnicowana grupa, że warto wymienić parę przykładów tego, co weźmie od Ciebie skup kabli w Pabianicach. Wiązki samochodowe, przewody z urządzeń RTV i AGD, druty budowlane, kable komputerowe, energetyczne, czy sznury lampek na choinkę! To tylko ułamek, tego za co faktycznie zapłaci złom kabli w Pabianicach. Jeśli chcesz wiedzieć, jak wysokie są ceny w skupach, jak wygląda recykling czy jakie typy przewodów wyróżniamy - czytaj do końca!

Ceny kabli w skupie w Pabianicach

W skupach kabli w izolacji w Pabianicach ceny mogą być bardzo zróżnicowane. Ostateczna kwota jest uzależniona od tego, jaki surowiec chcemy sprzedać. Najdroższe (nie tylko na złomie kabli miedzianych w Pabianicach) są elementy wykonane z miedzi. Jednak i one różnią się cenowo w zależności od województwa, rodzaju etc. Np. za miedzianą wiązkę samochodową bez skrzynek bezpiecznikowych skup zapłaci 11-14 zł/kg netto. Za sam miedziany kabel 3-7 zł/kg netto. Z kolei aluminium jest tańsze, rozpiętość kwot to 1-3 zł/kg netto. Jak łatwo zauważyć ostrożnie podajemy przedziały cenowe. Jeśli chcesz dowiedzieć się, ile kosztuje Twój kabel - skontaktuj się z nami!

Podział kabli w skupie w Pabianicach na rodzaje

Zazwyczaj dzielimy kable w skupie na dwa rodzaje: ze względu na skład oraz wykorzystanie. Jak już z pewnością się zorientowałeś wyróżniamy dwa główne metale zawarte w żyłach przewodów - aluminium i miedź. Z tego powodu powstały wyspecjalizowane skupy kabli miedzianych w Pabianicach oraz skupy kabli aluminiowych w Pabianicach. Ze względu na wykorzystanie możemy wyróżnić okablowanie: telekomunikacyjne, sieciowe, światłowodowe, komputerowe, sygnalizacyjne oraz specjalne. W ramach tej kategorii wyróżniamy również skupy kabli samochodowych w Pabianicach i skupy kabli elektrycznych w Pabianicach, które zajmują się ewidentnymi branżami wykorzystywania przewodów. Jeśli masz jakiekolwiek trudności z dookreśleniem rodzaju swojego kabla - zapraszamy do kontaktu!

Formalności, których musisz dopełnić

W związku z przepisami dotyczącymi odpadów, wymaga się od wytwórców śmieci dopełnienia określonych formalności. W przypadku przedsiębiorców i wyżej wymienionych rolników, konieczne jest prowadzenie BDO. WasteMaster może Cię w tym wesprzeć! Osoby prywatne nie są do tego zobligowane, jednak tak jak reszta grup, muszą wypełnić KEO, które stanowi dowód podczas kontroli odpowiednich służb. Oprócz tego otrzymają one od skupu kabli w izolacji w Pabianicach FPO. Formularz Przekazania Odpadu stanowi świadectwo przeprowadzenia transakcji. Wszystkie te druki wykorzystują system numerów, wprowadzony prze Ministra Środowiska. Przykładowym kodem jest 17 04 11 - oznacza przewód będący osobnym urządzeniem. Bardzo istotnym jest, abyś wiedział o swoich obowiązkach. Sprzedaż okablowania do np. skupu kabli samochodowych w Pabianicach to nie wszystko!

Sprawdź także

Sprawdź aktualne oferty proponowanych usługodawców w pozostałych miastach

Pozostałe kategorie

Sprawdź aktualne oferty w pozostałych kategoriach

Opinie klientów

Sprawdź jak działamy i oceń nas

24 Grudnia, 2021

Miły konsultant wyjaśnił mi, co muszę zrobić z moim starym okablowaniem komputerowym, a następnie znalazł naprawdę korzystny skup kabli w izolacji w Pabianicach. Polecam cieplutko!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Bardzo użyteczna rzecz. Szybko i sprawnie zorganizowali wywóz mojego okablowania do skupu kabli miedzianych w Pabianicach. Polecam najserdeczniej!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Intuicyjna aplikacja! Dzięki niej znalazłem tani skup kabli miedzianych w Pabianicach!

Ocena 5/5
24 Grudnia, 2021

Dzięki WasteMaster szybko zorientowałam się, co muszę zrobić z drutami budowlanymi, znaleźli dla mnie skup kabli w Pabianicach, z którym nawiązałam stałą współpracę. Jestem usatysfakcjonowana!

Ocena 5/5
Copyright © 2022 Waste Master
533 874 679
Telefon
Napisz do nas
Czat